Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А сега да познавам това какво е :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А сега да познавам това какво е :)

    Днес при смяна на термостата ми направи впечатление това побългаряване и съм силно заинтересован да знам въпросния датчик за какво е, какво евентуално са му сторили и как да поправя това

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-02-14_12-15-57_208.jpg
Прегледи:1
Размер:114.5 КБ
ID:5960642
    +359 899985804

  • #2
    От: А сега да познавам това какво е

    Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
    Днес при смяна на термостата ми направи впечатление това побългаряване и съм силно заинтересован да знам въпросния датчик за какво е, какво евентуално са му сторили и как да поправя това

    [ATTACH=CONFIG]419271[/ATTACH]
    Бих искал да те помоля само да дадеш снимки от по-далечно разстояние и от различни ъгли, за да може да си напишем домашното, ако можем.

    Коментар


    • #3
      От: А сега да познавам това какво е

      Първоначално публикуван от skandi66 Преглед на мнение
      Бих искал да те помоля само да дадеш снимки от по-далечно разстояние и от различни ъгли, за да може да си напишем домашното, ако можем.
      Ще направя още снимки, но първо трябва отново да махна черния въздуховод, отиващ от въздушния филтър към дигателния отсек.
      Това чудо се намира точно фронтално, седейки пред предния капак, и точно срещу капачката за радиатора, след като се махне въздуховода. До него, както се вижда от моята снимка, има една жица в стар термошлаух, която води към датчика на климатика. "Зад кадър" заедно влизат в оребрената пластмасова защита и заминават някъде надолу към двигателя.....
      +359 899985804

      Коментар


      • #4
        От: А сега да познавам това какво е

        Предполагам, че става въпрос за една и съща букса и ако не се бъркам, тя е за втория датчик на Хол и не изглежда като при теб...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          От: А сега да познавам това какво е

          Да. така би трябвало да изглежда, но са побългарили буксата. Самият датчик кое се пада и какво е Хол?
          +359 899985804

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X