Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не препоръчвам този филм !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Не препоръчвам този филм !

    Да добавя и филма "Мачете" тука

    Коментар


    • #32
      От: Не препоръчвам този филм !

      Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
      Да добавя и филма "Мачете" тука
      Силно се отхвърля !
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #33
        От: Не препоръчвам този филм !

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Силно се отхвърля !
        Тогава ще го гледам . Досега се колебаех....
        Уморените коне не ги убиват , нали ??

        Коментар


        • #34
          От: Не препоръчвам този филм !

          Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
          Тогава ще го гледам . Досега се колебаех....
          Е... гледАх го.
          Напънах се и го гледАх до края.
          От началото вървеше в стил Kill Bill . Куентин Тарантино е любимия ми режисьор. Гадните сцени трудно могат да ми дойдат в повече. Гледаше се. Тумбеньето беше на ниво. (бел.ред. тумбенье - изваждане на червата , кормене (врач. диалект))
          Към 70`тата минута всичко отиде по дяволите . Сякаш изведнъж смениха и режисьора и сценариста...
          Това с подскачащите коли дойде в повече.
          Недоумявам как , защо , и за колко пари Стивън Сегал и Робърт Де Ниро са се снимали в тоя посредствен филм ?
          А ,да , да , съгласен . Кои са тия Стивън Сегал и Робърт Де Ниро ?
          Това което открих е , че Робърт Де Ниро удивително прилича на Иван Славков (Батето) :-))) Дали пък не е халюцинация , умело манипулирана от 2та литра кабарне + мерло?
          Както е да е , гледайте го на своя отговорност. Нали и без това не го плащате..
          ..Че още не мога да прежаля ония 28 BGN (билети , 3Д очила ) за ХОБИТ - Очаквано прее.аване.
          Уморените коне не ги убиват , нали ??

          Коментар


          • #35
            От: Не препоръчвам този филм !

            Леко хейтърска ми се види темата, сори Дробе...
            КинематографИята е като секса, има хубав и лош, има и недоразумения.
            Трябва да се гледа повече и при това безогледно, оформянето на характера става чрез повторения,... не на лицеви опори.
            Имам една позната, която се кефи на тези сложните за разбиране, - пародии им викат, дъщеря ми плака на "Извънземното".
            А аз след "Война и мир", "Идиот" и "Еволюция" мисля, съм станал пълен дебил, не отбирам.
            Ако не си личи, е "Хобит" ми хареса, както и "Аватар". "Титаник" НЕ.
            Ама вкусове разни.
            Само НВО .
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #36
              От: Не препоръчвам този филм !

              Да изредя няколко:

              Skyfall
              Red Light
              Taken 2

              Коментар


              • #37
                От: Не препоръчвам този филм !

                Trespass (N. Cage; N. Kidman) - е това е отврат !!!

                Коментар


                • #38
                  От: Не препоръчвам този филм !

                  This is 40 Ама хич не !

                  Коментар


                  • #39
                    От: Не препоръчвам този филм !

                    и аз не веиждам кво му е на Хобит...плътно си следва книгата, демек историята е ясна. Само дето трее поне още една серия или две.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Не препоръчвам този филм !

                      Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                      и аз не веиждам кво му е на Хобит..
                      Не не , нищо му няма , направен е перфектно. Просто мен не успя да ме грабне като предшествениците си. Затова и го кръстих така , за себе си . "Хобит - очаквано пре...баване"
                      Уморените коне не ги убиват , нали ??

                      Коментар


                      • #41
                        От: Не препоръчвам този филм !

                        Django Unchained - Мада фака, нЕма такава простотия.
                        Лошото е, че вече нито имената на актьорите, нито режисьор като Тарантино е гаранция, че просто няма да ти загубят времето.
                        Зима иде

                        Коментар


                        • #42
                          От: Не препоръчвам този филм !

                          На мен пък ми хареса...
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Не препоръчвам този филм !

                            Току що издържах ''Хензел и Гретел''! Не вярвах,че нещо ще може да разбие скалата ми за нелепи ужасии, демек (Зомбита в Лакатник).Този филм надхвърли всичките ми очаквания!
                            Само да издам,че Хензел имаше диабет 1-ва степен от прекараното време в захарната къщичка,сериозно.
                            Тома Томов
                            Вече с Kia Sportage.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Не препоръчвам този филм !

                              Е че това с диабета от захарната барака беше една от малкото оригинални хрумки във филма. Иначе всичкото беше опит за копиране на "Ван Хелсинг" + обичайното доразсапунване на сюжета (майка им също била вещица, ама "бяла" и прочие "Изабела е бременна" филмови похвати).

                              Джангото пък ми хареса в достатъчна степен, ако и да не е Kill Bill. Немецът поне беше на ниво.
                              Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Не препоръчвам този филм !

                                "Хензел и Гретел" си е класика в зрелищния жанр, пък и триизмерен. Хубава кака, як батко с една слабост, колкото да събуди и майчинския инстинкт у дамите. Голям избор на лоши - най-лошата пък става неустоима хубавица от време на време. А най-големият лош пък излезе добряк.
                                Та по темата - филмът не се препоръчва за пораснали.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X