Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви пиньони да сложа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    ...На 300-то не са ли му някъде към 8000/мин максималните? Достига ги, поне на звук, на 5-та. ...
    На 4000 rpm, ако си във вярната предавка би трябвало спокойно да караш вече направо състезателно... Иначе за звука ясно

    Малко не съм много сигурен за по-горното, като се замислих... На моя мотор му пренаредиха карбуратора и сега повече бие на 250-ка. Резултата е по-малко вибрации и по-лесен кик старт обаче и за това така го предпочитам...

    Коментар


    • От: Какви пиньони да сложа?

      Я кажете какви зъбаци да сложа на клх 250.Сега е 15/49.
      Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

      Коментар


      • От: Какви пиньони да сложа?

        За гора- отпред 14.
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • От: Какви пиньони да сложа?

          Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
          За гора- отпред 14.
          А задния лошо ли ще е да го вдигна.Да речем нещо такова 13/51
          Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

          Коментар


          • От: Какви пиньони да сложа?

            Не разбирам много, но с 13/51 много ще се скъсят скоростите.
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • От: Какви пиньони да сложа?

              Здравей колега, за клх 250 мисля 13/49 ще са добре, зависи пак колко тежиш.Скоростите стават по-къси и на равен участък ще вдигаш не повече от 85км, но в гората ще са добре. ПОздрави.
              Последно редактирано от viki terzieva; 08-06-11, 21:08.

              Коментар


              • От: Какви пиньони да сложа?

                Първоначално публикуван от rigata Преглед на мнение
                Здравей колега, за клх 250 мисля 13/49 ще са добре, зависи пак колко тежиш.Скоростите стават по-къси и на равен участък ще вдигаш не повече от 85км, но в гората ще са добре. ПОздрави.
                Благодаря ,колега.Еми май най-добре ще разбера точната комбинация като пробвам различни съчетания.
                Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                Коментар


                • От: Какви пиньони да сложа?

                  А ако сложа по-големи зъбаци,двигателят ще изпитва ли по-голямо натоварване и в негов минус ли ще е това?
                  Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                  Коментар


                  • От: Какви пиньони да сложа?

                    Слагай нещо от сорта на 13/47 или 14/49.
                    Един зъб отпред се равнява на 3 отзад. Имам един 14 преден чисто нов ако те интересува.
                    Yamaha WR 200

                    Коментар


                    • От: Какви пиньони да сложа?

                      Искам да попитам, добре ли е да сложа отзад 48 а отпред 13, мотора ми е КТМ 125sx ?

                      Коментар


                      • От: Какви пиньони да сложа?

                        Здравейте момчета,

                        Имам следния въпрос към Вас. Настъпи моментът за смяна на веригата и двете зъбчати колела. В момента съм с 14з отпред и 48з отзад. Карам предимно ендуро по стръмни пътеки ( Yamaha YZ 250 F 2005 година) . Посъветвайте ме какво да направя !!!

                        Благодаря Ви предварително!

                        Весели празници!!!

                        Коментар


                        • От: Какви пиньони да сложа?

                          Първоначално публикуван от peichinov Преглед на мнение
                          Здравейте момчета,

                          Имам следния въпрос към Вас. Настъпи моментът за смяна на веригата и двете зъбчати колела. В момента съм с 14з отпред и 48з отзад. Карам предимно ендуро по стръмни пътеки ( Yamaha YZ 250 F 2005 година) . Посъветвайте ме какво да направя !!!

                          Благодаря Ви предварително!

                          Весели празници!!!
                          Колега това което успях да изровя от нета е, че твоя мотор би трябвало да е с пиньони 13/48 зъба. Все пак това е някакъв "сток" вариант, от който можеш да варираш докато не намериш най-доброто за себе си. Сам си определил къде и по какъв начин караш мотора си, така че ако сега не го чувстваш добре, трябва да направиш промяна. Примерно аз карам супермото и заводския вариант при мен е 15/41 зъба, а аз съм с 15/38, защото търся повече скорост
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • От: Какви пиньони да сложа?

                            Някой може ли да ми каже за Kawasaki klr 600 1991 14/48 добре ли е?Вече съм ги взел и другата седмица ще ги сложа, защото моторът не е при мен и не знам как ще е и дали не съм се прецакал ?

                            Коментар


                            • От: Какви пиньони да сложа?

                              Първоначално публикуван от Razerxx Преглед на мнение
                              Някой може ли да ми каже за Kawasaki klr 600 1991 14/48 добре ли е?Вече съм ги взел и другата седмица ще ги сложа, защото моторът не е при мен и не знам как ще е и дали не съм се прецакал ?
                              То май за да се разбере дали си се прецакал, трябва да кажеш какво искаш да постигнеш с новите пиньони, спрямо старите или по принцип!
                              Life is good... on a dirt bike!

                              Коментар


                              • От: Какви пиньони да сложа?

                                Мисълта ми е да не спъне много мотора

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X