Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Червен бряг!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро Червен бряг!

    След 2 години постоянно гледане във форума и точене на лиги най после реших и аз да се включа.
    Много все ми се кареше през тези 2 години като гледах във форума но все нямаше възможност, но за това пък началото е силно.
    От нито един изведнъж 3 мотора.
    Ето ги.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Ендуро Червен бряг!

    И така започна моето първо пътешествие в гората с най евтиния мотор разбира се докато свикнем на другите
    между другото ямахата е 450 и ми е много силна
    ще я продавам
    тъй като не знам как се пускат снимки големи с интервал за писане между тях наведнъж ще нахвърлям всичко
    тръгнах от червен бряг посока село реселец само по земни пътища и през гора имаше и доста стръмни участъци но от снимките неличи наклона
    в реселец има много скалисти и гористи места за каране сега качвам снимките и стига като за първи път
    утре ще караме крос на трасето в луковит с едни софианци
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      От: Ендуро Червен бряг!

      ...успех в начинанието,найстина добър старт.Весели и безаварийни пътешествия.Качвай снимки и прави репортажи.Давай от трасето при Луковит!Успех.
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • #4
        От: Ендуро Червен бряг!

        Успех момчета в новото ви начинаниемного безаварийни километри по горите имного хубави репортажи от вашият край

        Коментар


        • #5
          От: Ендуро Червен бряг!

          язък
          опитах се да кача видео от трасето в луковит от днешното каране и по-качествени снимки обаче не иска да ги прикачи
          може ли някой да обясни само слаби файлове ли могат да се качват и до какъв размер
          или ако може и по-силни как става

          Коментар


          • #6
            От: Ендуро Червен бряг!

            Браво някои път може да ви доидем на гости от Плевен да ни разведете из вашите местности.

            Коментар


            • #7
              От: Ендуро Червен бряг!

              заповядайте с най-голямо удоволствие ще ви разведа
              има и много трудни места по не за мен
              досега съм карал 2 години само на мотокрос трасе
              а като ви гледам вас сте доста преди мен с горския материал
              сигурно ще трябва на места да ме изчаквате а това за един домакин не би било много етично
              между другото вмече цяла вечер се опитвам да кача още снимки и при качването на файловете ми излиза в червено едно внимание и не иска да ги качи от компа защо незнам
              някои ако знае да каже

              Коментар


              • #8
                От: Ендуро Червен бряг!

                Имало пътека от град Луковит до село Карлуково знаеш ли я?

                Коментар


                • #9
                  От: Ендуро Червен бряг!

                  да знам я и е доста интересна за каране с невероятни природни забележителности

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ендуро Червен бряг!

                    опитвам се да кача още снимки но не става
                    ако някой знае защо моля да обясни

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ендуро Червен бряг!

                      Колега при мене няма проблем.Да не би да е от браузера.Аз съм с mozila и всичко е ok.Опитай пак.Следя ви с интерес,чакам снимки.Успех.
                      DRZ 400S

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ендуро Червен бряг!

                        Пробвах и с Mozilla и не става.При прикачване на новите снимки ми изписва грешка,че превишавам лимита от 2 mb и трябва да изтрия от качените снимки,но не знам как.Ако може да ми обясните стъпка по стъпка как трябва да кача нови и как да изтрия старите.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ендуро Червен бряг!

                          Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                          Пробвах и с Mozilla и не става.При прикачване на новите снимки ми изписва грешка,че превишавам лимита от 2 mb и трябва да изтрия от качените снимки,но не знам как.Ако може да ми обясните стъпка по стъпка как трябва да кача нови и как да изтрия старите.
                          Колега опитай като избереш ;отиди в напреднали; на същата тема ,след празното поле и емотиконите има меню ;управление на прикачените файловете;и там премести файловете в нова папка в полето в ляво.Трябва да отвориш папката(иконката се променя на отворено)и с левия бутон хващаш снимката от дясното поле и я пускащ в името на файла(името става червено).Така всичките.Незнам дали е правилно ,но при мене работи..
                          DRZ 400S

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ендуро Червен бряг!

                            ето малко снимки от трасето в луковит
                            колега благодаря за напътствията действа
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ендуро Червен бряг!

                              Супер колега продължавай все така Успех
                              Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X