Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Извинете, боя частен ли е или можем да се включим ?
    и така докато възпитано чакам може ли един лаишки въпрос . Този ратник колко тежи и камерата може ли да се спира. Така де не е възпитано някой да те следи когато пикаеш или да ти брои водката

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
      ...Този ратник колко тежи ....
      Общото й тегло ще бъде много леко като за възможностите ѝ – около 10 кг., като с каската, бронежилетката и всички допълнителни защити – килограмите стават 20
      От линка на Марто : https://alterinformation.wordpress.c...8/20/98491951/

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Очарователен си като загубиш почва, но за сведение - наглостта също работи само с определен тип слушатели Точно от теб да слушам за преиграване на фона на стандартните ти похвати - хайде холан

        Пускаш два линка към новини за програмата "ратник", в един от които се споменава че ще носят камери.

        Не помня да съм оспорвал съществуването нито на едното, нито на другото

        Това което не виждам е коментар/съкрушително изложение за невероятната изчислителна мощ която ще е нужна за боравене с тези ратници, както и не виждам коментари дали руснаците могат да си я обезпечат сами или не (ако им трябва). За което идеше реч. Ако си спомняш за какво спорим.
        То не само се споменава, ами и се виждат. И двете статии са преводи на статии в руски и западни източници (които повтарят руските).

        Аз ти давам малко реални параметри за безжичен трансфер на данни, без да съм виждал и пипал "Ратника", пък ти си пиши каквото си искаш и прави война с цивилни мобилни приложения, щом те влече... Взехте да го удряте на "модераторска чест" - ще си лягам... Лека и на Вас!

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
          Така де не е възпитано някой да те следи когато пикаеш или да ти брои водката
          Усещам, че много скоро ще ни върнат към темата за танка. Което не е лошо де.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
            Този ратник колко тежи и камерата може ли да се спира. Така де не е възпитано някой да те следи когато пикаеш или да ти брои водката
            Обяснено на "цивилен" език(с известна доза пропаганда):

            https://www.youtube.com/watch?v=bJpfbzabWP4
            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
            Джон Кенеди

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              ...Взехте да го удряте на "модераторска чест" - ще си лягам... Лека и на Вас!
              Взе да го удряш на жалки трикове. Написаното остава. Който все още не е избягал пищейки от темата - може да прочете кой какво и кога е писал и да си направи съответните изводи. Междувременно - намесването на модераторския статут на опонента като аргумент в спора е твой запазен трик когато не ти остане друго, но недей лежа на кълката че всеки път ще можеш да ползваш тази обида и да ти се размине. Лека и на теб.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Време е явно да идва горския и да изгони партизаните. Та от тук нататък по темата.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Последните няколко дни тук се появиха напълно излишни спорове под формата на мерене на Пи**и.

                  Нищо лично, а и ви уважавам за това, че сте си направили труд да съберете данни и спецификации, но защо си мислите, че сте по-разумни по големи разбирачи от конструкторите.

                  1-во Руснаците са хора с ОГРОМЕН ипит и ТРАДИЦИИ в оръжейното мешиностроене и едва ли на пръв поглед е толкова лесно да се откиват недостатъците на изделията им, камоли да не са взели в предвид почти всичко, което на връв поглед изгелжда паянтово за вас.

                  2-ро - много е жалко и смешно да се коментира и критикува нещо, което не си видял наживо, камоли да си го изпитал.

                  Народът е казал външният вид винаги лъже.
                  Просто някой други аспекти от предрасъдъците, които всеки изпитва към конкретната страна избиват под формата на критики към всяко тяхно ново нещо.
                  Спрете се бе хора.
                  2-ро наистина

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Темата наистина е смешна, по снимки да се коментират технически параметри и то от ............
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Знае ли някой, има ли тоя танк приспособления за движение по влаковите релси? Понеже не ми се четат отново 50 страници "смислени" спорове, ако отговора го има по-горе, извинете за повторението...
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                        Знае ли някой, има ли тоя танк приспособления за движение по влаковите релси? Понеже не ми се четат отново 50 страници "смислени" спорове, ако отговора го има по-горе, извинете за повторението...
                        Какво имаш предвид с: "приспособления за движение по влаковите релси"?
                        Принципно не ми е известно масовите танкове да имат такива.
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          И аз се учудих.
                          Колегата дали има предвид, че заради размерите си танка има вероятност да не се побере на стандартен ЖП вагон?
                          Или има предвид нещо екзотично - свалят се веригите, и пердаши по ролки по релсите...(ама да го бута някой)
                          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                          0887/осемпет 66 4осем

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Като нищо може да има някоя машина с монтирани колела за релси.
                            Но абсурд да е с цел транспорт и предвижване.
                            По-скоро нещо от рода на инженерна машина.
                            Те на коли ги монтират, че на танк ли няма да стане.
                            Но като се замисля може и да има проблем с разпределяне на теглото върху релсите предвид дъжината на танка и борят ЖП оси, които ще побере шасито.

                            Коментар


                            • Re: Нов руски танк

                              Няма. Може да има нещо допълнително да се монтира, но аз не съм виждал.

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                И аз не съм чувал за танк с възможност за конверсия към ЖП-ход, инак такива машини има много. Но точно за танк (и прочее верижна техника), това би било толкова сложно, че го прави безсмислено. Ако става въпрос за възможност за превозване на ЖП-състав, това е основен параметър заложен за всеки танк (за разлика от така обсъжданите тук височина, маса, дължина и под.). Габаритът на Ж-път със стандартно междурелсие (1435 мм) е нещо над 3м - три и двайсе и нещо, не помня наизуст - така че Армата няма никакъв проблем.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X