Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Мераклия съм да го опитам този Тринидатски скорпион. Има ли начин - плащам си.
    Коя е най-лютата чушка, която си опитвал? Защото ако най-лютото, което си ял е българска шипка, стой далеч от тези чушки. Аз, който отглеждам (и ям) Шоколадово хабанеро (около 350 000 единици) не смея да я опитам... Прави си сметката.
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

    Коментар


    • #32
      От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

      Абе един път се живей!

      Коментар


      • #33
        От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

        Не го плаши а давай да го уредим и да филмираме Марто, ако наистина искаш само кажи. Условието да се снима и да гледаме клипа след това.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #34
          От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

          Сериозен съм бе Дробе! От това не се умира! Плющя люто - доказано не съм алергичен! То за снимане ще е после в кенефа, ама за шоуто съм навит (да снимам докато ям, а не в кенефа)...

          Коментар


          • #35
            От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

            Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
            Коя е най-лютата чушка, която си опитвал? Защото ако най-лютото, което си ял е българска шипка, стой далеч от тези чушки. Аз, който отглеждам (и ям) Шоколадово хабанеро (около 350 000 единици) не смея да я опитам... Прави си сметката.
            Aз наблягам на Румънската шипка, дето стават жълти при зрелост. И на мен са ми интересни споменатите видове, ама да не разводняваме оръжейната тема...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #36
              От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Сериозен съм бе Дробе! От това не се умира! Плющя люто - доказано не съм алергичен! То за снимане ще е после в кенефа, ама за шоуто съм навит (да снимам докато ям, а не в кенефа)...
              Ок, уговорено е Mad Dog да вземе чушка, знае се с чушкочовека.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #37
                От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                Лари има само сухи- поставена му е бойна задача да достави пресни. Цъфтели сега.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Плющя люто - доказано не съм алергичен!
                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  И на мен са ми интересни споменатите видове, ама да не разводняваме оръжейната тема...
                  И на двама ви обещавам да изпратя по една чушка от моите хабанеро (дано да стане разсада). Ще говоря и с моя познат за по една чушка Тринидатски скорпион.
                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • #39
                    От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-1.jpeg
Прегледи:2
Размер:57.5 КБ
ID:5359668
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #40
                      От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                      Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                      И на двама ви обещавам да изпратя по една чушка от моите хабанеро (дано да стане разсада). Ще говоря и с моя познат за по една чушка Тринидатски скорпион.
                      Ще бъда благодарен! Сега (след визуализацията на Пламен Тенев) поне знам какво да очаквам! И, признавам си, никога не съм го виждал, още повече вкусвал!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #41
                        От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Ще бъда благодарен! Сега (след визуализацията на Пламен Тенев) поне знам какво да очаквам! И, признавам си, никога не съм го виждал, още повече вкусвал!
                        Разсадчето ми е много добре - ще имам четири възрастни растения, което е много приличен резултат като кълняемост. Та значи, ще има по една чушка "шоколадово хабанеро" за всеки.
                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар


                        • #42
                          От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                          Интересни неща,но използващия тези спрайове при определени обстоятелства може да е жертва!Аз препоръчвам на моите близки обикновен ацетонов спрей боя, по възможност с ярък цвят ,бързо съхнат ,трудно се почистват ,имат точно насочена и силна струя,а пък фукнеш ли го в лицето става страшно от ацетона му се замайва кратуната ,а пък как боли и няма чистене!Нападателят няма шанс да бъде неразпознат за доста голям период от време,ако евентуално се справи с болката и дезориенацията!Майката му е в лицето,очите и носа!/Представете си пълен нос с ацетонова боя и умазано в жълто или оранжево лице могат да го открият и след една седмица/
                          Последно редактирано от faster; 28-03-12, 20:47.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                            Как само не ги правят по 100-тина мл., а само са към то кило.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #44
                              От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              Интересни неща,но използващия тези спрайове при определени обстоятелства може да е жертва!Аз препоръчвам на моите близки обикновен ацетонов спрей боя, по възможност с ярък цвят ,бързо съхнат ,трудно се почистват ,имат точно насочена и силна струя,а пък фукнеш ли го в лицето става страшно от ацетона му се замайва кратуната ,а пък как боли и няма чистене!Нападателят няма шанс да бъде неразпознат за доста голям период от време,ако евентуално се справи с болката и дезориенацията!Майката му е в лицето,очите и носа!/Представете си пълен нос с ацетонова боя и умазано в жълто или оранжево лице могат да го открият и след една седмица/
                              Тва в джобовете ли да си го носим или в дамските чанти ?
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Как да си изберем спрей за самозащита. Обща информация.

                                Защо бе момчета, има и малки разфасовки по 100,200,300гр. в специализираните бояджийски магазини.Защитата със спрейове по принцип си е за жени ,тийнейджъри,деца, баби и дядовци.От моите биковити приятели, незнам някой да използва такова нещо,ако видя някой ще го спукам от майтап.Всъщност това си е лична преценка.Аз си държа в колата до седалката един старт спрей етер, ако някой се опита да ме свали от нея и ме изненада направо го приспивам ,но никога не ми се е налагало да го използвам даже и по предназначение./все пак в седнала позиция не можеш да си много повратлив/
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X