Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

    Ротвайлера (доста неприятен) на комшията като ме види и развива нови непознати за природата скорости. Причината- първо получи стабилно количество струя в носа, а след това не се стърпях и го наградих и със малко пиперец по къзягата точно под късото опашле. Стана зимата и беше интересно защото се чудеше гъзягата ли да търка в снега, муцуната ли.....
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • #77
      От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

      Хаххах с вас не е добре да си играе човек.
      Тоя пиперец казват,че е хранителна съставка,както каза ти в началото на темата естествен продукт който тялото го поема,колко повече шаваш то толкова повече ти влиза.Това със задника определено ми хареса,да не ти е съсед човек на тебе.

      взел съм малко пиперки у флакон и дано не го ползвам никога,но определено ще си нося едно в мен,едно на жената и едно или 2 за у нас.Това в самолет мога ли да го качвам?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #78
        От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

        Та като казваш "хранителна съставка", един истински случай. На курбана в село Х, един майтапчия цръцна тайно в казана с курбана налко, колкото да речем за ротвайлер от гадничките. Развали чорбата на хората...
        Хранителна добавка бих казал.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #79
          От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Това в самолет мога ли да го качвам?
          В никакъв случай!

          Коментар


          • #80
            От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
            В никакъв случай!

            Това по закон или по логика?

            То ясно,че е флакон под налягане и леко пиперлив ма искам да знам закона какьв е,логиката ясна.

            Ще питам другия пьт на летището,да видим коя точка в закона е това.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #81
              От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Това по закон или по логика?

              То ясно,че е флакон под налягане и леко пиперлив ма искам да знам закона какьв е,логиката ясна.

              Ще питам другия пьт на летището,да видим коя точка в закона е това.
              Кептън - пепър спрейОве - само в чекирания багаж и то един брой
              е от те тука http://apps.tsa.dhs.gov/mytsa/cib_re...src=tsawebsite

              Коментар


              • #82
                От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                А така,мерси

                От телефона някой път трудно търся,а знаеш каква любов цари на всяко летище
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #83
                  От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                  Гледам за чушчици и спрейове си говорите, та малко и аз да поспамя: мисля си, че ултра дет-а може да се отнесе и към форум "манджи" и към форум "средства за самозащита"...
                  Едни приятелчета ми носят от странство много блага подправка. Сигурно, кептъна може да Ви я намери, но по нашите ширини е кът. Всеки път, като черпя някого, дошъл ми на гости откривам, колко богат е Българският език като експресия, особено в частта си за възклицанията.





                  Ако някой смята, че преувеличавам, да заповяда на боб- чорба.
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар


                  • #84
                    От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                    Що бе, ти у вас да не си на газз?
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #85
                      От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                      Не съм. Техниката си пуска светкавица, когато пожелае, та за това тъмнее снимката.
                      Въпреки това от ултра дет-а всичко ти просветва и се отварят всякакви чакри.
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • #86
                        От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                        ...и ауспуха свети и кънти.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #87
                          От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                          Да, много интересно свързана е системата: момента в, който аспуха се нагрее до червено (т.е. моментално), веднага се изпраща импулс към зрителното устройство от, където пък започва обилно влагоотделяне. Последното, впрочем, се наблюдава и при зареждане на системата: влага се отделя от всички (!) възможни отверстия, успоредно с упоритото (макар и неясно- защо) търсене на нечия майка. Странна работа.
                          08седемшест5едно513четири

                          Коментар


                          • #88
                            От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                            Да не пиша нова тема ще разбутам старата. Идеята е, че приятелка ще ходи за няколко месеца в Турция и иска да си носи спрей там. Търсихме законови разпореждания за носенето на такъв, ама или е било отгоре отгоре или не намерихме. Въпроса е може ли да си ходи свободно с такова в джоба или е като в дадените по-горе държави, където се води оръжие. Пренасянето до там ще го мислим отделно, че ще трябва да лети, а в самолетите е забранено и в двата багажа.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]433877[/ATTACH]
                              А това чудо какво е?:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB010128.jpg
Прегледи:2
Размер:103.6 КБ
ID:5732944
                              От най-лютите български ям по 4-5 на ядене, а тея ги деля за 4 пъти

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X