Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Историята на група - ТРЯВНА.

    Как започнахме на сериозно с ендуротоКато не броим соц. машините преди това Надявам се да е интересно на всички който разглеждат темата

  • #2
    От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

    И така да пусна няколко снимки от година 2007 Когато бяхме само двама и още двама в бокса
    Една от първите разходки от който имаме снимки на Бузлджа
    Едно кавазки KX на колегата Пламен и моето KLR 250










    А тука на път за вр.Бъзовец
















    Тука вече сме с един участник повече със СузукиDR 250Иван Бонев.Аз смених техникатазащото KLR не издържа двителят и докато дойдат частите ми се беше докарало и си купих един KTM LC4 400






    Тука пропуснах да спомена, че сле на път за вр.Мазалат през Узана
















    ЗА сега това има още снимки от 2007г.ще покажа и тях
    Последно редактирано от borkatasx; 11-02-12, 22:14. Причина: допълване на снимки

    Коментар


    • #3
      От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

      И така да продължа темичката
      Продължаваме за вр.Мазалат

















      Вече имаме нов собственик на сузукитоа старият си купи KTM LC4





      А тука сме на вр.Кръстец където има параклис като минем пали по една свещ




















      Коментар


      • #4
        От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

        Браво, Борка, ти остана най-сериозния карач от старата група
        Да ни заведеш и нас новобранците по тези места

        Коментар


        • #5
          От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
          Браво, Борка, ти остана най-сериозния карач от старата група
          Да ни заведеш и нас новобранците по тези места
          Ще ще само да се оправи времето в балкана и разбира се ако ме пуснат от къщи

          Коментар


          • #6
            От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

            какво слабичко момченце си бил :Д .Ей така след 5 години ще качваш сегашните снимки да се сещаме за старите времена

            Коментар


            • #7
              От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

              Продължаваме с есента на 2007г на път за пределапрохода на републиката















              Вече имаме и четвърти с АТВ Иван











              Това е моят LC4





              Това е едно езерце преди предела с барбекю и чешмичка

















              Коментар


              • #8
                От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

                Еййй кога бяхме млади и аз някъде 2007 почнах да карам.... Като се замисля товага колко ми беше трудно (то не ,че сега ми е лесно де, но тва е друг въпрос)... Доста време си мина. Тая година живот и здраве съм пуснал трансферния прозорец , ако ме огрее ще имам нов колега, на моя акъл , че даже и по... . Живи здрави дано да имам късмет да разходя малко и да покараме заедно... Поздрави и продължавай да пускаш следващия сезон ...
                п.п давай и по-пикантни снимки ако имаш , няма как да няма изцепки
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • #9
                  От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

                  Ама няма по-пикантни снимки защото не снимахме много тогавамай повече карахме отколкото да снимаме

                  Коментар


                  • #10
                    От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

                    Хахахах , как коварно се изсмя на горната снимка с пропадналия колега хаха, каква е историята с това пропадане.... ?!?!?!
                    На мен поне ми е интересно, чакам продължението.......
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

                      Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение
                      Хахахах , как коварно се изсмя на горната снимка с пропадналия колега хаха, каква е историята с това пропадане.... ?!?!?!
                      На мен поне ми е интересно, чакам продължението.......
                      Историята е,карахме по една поляна и бяхме подали газ,аз се кефех на силата на новата придобивкаи краят на поляната се виждаше в далечината и изведнъж колегата изчезна в дупката която се видя в последнивт момент,а той разбира се беше първиа ние едвам спряхме около 5-6 мотора и 2 АТВ беше смешно защото нямаше последици

                      Коментар


                      • #12
                        От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

                        Борка какво стана имали още? Чакаме продължение.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

                          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                          Историята е,карахме по една поляна и бяхме подали газ,аз се кефех на силата на новата придобивкаи краят на поляната се виждаше в далечината и изведнъж колегата изчезна в дупката която се видя в последнивт момент,а той разбира се беше първиа ние едвам спряхме около 5-6 мотора и 2 АТВ беше смешно защото нямаше последици
                          Хахахах е това наистина е смешно, ако позволиш и аз имам една такава история, само че при изкачване на един връх, още като почнах да карам. Горе имало изкопана дупка , ма аз не знам и гас на горе да се катеря(хълма е целия трева и беше валяло). Катеря се аз, изправям се и горе дупка . Не съобразих и стиснах спирачките за да не падна в нея, ама като трагна мотора назд стой та гледай , мотора пред мен ,аз пред мотора ма се размина без никакви щети - нито по мен , нито по мотора. Само смях, добре,че бях сам и нямаше кой да ме снима хахахахахахахах .....

                          п.с Айде давай материала с продължението....
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

                            Първоначално публикуван от miro.t.i. Преглед на мнение
                            Борка какво стана имали още? Чакаме продължение.
                            Има Мире,а ти снимай DR да покажем какво е останало от него

                            Коментар


                            • #15
                              От: ИСТОРЯТА НА ГРУПА-ТРЯВНА

                              Тази тема много ми харесва.Следя я с интерес.Възхода на група Трявна.Браво,много ме кефите.Ама вземете оправете малко заглавието,че едно "И" малко липсва(история),не че е проблем.Продължавайте в същия дух..Успех колеги и дано еднометровия сняг,който е при вас и при нас(Правец)да се стопи набързо,за да караме
                              DRZ 400S

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X