Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KFX 700 прекъсва !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: KFX 700 прекъсва !!!

    Дали имаш проблеми с клапани и сегменти се установява сравнително лесно. Мериш компресия. Ако е под предвидената по книга - ясно или са клапани или сегменти. Регулират се клапани, пак се мери. Ако не се оправи - тогава се отваря мотора за обслужване на глави и евентуално смяна на сегменти. Всичките тези неща няма как да се случат само от седене през зимата обаче. Не бързай с тежките ремонти.

    Не каза нищо за нивото на бензина в поплавковите камери.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #17
      От: KFX 700 прекъсва !!!

      Ами аз не го ремонтирам и не съм на 100% запознат кое как е момчето което ми го прави ми е добър приятел каза че по карбураторите всичко е на ред нива жигльори жила на смукачи, но въпреки това вкарва прекалено много бензин каза че може да ми премести нивото но при положение че така си е било добре не вижда по този начин да се реши проблема. Трябва ми човек който се занимава с такива машини и да иска да я оправи , защото сигурно и в кавазаки ще я оправят но там цените ще са добри а и то е ясн че ако сменя всичко би трябвал ода се оправи ...


      Поздрави В.Василев
      Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

      Коментар


      • #18
        От: KFX 700 прекъсва !!!

        Ако не ти е далече Банкя - добутай го до гаража и ще се чудим , ще мерим..... нали не си представяш , че щях да давам съвети ако не се занимавах с такива машини.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #19
          От: KFX 700 прекъсва !!!

          Ами колега освен другата седмица да взема да го докарам да видиш какво можеш да направиш по моя въпрос ако това ти е номера ще ти звънна да се разберем
          Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

          Коментар


          • #20
            От: KFX 700 прекъсва !!!

            Първоначално публикуван от venkata2 Преглед на мнение
            Ами колега освен другата седмица да взема да го докарам да видиш какво можеш да направиш по моя въпрос ако това ти е номера ще ти звънна да се разберем
            Това ми е номера. Звънкай кат се наканиш.
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • #21
              От: KFX 700 прекъсва !!!

              На тоя туч си е нещо нормално да вкопава клапани, хронично му е почти няма машина която да не го е направила до 2-3 години от закупуването и просто оригиналните клапани не струват. Провери си горивните маркучетата под филтърната кутия да няма някое пробито да засмуква въздух това също му е запазена марка много бързо се одървят и цепят. Иначе двигателя си похарчва масълце сякаш е роден за това.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #22
                От: KFX 700 прекъсва !!!

                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                На тоя туч си е нещо нормално да вкопава клапани, хронично му е почти няма машина която да не го е направила до 2-3 години от закупуването и просто оригиналните клапани не струват. Провери си горивните маркучетата под филтърната кутия да няма някое пробито да засмуква въздух това също му е запазена марка много бързо се одървят и цепят. Иначе двигателя си похарчва масълце сякаш е роден за това.

                Благодаря за съвета
                Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

                Коментар


                • #23
                  От: KFX 700 прекъсва !!!

                  И моето кавазаки прави така , регулирахме и синхронизирахме карбураторите и сменихме 2 свещи и всичко се оправи , според мен не може да изгори бензина и заради това прави така , смени двете свещи и виж как е , при нас помогна , също знам ,че за тези курници е много важно въздушния фълтър , от него зависело колко ще харчи , почисти и него . Успех

                  Коментар


                  • #24
                    От: KFX 700 прекъсва !!!

                    Здравей колега , какъв беше проблема на кфх ? Моят кфх в момента също прекъсва , от единия карбуратор изхвърля бензин ,така влиза в другия и се дави . На място има ниски , но няма никаква сила да върви . Първото нещо , което проверих бяха свещите , кабели и бобините , но там всичко е наред . Смених две нови свещи , но няма никаква промяна . Клапаните са добре и тях гледахме , компресия има и то доста добра , мотора не пипа масълцето . Отворихме и карбураторите , защото си мислехме ,че нивото му е високо да ама не .Всичките жиглиори , смукача всичко е наред ???? Това стана изведнъж , атв се кара после спряхме за почивка и после запали и се появи този проблем ? Някакви идеи какво може да е ?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X