Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Историята на група - ТРЯВНА.

    Пропуснах да спомена,че Валката си купи ЯмахаYz250,още през апрпл месец когато бях с извадена ключицаХодихме от Бели осъм да я купуваме с Вальо и ПламенчоНо понеже нямам снимки от изледите когато е излизал с нас и за това съм пропуснал да споменаА Пламенчо си продаде RM-ката понеже претърпя малка контузия на коляното и му правиха операция,ноооо сега е на линия,но няма все ощо моторетка
    Това е каквото се сетих днес

    Коментар


    • #32
      От: Историята на група - ТРЯВНА.

      Тази тема навява страхотни спомени. Надявам се да има и още снимки клипове да гледаме и да се радваме на видяното.Браво на Борката!!!

      Коментар


      • #33
        От: Историята на група - ТРЯВНА.

        Поради някак технически проблеми не се виждат снимките ще продължа от там където не се виждат от2007г
        Последното излизане за 2007г на път за Бузлуджа
        И последното ми каране на Кавазакито KLR250 след ремонт на двигателя реших да си оставя КТМ





































        Това е последно за 2007г предстой 2008г

        Коментар


        • #34
          От: Историята на група - ТРЯВНА.

          Вече стана 2008г някой техники KX125 със Сузуки RM 250 а колегата Иван Бонев KTM LC4 с Ямаха YZ 450
          Аз се сдобих с още един мотор KTM 450sx и вече ми станаха 3бр.
          А другите двама който бяха в бокса единият Валката имаше каджива и се подмениха с други и така продължаваме на пред
          Колегата Пламен подмени се ядоса с ремонтите и я продаде,но пак в Трявна,А Миро имаше DR500 покара го през2007 няколко пъти и всичко свърши е все още го има , ама за спомен

          И така към края на февруари отидохме до язовир Жребчево с бусовете,кой за риба кой да кара,но имаме само 2 снимки когато единият колега пропадна в едно дере




          Коментар


          • #35
            От: Историята на група - ТРЯВНА.

            А тука сме на разходка по нашите месностипонеже кадживата хвърляше лагери на задната капла постояннои спряхме да ги сменим,а това е новият RM #66 и КТМ #4











            А това съм аз


            Коментар


            • #36
              От: Историята на група - ТРЯВНА.

              И така да продължим с 2008г
              Аз останах с два мотора намери се куповач за кавазакито,да си го гледам като спомен пак в Трявна
              Към 20 март решихме да атакуваме към предела/прохода на републиката/не помне колко бяхме 5-6 мотора? а и Кавазакито с пилот Желязков







              Това е ЖелязковМайстор готвач




              А това Пламенчо с RM-ката





              А това съм аз по надоло КТМ-чето







              С този излет приключихме и към края на март решихме да атакуваме Балканано ударихме на преспи и се върнах ме в нашата гора











              И едно сборно клипче


              Коментар


              • #37
                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                Малко снимки да пусна за размисълкак вървят годините 2008г.месец април 19 ден
                Събрахме се 7 мотора, а единият беше нов играч Стефан Бонев син на Иван Боневс Ямаха 85yz
                Решихме да отидем до Бузлуджа и речено сторено












                И като тръгнахме да се прибираме към Трявна пътят ни минава през бившата мото писта на гр. Плачковци иии там претърпях злополукана едно скокче имае камък и ми блъсна предната гумазагубих контрол и изхвърчах през кормилотопрезимих се на рамо и не можах да продължапо точно продължих към ренгена и се установи,че съм си изместил ключицата на лявото рамоиии намествания и в бокса за 2 месецано след месец реших да покарам и установих,че мога,ноооо на другият де с Пламенчо се возихме на един 150cc скутер и така се пребихме на асвалта с 20км,че останахме без кожа по краката понеже бяхме с джапанки и къси гащии след това друго освен бос или по джапанки не можех да хобя камо ли ботуши така още месец


                Като се възтанових покарахме на бишата мото писта на Плачковци с мочетата от там


                Коментар


                • #38
                  От: Историята на група - ТРЯВНА.

                  Продължаваме с година2008
                  Тези снимки са от природен характер някъде по нашите баири покрай ТрявнаТова е някъде към юли месецА Валката си кути ямаха YZ 250,само,че това беше през май месец













                  А тука аз Пламенчо и Бонев зе запътихме към гр.ЕЛЕНА през връх Чумерна,но това е вече октомври месец








                  Коментар


                  • #39
                    От: Историята на група - ТРЯВНА.

                    И така октомври месец сме и имаме нов участник Иван Белинов/Фантата/с хонда 250crf 2005г.
                    Ходихме към Лява река посока Гурково да пробваме новата машина







                    А това е надругият ден към връх Мъченицано няма много кадри









                    Тука вече е краят на ноември към местност деветте чучура под вр. Малък Бедек на един хвърлей от БУзлуджа
                    Бяхме Аз,Фантата и Бонев.

























                    Тука попаднахме на преспи и неможахме да продължим все пак е на 1200ми краят на ноември






                    Коментар


                    • #40
                      От: Историята на група - ТРЯВНА.

                      Стана началото на декемвривремето беше перфектно за каране и решихме да побръмчим към вр. Шипка и околноста малко посока към Енина и така. Бяхме три мотора и едно АТВАз, Фантата, Бонев и с АТВ Андито от Плачковци той и друг път е излизал с нас ,но нямаме снимки













                      Тука малко слизахме направо през горатза по пряко



















                      Коментар


                      • #41
                        От: Историята на група - ТРЯВНА.

                        След седмица решихме да атакуваме същата група местност деветте чучуратака се казва защото от една чешма има 9 чучурки но ударихме на камък времето не беше със нас мъгла сняг ималко преспи от предният път




















                        Коментар


                        • #42
                          От: Историята на група - ТРЯВНА.

                          Стана коледа ине можеше да се кара по балкана и Наско си купи един Дефендър и излязохме да се разведри по високото
                          До хижа Българка,а кадрите са от виканата скала













                          А това е дефендара






                          И така преключи година 2008,но все пак има и 2009г

                          Коментар


                          • #43
                            От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                            И така преключи година 2008,но все пак има и 2009г
                            С нетърпение чакаме да видим и 2009г.
                            Симеон Симеонов - 0878666200
                            Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                            Suzuki - A way of life

                            Коментар


                            • #44
                              От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Вече стана 2009г и какво да се прави в този сняг освен да се пързалямереших да си закупя една джипка да се повозя малко по горитеа също така и жената беше бременна и речено стореноЗакупих едно дайхатсу към средата на януари метнах му четири гуми за кал и към края на януари малък тестПосока балкана с.Сеймени по прохода на Републиката от северната страна
















                              Покарахме малко по поляните и малко по горските пътища

                              На следващата седмица времето се подобри и покарахме малко и мотори към прохода на Републиката,че там е по ниско и бързо се стопява снегът,нооо имам само една снимка на едно блато

                              Коментар


                              • #45
                                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                Така стана март сняг и джипката я вкарах малко в бокса да се поизкърпи за мотори не ставаше много може и да сме карали малко но няма материял и на си спомням нищо по въпроса
                                Изкарах джипката от бокса и един тест нашата гора с Наско и зрители

                                http://vbox7.com/play:bcf3fcb6

                                Лебедката беше куцано за сметка другото беше истинска ,но за малък тонаж,това намерих втора употреба

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X