Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

    Тц,тц,лоша работа,от съжаления няма "файда",ама друго щеше да е да има някакв фонд който да може да покрие подобно стечение на обстоятелствата,още повече че се е случило при опит за помощ....ако от Зарата може да се помогне с нещо ме имай в предвид.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #32
      От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
      Тц,тц,лоша работа,от съжаления няма "файда",ама друго щеше да е да има някакв фонд който да може да покрие подобно стечение на обстоятелствата,още повече че се е случило при опит за помощ....ако от Зарата може да се помогне с нещо ме имай в предвид.
      Аз темата не съм я пуснал да търся помощ аз имам всички части за сглобяването на цяло дискавъри и ще го оправя но просто бях много време с висока температура и не можех да работя.Бях със съмнение и за лоша болест,но за щастие не се потвърди.Сега само искам да съм жив и здрав и всичко ще се оправи.Благодаря за предложената помощ!!!Много малко са вече са тези които могат да помогнат на човек който познават от нета.Но се радвам,че нашия форум е пълен с такива,които винаги са готови да помогнат.
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • #33
        От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

        Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
        Много малко са вече са тези които могат да помогнат на човек който познават от нета.Но се радвам,че нашия форум е пълен с такива,които винаги са готови да помогнат.
        Липсата на ей това желание - не се лекува!Изчезне ли и то - остават само зомбита!А ти оздравявай,че може пак да се наложи да мокриш дискотеката!

        Коментар


        • #34
          От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

          Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
          Липсата на ей това желание - не се лекува!Изчезне ли и то - остават само зомбита!А ти оздравявай,че може пак да се наложи да мокриш дискотеката!
          Не ми пречи да го намокря само че вече всичко ще бъде проверено преди да влезе във водата.Не съм се уплашил от дълбоката вода а и не е много студено да си във вода 1-2 градуса когато има адреналин.Бързо се свиква с температурата на водата.
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #35
            От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

            Дискавърито вече е на пътя,дори вече затъна до праговете в една ливада.Ето малко снимки какво беше положението в квартал "Тракия" в Харманли,там където се удави и моето Диско.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Наводнение хар&#10.jpg
Прегледи:1
Размер:138.4 КБ
ID:5354837 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:наводнение хар&#10.jpg
Прегледи:1
Размер:181.2 КБ
ID:5354838

            В ляво на снимките се вижда магазин Лидл и зад него бе и моето Диско водата бе точно до огледалото за задно виждане на предното стъкло.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-03-12, 17:18.
            0885719173-Красимир

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X