Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дава ли му някакво предимство на Hummer H2 това, че....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    H2 първо е доста сериозна инвестиция пък и второ за едната гъзария, макар че съм много благодарен на един руснак с Н2 който ни издърпа един път аудито от една канавка в прохода Варна-Бургас пролетта на 2004 . Но ако е за гъзарията предпочитам Cadillac Escalade

    P.S. миналата година по време на бедственото положение във варненска област еден Н2 беше се бухнал в една пряспа до гарата, опрял тумбака и ни напред, ни назад та един Landcruiser го издърпа NO COMMENT

    Коментар


    • #17
      а имало и едно такова автомобилче, което кръстосва морската столица

      саво, че то странно защо за мен но е било на почти едногодишен тунинг курс в Москва

      Коментар


      • #18
        Защо си мислите че има разлика между двата камиона Н-2 е на базата на пикап По новите модели нарочно са направени да се мачкат като хартиени иначе не ми се мисли какво ще стане ако отсреща е лек автомобил Стария ни Ф-250 е така направен че може и сграда да събори Това на снимката е Рам на А-рамена ако беше на цял мост щеше да е още по фрапиращо Има и разлика и дали е 1500 или 2500
        Само бабичките по спирките могат да измислят сравнения като горното напълно безмислено е да се спори кое е по яко твърдо и здраво Които преценява нещата само по външния им вид.............жалко за него

        Коментар


        • #19
          понякога по-твърдото е по-опасно за шофьора и пътниците... каква полза, че не се смачкало, ако от ускорението при мигновеното спиране всички органи ти се откъснат и станеш на "друсан кебап"
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            така погледнато - кой удар как се отразява на вътрешностите ни ми хрумна и друго питане

            ако си стоиш прилично спрял на червен светофар и виждаш, че летяшият зад теб просто ще се натресе - коя е по-добрата идея
            да натиснеш и ти спирачката за да не смачкаш предния или да не я натиснеш?

            Коментар


            • #21
              Две свръхважни неща.
              Спираш да гледаш как ще се тресне, после ще ти разкажат. Притискаш се към гърба на твойта си седалка, главата към възглавницата, гледаш напред, закриваш главата с ръце отстрани, стягаш всички мускули на тялото.
              Пускаш спирачката.
              Ако искаш да спасяваш някого и нещо, веднага след удара започваш да натискаш спирачката. Плавно, като на сняг. Ако изобщо намериш педалите.
              Най-важното е да не ти счупи врата и главата да не се халоса в страничните колонки. От това умират обикновено, като боксьорите. Всичко друго се прави ...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X