Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуване на АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купуване на АТВ

    Добър ден на всички! С един приятел заедно искаме да купим АТВ над 250 кубика и имаме на расположение до 1000-1200 лева някъде. Предложете ми нещо над 250 кубика за тези пари ако е възможно, не ме интересува дали е ново, втора употреба или дали може или неможе да се регистрира в кат, просто да работи добре. Знам че има подобни теми но гледах една от 2005 май беше, не съм сигурен. Благодаря ви предварително.

  • #2
    От: Купуване на АТВ

    Първо си купете по една каска поне и после с каквото остане може да си купите някой китаец 250сс.Повечето китайци са много зле в сравнение с японските,но за сметка на това частите им са почти без пари.Тъкмо ще се понаучите да карате и да ремонтирате.Двигателите на китайците са долу горе добре но всичко останало не е,така че каквото и да си изберете гледайте двигателя да е читав,другото със заварки и смяна с ново се оправя.Има доста теми за китайци във форума,поразгледайте и ще разберете кои са обичайните им болести,отворете Мобиле или Карс.бг и си харесайте нещо(марката почти няма значение)за около 1500лв,с пазарлък най вероятно ще успеете да го вземете за 1200.И задължително поне каски си купете,и най евтините да са пак е по добре от колкото без каска.Успех!
    Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

    Коментар


    • #3
      От: Купуване на АТВ

      Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
      Първо си купете по една каска поне и после с каквото остане може да си купите някой китаец 250сс.Повечето китайци са много зле в сравнение с японските,но за сметка на това частите им са почти без пари.Тъкмо ще се понаучите да карате и да ремонтирате.Двигателите на китайците са долу горе добре но всичко останало не е,така че каквото и да си изберете гледайте двигателя да е читав,другото със заварки и смяна с ново се оправя.Има доста теми за китайци във форума,поразгледайте и ще разберете кои са обичайните им болести,отворете Мобиле или Карс.бг и си харесайте нещо(марката почти няма значение)за около 1500лв,с пазарлък най вероятно ще успеете да го вземете за 1200.И задължително поне каски си купете,и най евтините да са пак е по добре от колкото без каска.Успех!
      Каските вече са купени и сме карали на няколко пъти АТВ но все още сме начинаещи. Благодаря ти за отговора Warrer.
      Някой ако иска да даде друг собствен съвет или да добави нещо да пише.

      Коментар


      • #4
        От: Купуване на АТВ

        Мнение от първа ръка - 3 години карах такова нещо и подобна злина не пожелавам на никой , вярно , имам доста хубави моменти с него но си трябва голям шкаф с инструменти и стабилни нерви Продадох го миналата година Ноември за 1000 лева а тази август месец се сдобих с истина та от 5-6 месеца съм по-доволен от всякога.
        Няма кал - Няма кеф !!!
        Suzuki Samurai LJ410 1984
        Suzuki LTZ400 2008
        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

        Коментар


        • #5
          От: Купуване на АТВ

          Първоначално публикуван от Г. Атанасов Преглед на мнение
          Мнение от първа ръка - 3 години карах такова нещо и подобна злина не пожелавам на никой , вярно , имам доста хубави моменти с него но си трябва голям шкаф с инструменти и стабилни нерви Продадох го миналата година Ноември за 1000 лева а тази август месец се сдобих с истина та от 5-6 месеца съм по-доволен от всякога.
          Благодаря ти Г. Атанасов за мнението ти, и аз имах това на ум отностно китайските АТВ-та и като гледам ако искаме нещо по добро и доло горе да е за тези пари може би ще трябжа да е нещо шчупено и да го поправим но не знам дали ще е добра идея.
          Ако някой продава АТВ над 250 кубика или други предложения да пише.

          Коментар


          • #6
            От: Купуване на АТВ

            Един приятел има един Шинерай 250 за продаване,счупена му е ръчката на съединителя и май няма преден ролбар,иначе си върви.Предполагам че за една хилядарка ще го даде.Не е каран от лятото защото той купи старата ми хонда и сега си кара нея.Ако имате желание елате да го видите,Сливен не ви е далеч.
            Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

            Коментар


            • #7
              От: Купуване на АТВ

              Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
              Един приятел има един Шинерай 250 за продаване,счупена му е ръчката на съединителя и май няма преден ролбар,иначе си върви.Предполагам че за една хилядарка ще го даде.Не е каран от лятото защото той купи старата ми хонда и сега си кара нея.Ако имате желание елате да го видите,Сливен не ви е далеч.
              Най вероятно ще дойдем но към Май или Юни месец защото аз сега съм в чужбина. Ако искаш прати ми скайп на лично съобщение или ми пиши на моя, май съм го сложил на профила. Благодаря ти за информацията.

              Ако някой има още предложения пишете.

              Коментар


              • #8
                От: Купуване на АТВ

                Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
                Един приятел има един Шинерай 250 за продаване,счупена му е ръчката на съединителя и май няма преден ролбар,иначе си върви.Предполагам че за една хилядарка ще го даде.Не е каран от лятото защото той купи старата ми хонда и сега си кара нея.Ако имате желание елате да го видите,Сливен не ви е далеч.
                Като ми написа това отговорих веднага но не знам защо не е излязло още. Най вероятно ще дойдем но ще е към месем Май или Юни защото сега съм в чужбина. Мерси за информацията.

                Айде пишете още съвети. Сега се замислех дали да не зема някое счупено АТВ и да го поправя защото материал и инструменти имаме на разположение, единственно където мисля да купя по голям двигател. Но не знам, какво ще кажете?

                Коментар


                • #9
                  От: Купуване на АТВ

                  Какви съвети още ти трябват?Като се приберете харесайте си машина и тогава на конкретни въпроси ще получиш отговор.Ако си решил да слагаш голям двигател на китайска рама това е=на болница.Тези рами са предвидени за двигателчета по 15кв и да се кара кротко по разходки,щом искаш по голям двигател значи те влече скоростта и по екстремното каране,а опиташ ли се да караш по сериозно подобно нещо с голям двигател задължително ще се пребиеш някъде.Моят съвет е купете си каквото сте решили,покарайте малко да се научите да карате и тогава мислете за по сериозни машини,защото атв спорта е опасен и скъп.
                  Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купуване на АТВ

                    Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
                    Какви съвети още ти трябват?Като се приберете харесайте си машина и тогава на конкретни въпроси ще получиш отговор.Ако си решил да слагаш голям двигател на китайска рама това е=на болница.Тези рами са предвидени за двигателчета по 15кв и да се кара кротко по разходки,щом искаш по голям двигател значи те влече скоростта и по екстремното каране,а опиташ ли се да караш по сериозно подобно нещо с голям двигател задължително ще се пребиеш някъде.Моят съвет е купете си каквото сте решили,покарайте малко да се научите да карате и тогава мислете за по сериозни машини,защото атв спорта е опасен и скъп.
                    Еми точно за това че е скъп мисля че е по-добре един път да си дадеш парите отколкото да си земеш китайски боклук и след време да търсиш пак пари за нещо по-добро.Ти сега ми казваш да не си взимаме АТВ с голям двигател и от друга страна ми казваш че е по-добре да се купи 1-път нещо защото е скъп спорт, а щом е така предпочитам хубаво АТВ.
                    А отностно съветите, питам за още защото всеки си има собственния си опит и собственното си мнение, например сравни твоето с на това другото момче Г. Атанасов, но все пак ти благодаря защото така имам вече повече гледни точки.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купуване на АТВ

                      Какво ще кажете за тази идея за която попитах, да се вземе счупено АТВ(от някоя добра марка) и да се поправи, дори ако трябва да се смени двигатела няма да имаме проблем защото повечето части и железа за рамките ги имаме на разположение?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Купуване на АТВ

                        Моето мнение е да изчакате докато съберете още поне толкова пари и да вземете нещо що годе читаво. С бангията която ще вземете за 1200лв само ще се мъчите. А да вземете нещо счупено не ми се вижда добра идея, може да ви излезе скъп ремонт и хем няма да карате хем още пари ще трябва да давате.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Купуване на АТВ

                          Здравейте и от мен!Сега и аз да изразя мнение...както колегата по-горе kvv е споменал изчакайте докато посъберете още някой лев и тогава търсете машина....с тия китайските няма смисъл да се занимавате,вие търсите АТВ за да се учите да карате,а не да ремонтирате.За около 2200-2400 ще си вземете някоя хондичка или кавазаки втора ръка.А имате ли някакви претенции към марка,по какъв терен ще бръмкате с него?Успех в търсенето!
                          Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

                          Коментар


                          • #14
                            От: Купуване на АТВ

                            Първоначално публикуван от miro_ex Преглед на мнение
                            Здравейте и от мен!Сега и аз да изразя мнение...както колегата по-горе kvv е споменал изчакайте докато посъберете още някой лев и тогава търсете машина....с тия китайските няма смисъл да се занимавате,вие търсите АТВ за да се учите да карате,а не да ремонтирате.За около 2200-2400 ще си вземете някоя хондичка или кавазаки втора ръка.А имате ли някакви претенции към марка,по какъв терен ще бръмкате с него?Успех в търсенето!
                            И ние накрая си решихме да съберем още някой лев и да си вземем нещо хубаво. Най-вероятно ще е или Ямаха Раптор 700р или Поларис Оутлал 525. Едно момче от този форум ми ги препоръча след като го попитах за хубава машина. Това лято сигурно няма да е но на следващото ще вземем някой от тези.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Купуване на АТВ

                              Първоначално публикуван от theboxer94 Преглед на мнение
                              Ямаха Раптор 700р или Поларис Оутлал 525
                              Добре сте се ориентирали.
                              Симеон Симеонов - 0878666200
                              Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                              Suzuki - A way of life

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X