Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

    Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
    Да де, ма аз давах на 11.03,

    Така че след 11.06 съм пак на линия. Нали през 3 месеца не е проблем?
    Много ясно че не е проблем!Аз така на 3 месеца го давам вече 32 год.А иначе аз май другия месец ще позамина надалече и ще требе да пропусна другото!Чак най вероятно октомври или ноември,като се върна!Това при положение че замина.Иначе ще си карам по график!!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #47
      От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

      Мисля, че това ново приложение ще е полезно за всички ни !

      Приложението е мобилно и е за кръводарители.

      http://www.csr.bg/society/1055-mobil...vodariyavaneto
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • #48
        От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

        Скоро ще се организира ли акция, или да ходя сам?

        Поздрави
        BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
        HONDA XR 600
        +359888311113; +359882208033
        0+

        Коментар


        • #49
          От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

          На мен деня ми е около 1-ви юни, но ако не можеш да стискаш още 3 седмици, ходи сега - винаги има нужда
          Ако искате да е като акция, нека го организираме около тази дата - предишнен четвъртък или следващ вторник .. нещо такова ще да е. Аз ще доведа поне 3-ма за източване, че им е много висок хемоглобина Имам и още двама в резерв заради високо кръвно, така че няма да е скучно
          Последно редактирано от upi; 08-05-13, 20:47.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #50
            От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

            И аз бих се включил
            Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
            GSM +359 895 236 182

            А Rhf +

            Коментар


            • #51
              От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

              Нямам представа дали е за тука това което си мисля..... Смятам да ида да ме източат в петък заранта. Та да мога да изчезна към Суходол с беляжката за отпуска. Щото иначе и двата дена - петък и събота би трябвало да търкам стола в службата. Пък отпуските ни са планирани за цялата година. С други думи подсещам чудещите се как да съчетаят полезното с приятното.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #52
                От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                Нямам представа дали е за тука това което си мисля..... Смятам да ида да ме източат в петък заранта. Та да мога да изчезна към Суходол с беляжката за отпуска. Щото иначе и двата дена - петък и събота би трябвало да търкам стола в службата. Пък отпуските ни са планирани за цялата година. С други думи подсещам чудещите се как да съчетаят полезното с приятното.
                Петък неработен ден, ще трябва да се източиш в четвъртък

                Коментар


                • #53
                  От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                  Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                  Петък неработен ден, ще трябва да се източиш в четвъртък
                  Демек не работят и центровете за кръводаряване? Да му се не види. Инак аз съм на смени и би трябвало да бачкам. И в петък и в събота.

                  ПП. Сега погледнах. И вЕрно не бачкат петък и събота. Мерси. Ще ида в четвъртък.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #54
                    От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                    Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                    Демек не работят и центровете за кръводаряване? Да му се не види. Инак аз съм на смени и би трябвало да бачкам. И в петък и в събота.

                    ПП. Сега погледнах. И вЕрно не бачкат петък и събота. Мерси. Ще ида в четвъртък.
                    Ами кога,демек в колко,щото аз си търсех компания ама за около 8:00,че после там проблем със спирането?
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • #55
                      От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                      Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                      Ами кога,демек в колко,щото аз си търсех компания ама за около 8:00,че после там проблем със спирането?
                      Друг да се включва. Аз съм с мотор. И толкова рано не мога да стана в почивен ден.
                      0888932647

                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар


                      • #56
                        От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                        Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                        Друг да се включва. Аз съм с мотор. И толкова рано не мога да стана в почивен ден.
                        Те желаещите за включване и без това не са чак толкова много,като се има предвид какви са цифричките долу на края на страницата.Е нищо,здраве да е!Тъкмо аз ще ги подгрея сутринта рано.Не че съм любител на ранното ставане,ама обичам да нема хора наоколо,смъртно мразя всякаква навалица.Особено когато има вероятност тя да е от цигани!В края на краищата важното в случая е участието.Успех!
                        Последно редактирано от suzuki team; 22-05-13, 11:31.
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • #57
                          От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                          Аз да питам, преди два дни започнах нова татуировка. Ще може ли да дам сега, или ще трябва да чакам една година(нали така пише в декларацията)?
                          Със сигурност мога да напиша че не съм правил последната година, но след като е критерии, може би има значение.
                          MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                          (А1+)
                          О877ООО98О

                          Коментар


                          • #58
                            От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                            Питай на място, но като цяло е коректно да изчакаш.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              ..... но като цяло е коректно да изчакаш.
                              Ще се чака значи.
                              MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                              (А1+)
                              О877ООО98О

                              Коментар


                              • #60
                                От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                                Някой иска ли утре да ходим малко кръв да поизточим? Щото аз съм го решил,ама ми се ще ако може и копания да имам! Ама не по късно от 9.00!
                                Иво (таксито) Андреев
                                0988 91 80 50
                                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X