Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Предното серийно производство беше за ное.2017.
    Може ли цитат? Според изявление на Рогозин от 2017, се споменава „след 2019”.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      Уффф, те ти я сказката за 2017г вътре е и за предното серийно в 2015 от православната РИА, заедно със сказката за над 2000 Армати в 2020год.

      "Минобороны РФ в конце марта 2012 года сообщило об утверждении технического проекта новейшей тяжелой платформы бронетехники "Армата". По данным российского военного ведомства, работы по проекту "Армата", которые реализует "Уралвагонзавод", идут в полном соответствии с графиком."

      У наше село на такива пълни съответствия им казваме - осирация
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        Аха, признавам си пропуснал съм го тоз момент, с две хиляди армати до 2020.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Споко бе, като започне третата световна-руснаците ще започнат да бълват армати като 34-ки.
          С неостъргани куполи, неработещи радиа, гробници за екипажите, ама накрая пак ще излязат победители
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Те ако са победители колкото във втората - халал да им е. Фатката е ние как и къде ще сме.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Наборе, и ти като търтьо-твърдоглав и праволинеен.

              Ами победили са руснаците, заедно със съюзниците, но са победили.
              Във войната.
              Не знам какво събитие трябва да се случи, за да признаете победа.
              За целия свят победителите във втората световна са СССР, САЩ и Великобритания, само за вас руснаците не заслужават това име.
              Ами не-победители са. А после как са се развили нещата, и защо руснаците са на сегашния си хал, и защо германците също на сегашния си-е съвсем, ама съвсем различна тема.

              Обаче победителите във втората световна са си известни.

              Ма да не спорим, че ще стане като в темата за танка...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Наборе, като ще се правиш на формално-пунктоален, не е зле да те светна, че към тези дето си ги изброил, равностойно влизат и Франция и Китай. Колко фактически са победители (даже онзи Китай, днес никой и не го брои за Китай)?

                ПП
                И моля ти се. Не съм нито като Търтьо, нито като който и да било, освен като себеси. И претендирам, че тази конкретно (и други разни) тези, аз именно започнах да прокарвам (в този форум поне), като тънка нишка, когато такива неща звучаха като ерес адова. Просто не съм особено креслив.

                ПП2
                А за да забълват Армати като Т 34 - Китай ли ще ги осигурява материално, суровинно, технически, технологически и т.н. (та и изхранва)? Щот Щатите да са ...некси не ми се вижда.
                Последно редактирано от davc; 25-01-18, 19:16.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Да не задълбаваме в историята, че е страшно.

                  А това за бълването на армати го казах на бъзик, а ти се върза като за сериозно.
                  Ама нищо чудно да започнат да бълват. Не знам кой ще им помага(то и преди втората никой не е предполагал, че САЩ ще дават сериозна помощ на СССР, ама на...), но руснаците досега все са излизали победители. Или поне не са губили. Ако не бяха комунистите през 17-та за да излязат позорно от първата-не се знае как щеше да се развие европейската история. А са били на крачка от победата.

                  Но става много философия, а тук си говорим за железа, да се придържаме към темата.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Кольо, за ПСВ слаб две.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Има два нови руски танка - Obj 705A и Obj 430U...
                      шегичка, ама асоциациа със заглавието...
                      мисля, да зема а се замисля...

                      Коментар


                      • От: Re: Нов руски танк

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Leopard 2A7 и Abrams SEP3 - Хич не са нови. Ясно е, че руснаците нямат ресур да произвеждат Армата в същото количество като т90 и т72.
                        БИх се учудил много ако успечт да направят 100 броя до 2020.
                        То няма и нужда да произвеждат в такива количества . Ситуацията е друга а и машините които имат ще са напълно адекватни още дълго време .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          За мен е неясно защо развиват скъпоструващ проект, при положение че няма да произвеждат много бройки. А много бройки не им трябват, щото за какво са тия 50-70 тонни машини, при положение, че има евтини РПГ и съвременни високо ефективни пт-средства, а най-вероятно ще почнат и с дронове да ги дупчат отгоре. Та танковете не ги виждам вече да се произвеждат с хиляди. По-скоро старите с разни модернизации ще се ползват, от тия които са в обръщение. И така докато се налага тук там в градска среда и срещу укрепени точки.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                            Уффф, те ти я сказката за 2017г вътре е и за предното серийно в 2015 от православната РИА, заедно със сказката за над 2000 Армати в 2020год.

                            "Минобороны РФ в конце марта 2012 года сообщило об утверждении технического проекта новейшей тяжелой платформы бронетехники "Армата". По данным российского военного ведомства, работы по проекту "Армата", которые реализует "Уралвагонзавод", идут в полном соответствии с графиком."

                            У наше село на такива пълни съответствия им казваме - осирация
                            При положение че в САЩ подобни осирации с закъснения, много милиардни проекти не довели до нищо и други подобни ала параграф 22 истории бол, що на всяко на всеки пропуснат срок от руснаците толко се радвате незнам.
                            Европата също изобилства от програми с десетилетни закъснения. И Тайфуна и транспортния са кажи речи на същото дередже като арматата.

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк







                              http://novygorod.info/news/view/19096
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X