Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка край Карнобат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Разходка край Карнобат

    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
    В събота празнувахме Тодоров ден , разходката си беше направо разходка защото имаше неподготвени джипки , а отделихме повечето време в едно затънтено местенце само за барбекю .Бяхме двама именници и си го изпразнувахме както си трябва
    Браво! Някоя друга снимчица поне от барбекюто нямали?
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • #32
      От: Разходка край Карнобат

      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
      В събота празнувахме Тодоров ден , разходката си беше направо разходка защото имаше неподготвени джипки , а отделихме повечето време в едно затънтено местенце само за барбекю .Бяхме двама именници и си го изпразнувахме както си трябва
      И на мен не ми харесват тия с неподготвените джипки, ама пък и каквито са нахални мойш ли ги върна ...
      [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
      [B]If you want, you can![/B]

      Коментар


      • #33
        От: Разходка край Карнобат

        Първоначално публикуван от jorkara Преглед на мнение
        И на мен не ми харесват тия с неподготвените джипки, ама пък и каквито са нахални мойш ли ги върна ...
        Ама хаде... Какво да ги правиш, нали са колеги Ти вземи са замисляй за вдигане , аз те ударих отзад ,значи си готов за драките


        пп Ванко да не се притеснява че съм го жуланал , не е първия ,и Жорко изгоря .Много налитам на зелени витари , трябва да сложа един надпис на предния капак ,,Бягай Джимито идва"
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #34
          От: Разходка край Карнобат

          Първоначално публикуван от jorkara Преглед на мнение
          И на мен не ми харесват тия с неподготвените джипки, ама пък и каквито са нахални мойш ли ги върна ...
          Амиии... колкото повече неподготвени, толкова по-весело в гората. Аз с моята витарка в Карнобат, пред Джимито...никога.
          Самураят е винаги готов да движи пред Джимито.
          Нещо за неделя, я у наше, я у ваше... пишете аз съм свободен.
          ПС. Честит празник на всички дами!
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • #35
            От: Разходка край Карнобат

            Има мераклии за неделя , ако успеем да направим лифта на Златко в събота ,за неделя ще има разходка , но не знам дали ще има кал или ще е само разходка .Времето ще покаже ,ако има нещо ще ти се обадя по тела
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #36
              От: Разходка край Карнобат

              Утре сливенлий организират разходка, ако желаете заповядайте.
              с.Гавраилово 10ч.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • #37
                От: Разходка край Карнобат

                Няма начин , аз съм без броня ,и утре без ск. кутия ,че тека като река , няма да ми стигне един варел масло. Златко има доста работа ,даже сега се прибра , а е и без реактивна щанга и съеденител още от трявна

                пп Ако има нещо за неделя или понеделник аз съм навит
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #38
                  От: Разходка край Карнобат

                  Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение

                  пп Ако има нещо за неделя или понеделник аз съм навит
                  Ако сте готови с машините за неделя има друга организация, ще пиша допълнително утре.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • #39
                    От: Разходка край Карнобат

                    ЕЕЕЕЕ , що не звънна , снощи след смяната на семеринга бях труп на пътя , изкъпах се и заспах ,не съм влизал в нета и не видях че си писал , днес цял ден се чудих къде да ходя , и излязохме с едно приятелско семейство на пикник.
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Разходка край Карнобат

                      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                      ЕЕЕЕЕ , що не звънна , снощи след смяната на семеринга бях труп на пътя , изкъпах се и заспах ,не съм влизал в нета и не видях че си писал , днес цял ден се чудих къде да ходя , и излязохме с едно приятелско семейство на пикник.
                      Джими,то и утре не е късно да се треснем нейде-нали е почивен ден.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Разходка край Карнобат

                        Давай , казвай на къде ако имаш маршрут ,аз съм свободен
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Разходка край Карнобат

                          Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                          Давай , казвай на къде ако имаш маршрут ,аз съм свободен
                          Времето е супер-/в нашия край вали/,маршрут имам.
                          Хайде,ако Ви е удобно да се срещнем на "Петолъчката" към обед,че сутрината имам малко работа.
                          Да кажем,към 12ч.,късно ли ще Ви е?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Разходка край Карнобат

                            Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                            Времето е супер-/в нашия край вали/,маршрут имам.
                            Хайде,ако Ви е удобно да се срещнем на "Петолъчката" към обед,че сутрината имам малко работа.
                            Да кажем,към 12ч.,късно ли ще Ви е?
                            Там са все хубави места,Люляците,полигона,танковия път, супер маршрути.
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • #44
                              От: Разходка край Карнобат

                              Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                              Там са все хубави места,Люляците,полигона,танковия път, супер маршрути.
                              Именно Ники.
                              Ти как си с времето?
                              Ще успееш ли да се включиш,евентуално ако колегите от Карнобат решат да дойдат.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Разходка край Карнобат

                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Именно Ники.
                                Ти как си с времето?
                                Ще успееш ли да се включиш,евентуално ако колегите от Карнобат решат да дойдат.
                                Време имам, кола нямам, самурая си е на платформата от вчера, не съм гледал какво и е на главината. Витарата е някъде край Медвен с Краси.
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X