Обява

Свий
Няма добавени обяви.

(префасонирване) на VW T4 бус пътнически бензин в модефикация 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • (префасонирване) на VW T4 бус пътнически бензин в модефикация 4х4

    Не съм много запоанат с това и искам допълнително разяснение,,та дали е възможно да се монтира на буса ми задвижване 4х4 в момента няма такова,друго което искам да попитам,колко е разхода на Синхрото(бензин или газ )насочил съм се към тези модификации,и на последно място колко излиза една такава тунинг операция,естествено средно казана цена ,или може би ще ме посъветвате да си купя друг бус готов 4х4 синхро ,кажете си мненията,за някой може да се струва темата смешна но за мен не е

  • #2
    От: (префасонирване) на VW T4 бус пътнически бензин в модефикация 4х4

    Здрасти, колега!
    Бих могъл да отговоря на втората част на въпроса ти, тъй като не съм запознат с детайли относно евентуална преработка.Аз имам Т4-ка синхро 2.5 бензин,115 коня. Оборудвал съм го с BRC газов инжекцион(2300-400лв), качил съм го на 205/65/16, вместо на стандартните 205/65/15. Във времето съм експериментирал и с по-високи гуми, но тогава мощността му идва недостатъчна, без кит за понижаване на предавателното число на дифа...С настоящата конфигурация буса харчи около 18-20 градско, 12 със скорост до 100км/ч и 15 при скорост над 120км/ч, като се има првд, че колата е на 280х.км. и е с доста разхлабен двг.Разходът е еднакъв на газ и бензин, заради инжекциона, иначе маржа е от 3, до 5л. по-голям(изпробвано).Надявам се да съм ти бил полезен...Успех!

    Коментар


    • #3
      От: (префасонирване) на VW T4 бус пътнически бензин в модефикация 4х4

      Питай колегата http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=10759 Той мина по този път
      Успех!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X