Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не препоръчвам този филм !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Не препоръчвам този филм !

    Първоначално публикуван от Константин (stankovich) Преглед на мнение
    .. или с цел да съм обективен ще го изгледам целия.
    Не можеш! Свършва малко преди да е свършил Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gc.gif
Прегледи:8
Размер:10.5 КБ
ID:5353798
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #17
      От: Не препоръчвам този филм !

      Хахаха, яко Има един много весел блог само с такива ревюта: http://cinemascrotum.wordpress.com/

      Коментар


      • #18
        От: Не препоръчвам този филм !

        Аз го гледах преди около седмица... ВЕрно е много тъп филма, ама сега се замислих, че и да не бЕх го гледАл, след тая тема пак щях да го изгледам да видя "Какво пък толкова...." НЕма спасение, да знаете.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #19
          От: Не препоръчвам този филм !

          Дано не се сърди автора, но ще използвам темата му по предназначение

          Вчера, по молба на щерка ми (7,5г.), която молба звучеше горе долу така "МАМООО, МАМОООО, на четири (на дистанционното за кабелната) има филм за динозаврите, ПУСНИИИ ГООО!!!

          Така че пуснах "четири" и седнахме дружно да гледаме филма "Нападението на динозаврите" (не знам дали беше съвсем отначало):

          Индианец прави магия - подобна на вуду, пред палатка в археологическия музей. Показват скелети на динозаври наоколо, камерата се вторачва в пръстите на крака на Т-Рекса, които като че...помръдват . Учителка води студентите по археология из полето. Поставя им задача да намерят нещо уникално, обещава им добра оценка Двойка момче и момиче отиват в гората, гукат си и изведнъж долита скелет на птеродактил. Писъци..... Учителката забелязва липсата им и се обажда на бившия си мъж, шериф с джип Гранд Чероки (важно е за после да се запомни) Карат се за каквото се сетят, той не можел да дойде, понеже търсел откраднатите скелети от музея. Тя се развиква още повече и той обещава да дойде.....Двамата тръгват из гората, където на едно дърво, на височина около 5м. забелязват ръката на момчето студент, цялата в кръв. Познават я по химикалката, която стиска Няколко метра по-натам намират и убитото момиче. В този момент жената се сеща, че е разрешила на дъщеря им (отпреди развода) вече тинейджърка, да отиде на езерото с приятели. Почва звънене на мобилни телефони, но никой не отговаря. Паника и крясъци.

          В това време на езерото: Щерката с едно момче се плацикат в езерото, когато огромен скелет на Т-Рекс нахапва един по един приятелите им, а един даже го запрати в езерото със замах, като тялото направи няколко подскока тип "жабка" преди да потъне.... Страхотия, кръв и драматизъм. В този момент момчето и момичето решават да се скрият зад една скала, излизат, но дрехите им са твърде близо до скелетозавъра. Момчето обаче се промъква и ги взима. Обаче забравя мобилния телефон! Тръгват да бягат, мятат се на пикап и газ...

          Мама и тате търсят щерката, намират много трупове на езерото и само едно момче, което се е намазало с кравешко ако и се спасило от скелетозаврите. Взимат го с тях, псуват че мирише и отиват да търсят щерка си. Но един скелет на нещо като велосираптор скача на тавана на черокито! Мъжът (шерифа) набива спирачки и изревава: "Никой не може да пипа джипа ми!!!" Обръща (от спирачките скелета е паднал от тавана) засилва се и го блъска, разпилява го на дребни костици. Слизат, гледат ги умно и в този момент костите се събират отново във формата на динозавър, подобно на Терминатор 2, и ги погва. Решават да бягат пеша, през гората. Намират една постройка, водна кула или нещо подобно, влизат вътре, а когато и скелета влиза, се измъкват и го затварят вътре. Оффф, отдъхнахме си.

          В това време щерка им намира чичо си (индианеца дето правеше магия) яхнал коня наопъки да броди из гората. Събуждат го (той е в един вид транс) и му казват какво се случва. Той се стряска и с думите "Язденето на кон наопъки трябваше да поправи тази грешка (магията, която е съживила скелетите)". Тръгват с пикапа към музея, където нещо обаче се чува да диша и да се движи.... Напрежение...... и иззад ъгъла излиза...кученце. Отдъхват си и почват нещо да майсторят.

          Майката, бащата и омазаното с ако момче пътуват с висока скорост (взеха си джипа) към града, като жената се опитва да предупреди настоящия си приятел да отложат някакво университетско мероприятие на открит. Да, ама не! Той отказва и след секунди ги нападат скелетите. Черокито с главните герои пристига. От рязкото спиране, жената си удря главата отпред и шерифа я смъмря: "НЕ МИ ПИПАЙ ДЖИПА!" Обажда се на лейтенант от армията и пристигат 4 момчета с гранатомети. Никой обаче не смее да стреля. Шерифа казва на паникьосаните си съграждани да влязат в университета и всички го аплодират.
          Тогава той грабва един гранатомет и отива да стреля заедно с двама войници отвън. Гръмват ги, ръкопляскане, потупване по раменете, стискане на ръце. Изведнъж костите се раздвижват и от двата скелета се образува един, нещо подобно на трансформър Т-рексоптеродактилозавър. Тук някъде шерифа тръгва към музея, възмутен че дъщеря му се занимава с смахнатия и чичо индианец. Взима и вмирисаното с ако момче. Жена му, бившата, не иска да седи безучастно и взима колата на новия си приятел, който обаче не смее да я остави тя да кара и тръгва и той.

          ПАУЗА ЗА РЕКЛАМИ.

          В този момент се опитвам да се измъкна от клопката, казвам на дъщеря ми че е вече 10.00ч и че утре е на училище и трябва, за съжаление да гасим ТВ-то. Детето се съгласи изненадващо бързо. "Добре, мамо, но утре да ми го свалиш и да ми го запишеш на диск. Много як филм"

          Та така, сега го търся филма да го сваля. Не видяхме развръзката. Като го изгледаме целия, ще доразкажа историята

          /СЛЕДВА/
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #20
            От: Не препоръчвам този филм !

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Учителка води студентите по археология из полето.

            Вживяла си се, някак те е грабнал филма, за да гледаш и запомниш толкова много... Телевизия почти не гледам, но и аз се поблазних от заглавието, щото динозаврите си ги харесвам от малък. Отказах се да гледам, явно доста навреме, когато „учителката по археология” гледаше тъпо отпечатъка от стъпка на динозавър, и единственото, което и дойде на ум, е да отрече приликата с птица. Некомпетентността на учителя, не е беда, осъдително е, че не гледа ДискОвери.
            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

            Манол Денев

            Коментар


            • #21
              От: Не препоръчвам този филм !

              За да предпазя много хора:
              Оуен Уилсън и Бен Стилър

              Не гледайте филми с тези поединично или двамата заедно! Даже и да го озвучават само!
              Като игнорирате тези- с останалите 50% тъпи филми все някак ще се справите!
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #22
                От: Не препоръчвам този филм !

                Що бе, Zoolander мен ме изкефи навремето.
                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                Коментар


                • #23
                  От: Не препоръчвам този филм !

                  Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                  Що бе, Zoolander мен ме изкефи навремето.
                  Емотиконата къде е ?
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #24
                    От: Не препоръчвам този филм !

                    Ква емотикона? Съвсем сериозно, Зулендър ме изкефи с добре поднесената си гавра с модната индустрия.
                    Можеше и да не е с Уилсън, защото ми е малко мазен, но тва е бял кахър.
                    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Не препоръчвам този филм !

                      "Тази година отидохме да видим новия „Джурасик Парк“, „Изгубеният свят“. Да не говорим за това, че той е почти напълно идентичен с предишния — същите тътнещи стъпки и плискащи се локви, които подсещат зрителя за приближаването на Тиранозаврус Рекс, същите ужасени хора, които бягат, докато вратата на стаята се цепи под натиска на велосираптори, само за да открият, че някакво друго зъбато чудовище наднича над раменете им, същите коли, балансиращи рисковано на ръба на някаква скала в джунглата, докато пътниците в тях треперят за живота си. Няма значение. Динозаврите са страхотни и през първия час стъпкват или изяждат десетина души. Нали за това сме дошли! След това всичко се разпада. В кулминационния момент един тиранозавър успява да избяга по най-невероятен начин от някакъв кораб, разбеснява се из центъра на Сан Диего, мачкайки автобуси и бензиностанции, и тогава — внезапно и напълно неразбираемо — се озовава насред някакво тихо предградие, сам и непреследван от никого. Не ви ли се струва малко вероятно, че едно праисторическо чудовище, високо шест метра, което не се е вестявало на земята в продължение на 65 милиона години, ще изпотроши центъра на някой град и след това ще успее да се промъкне до някой от крайните му квартали, без някой да го забележи? Не е ли мъничко неоснователно да предположим, че докато в центъра на Сан Диего хората се редят на опашки пред кината и се разхождат по улиците, в някое предградие няма да има жива душа по улиците и всички обитатели на къщите ще спят дълбоко?

                      Оттук нататък продължава все в същия дух. Докато полицейските коли се щурат насам-натам и се блъскат безпомощно една в друга, героят и героинята успяват сами, без ничия помощ, незабелязани от нито един жител на този странно отвеян град, да открият тиранозавъра и да го прикоткат обратно на кораба, за да може той да бъде откаран обратно на тропическия остров, който е негов дом, създавайки по този начин щастливата, неизбежна и финансово обещаваща възможност за „Джурасик Парк 3“. Действието в „Изгубеният свят“ е скучно и предсказуемо, и въпреки стоте милиона долара бюджет съдържа мисъл на приблизителна стойност два долара и трийсет и пет цента, от което следва, че има най-добри шансове да счупи всякакви рекорди като касов филм. Само през първия уикенд филмът е донесъл приход от 92,7 милиона долара."

                      Бил Брайсън - "Записки от една голяма страна"

                      Коментар


                      • #26
                        От: Не препоръчвам този филм !

                        Те Годзилата я скриха в Манхатън преди няколко години, ти за едно Т-рекс джудже в Сан Диего се възмущаваш. Че и с хеликоптери я гониха, едни такива мнооого бавни летящи машини.

                        "Джурасик"-ът беше интересна концепция (и то главно заради нещото-като-книга на неписателя М. Крайтън) с първия си филм и дотам. Това му го признаваме, останалото е стандартната свръхексплоатация на изтъркани идеи ала "синдромът Батман", та няма и какви изненади да очакваме.
                        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Не препоръчвам този филм !

                          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                          Бе тва хубаво ама във всички култури кафявото е по-силен и миризлив символ от сивото. Останах с впечатлението, че името на шльокавицата иде от водача на полубезсмъртниете а на него кафявият щеше най-да му пасне.
                          За актьора никак не ми жал, щото никой не го е бил по главата да се снима в тая любовна драма. Яд ме е че вълците, които явно бяха героите в този филм не наядоха биатлонистите още в началото. Яд ме е че кафявият не си пукна тиквата пред кръчмата и да спести на нищо неподозиращата публика хъмкането и чесането зад врата.

                          Сетих се за момента в който спеца си намери пушкалото в снега и го захвърли макар да си беше съвсем използваемо за близки цели. Удивлението ми беше още по-голямо, когато към пушкалото му се появиха патрони за патици. Тая работа явно не е била достатъчна на режисьора та накара горкия човечец да продължи да се излага и да изобрети едно от най-отчайващите оръжия мяркали се из киноиндустрията. Ако някой успее да закрепи патрон към заострена сопа с помоща на 2 педи тиксо и го изстреля по показания във филма начин, обещавам да претичам Аляска по розови килоти.
                          Aaaaaa...
                          По тоя повод един виц:
                          "Влиза един мъж в един бар и със заповеднически тон казва на бармана:
                          -Барман дай една бира веднага!
                          Бармана дава бирата, мъжът отпива,плюе и казва:
                          -Пу да му е. майката на шиб* ярис.
                          -Барман дай едно уиски!
                          Бармана пак със сръчността на магьосник сипва питието, човека отпива и пак казва:
                          -Пу да му е. майката на шиб* ярис.
                          Тогава бармана не издържа и казва:
                          - Какво става колега, Ярис ли караш, проблеми с колата, а?
                          -Не бе,(отговорил смутено мъжът) Аз съм тираджия, ама закъсах с тир-а на магистралата преди София и мина един с един ярис, спира и нахилен до ушите ми вика, "да те дръпна до Богоров?" Аз му казвам, "Брато ти ако ме дръпнеш до Богоров с този ярис ще ти врътна минет.
                          -Пу да му е. майката на шиб* ярис. ......."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Не препоръчвам този филм !

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            За да предпазя много хора:
                            Оуен Уилсън и Бен Стилър

                            Не гледайте филми с тези поединично или двамата заедно! Даже и да го озвучават само!
                            Като игнорирате тези- с останалите 50% тъпи филми все някак ще се справите!
                            Oдавна стигнах до този извод и аз,като искам да добавя и
                            Katherine Heigl в
                            списъка.Няма филм с таз девой който да става за гледане!
                            Последно редактирано от Shtaiga; 05-05-12, 06:50. Причина: п п грешки
                            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                            Mark Twain
                            СтоЕнчA

                            Коментар


                            • #29
                              От: Не препоръчвам този филм !

                              Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                              Oдавна стигнах до този извод и аз,като искам да добавя и
                              Katherine Heigl в
                              списъка.Няма филм с таз девой който да става за гледане!
                              Е, аз не съм съгласен. В сериала "Анатомията на Грей" прави не лоша роля.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Не препоръчвам този филм !

                                За сериала не знам.Не е мой тип и не го гледам,но филмите с нея са просто неземно тъпи.(лично и неангажиращо мнение)
                                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                                Mark Twain
                                СтоЕнчA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X