Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дум, думмм, думмм ца ца думмм :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дум, думмм, думмм ца ца думмм :)

    Един поздрав от манхатънските улици (в един доста по-топъл сезон).

    Нищо не разбирам от ударни инструменти и не мога да преценя кой е добър и кой не, но конкретно тези ми харесаха.

    Уличните барабанисти са сравнително често срещана порода в Манхатън. За съжаление не мога да издиря най-добрия, чието име не помня (бих го разпознал по физиономията и по това че ползваше в инструментариума и спирачен барабан от микробус )

    Не става въпрос за просяци, а за съвсем културен занаят. Този голия до кръста се подвизава под псевдонима (или под името ?) Peter Rabbit и има немалко негови изпълнения в тубата. Иначе ключовата дума при търсене на такива изпълнения е bucket drummer.


    Буммм

    Издъних се на Тюринг теста

  • #2
    От: Дум, думмм, думмм ца ца думмм

    Харесва ми ? Браво на барабанистите по нашенски (тъпанари ) без лоши чувства.
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #3
      От: Дум, думмм, думмм ца ца думмм

      Добър е. Отдавна ги зазяпвам тия из тубата
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #4
        От: Дум, думмм, думмм ца ца думмм

        За любителите - търсете в тубата с Mike Alaska. Тоя още не съм успял да го изловя, ще го дебна.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X