Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
    Имам часове от 8:00 до 9:30, първи учебен час след ваканцията, не мога да си разочаровам учениците
    Грубо около 10:15, 10:30 мога да стигна ВМА. Ще има ли някой от форума тогава?
    Ще се опитам аз. Нещо поспалив си падам.

    Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
    Ако мога и аз ще дойда.Поздрави! П.П. Веско да организира там докторите ако може.
    Те докторите ще се организират, като ни видят. Ако не беше за купона, на всички в болницата им е по-удобно да ходим на малки групи, но редовно.

    Коментар


    • #32
      От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Ще се опитам аз. Нещо поспалив си падам.
      Ще цъкнеш ли един тИлифон ако идваш? Да се срещнем някъде, че сам е дива скука.
      Нула 886 79 шест 45 шест.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #33
        От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

        Днес русенското варено беше повече добро Много се радвам, че отидохме. Шоколадите бяха 4 (четири) броя и децата също ще са доволни. Имаше много хора, които даваха за някого и от центъра казаха, че има много нуждаещи се. Мерси на всички, които са се включили и не забравяйте, че основния бонус са два дни отпуска
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #34
          От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

          Аз пък днес не стигнах - съжалявам, човеко. Първо се успах, после ме вдигнаха по спешности и остана за утре. Надявам се да не си изял всичкото русенско варено в кръвния център, щото отпуска все едно няма кой да ми даде.

          Коментар


          • #35
            От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

            Както казах на дамите там - аз така и така съм в отпуска, да не хабят бележките.
            Към 10:45 стигнах, нямаше никой, явно сутринта е имало повече хора. Написах си декларацията и по установения ред.
            За съжаление не си харесаха вена на лявата ръка и боднаха дясната...на обяд ме спукаха от бъзик как се папка половин час една чинийка спаначена супа с лява ръка.

            За моя голяма радост нямаше нито един от "платените" кръводарители, които да ме посрещат с думите "Бате, бате, кръв ли трябва?".
            Май само студът ги е изгонил, ще видим като се стопли.

            Служителките в центъра бяха както винаги изключително мили. За мен беше удоволствие да отида!
            Заприказвахме се докато си лежах, казаха, че до обяд от форума са минали един младеж с едно момиче. Upi, предполагам сте били вие.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #36
              От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

              Да. Трябваше да сме още, но всички други останаха или за утре или за другата седмица. Явно днес е била доста спешна сутрин.
              Другарчетата от джипси форума излязоха точно преди ние да влезем - явно и те днес са имали работа по спешност рано сутринта .
              П.П. Относно отпуската, ако не си я дам сам и на мене няма кой да ми я даде, ама друго си е така като знам, че имам право на нея . Пък тя работата си е работа и аз пак ще отида да си я свърша.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #37
                От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                ........остана за утре.....
                Я кажи къде да дойда и Аз утре, че да дам и аз кръв и да се запознаем.
                Във военна болница, до второ РПУ или някъде другаде?
                MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                (А1+)
                О877ООО98О

                Коментар


                • #38
                  От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  До колкото познавам системата, няма как да са ни пуснали преди 10:30 Имаме поне 20 минути попълване на дукимьенти , капчица от пръста "за протокола" и после изчакване на подходящото настроение, нагласяне на спалнята, 5 минути точене на кръв, после още 5 минути почивка,.
                  Значи малко корекция!Явно не я познаваш(системете де),щото влязох точно в осем нула нула.20-те мин за документите бяха точно 2.За настроението-пробвай един път да отидеш пръв,както бях днес и после ще ми кажеш за настроението.И както влязох в осем,в точно 8 и 19 си бях в колата!Нищо не е толкова черно като си по рано,направо не ми се тръгваше!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • #39
                    От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                    Явно все ходя в час пик.
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • #40
                      От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                      Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                      Я кажи къде да дойда и Аз утре, че да дам и аз кръв и да се запознаем.
                      Във военна болница, до второ РПУ или някъде другаде?
                      Късно. Днес моето го вмъкнах между две задачи. Ама не пречи да идеш сам, а да се запознаем в друг момент.

                      Във ВМА ходим, с тях си имаме традиции.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                        Сега се абонирах за темата, и се надявам да не пропусна другата организация.
                        По принцип, ако е на зор за някой, бих отишъл още утре.
                        MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                        (А1+)
                        О877ООО98О

                        Коментар


                        • #42
                          От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                          Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                          Сега се абонирах за темата, и се надявам да не пропусна другата организация.
                          По принцип, ако е на зор за някой, бих отишъл още утре.
                          Ходи и си давай и да не ти пука,а другия път пак!Нали знаеш на двигателя като му сменяш редовно маслото,какво става? Ами кара по-дълго!Изводите можеш и сам да направиш!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • #43
                            От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                            Аз маслото съм го сменял четири пъти до сега. Веднъж в казармата и след това, три пъти защото е трябвало за някой. Не знам защо, се чувствам много добре след като дам.
                            MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                            (А1+)
                            О877ООО98О

                            Коментар


                            • #44
                              От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                              Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                              Аз маслото съм го сменял четири пъти до сега. Веднъж в казармата и след това, три пъти защото е трябвало за някой. Не знам защо, се чувствам много добре след като дам.
                              Това не съм ти го видял тогава.Ама като стана дума-вече пак станаха 3 месеца,сещаш ли се? Аз за утре дори имам вече и час-08:00,така че ето ти тема за размисъл а и на някой друг!А за маслото, няма как да не се чувстваш добре,това е задължително!За смяната-и то пълна,ти трябват около 4 години!И то ако даваш на всеки 3 месеца и без да пропускаш!Моите като брой дарявания са някъде между 120 и 140!Сещай се че най старата кръв в мене е на около 3 години!И то абсолютно безплатно!За мен де!Освен другото,че някой някъде със сигурност ме споменава с добро(надявам се).Е сещаш ли се защо никога от абсолютно нищо не съм боледувал,въпреки че имам над 10 много сериозни опита това да се случи!Това заради болничните(когато имаше кой да ги плаща)!Ама ядец.Та така,ама айде,и до скиф!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар


                              • #45
                                От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 7 март 2012 (сряда)

                                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                                Това не съм ти го видял тогава.Ама като стана дума-вече пак станаха 3 месеца,сещаш ли се? Аз за утре дори имам вече и час-08:00,така че ето ти тема за размисъл а и на някой друг!А за маслото, няма как да не се чувстваш добре,това е задължително!За смяната-и то пълна,ти трябват около 4 години!И то ако даваш на всеки 3 месеца и без да пропускаш!Моите като брой дарявания са някъде между 120 и 140!Сещай се че най старата кръв в мене е на около 3 години!И то абсолютно безплатно!За мен де!Освен другото,че някой някъде със сигурност ме споменава с добро(надявам се).Е сещаш ли се защо никога от абсолютно нищо не съм боледувал,въпреки че имам над 10 много сериозни опита това да се случи!Това заради болничните(когато имаше кой да ги плаща)!Ама ядец.Та така,ама айде,и до скиф!
                                Да де, ма аз давах на 11.03,
                                И то абсолютно безплатно!
                                Така че след 11.06 съм пак на линия. Нали през 3 месеца не е проблем?
                                MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                                (А1+)
                                О877ООО98О

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X