Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Историята на група - ТРЯВНА.

    Един бърз репортаж на 24 май два дена след като Сиромахчето загази направихме едно каране към предела-Санича,Рицина,Бонев,Аз,Фантата и други май нямашеДа ме извинят ако съм объркал геройте ,но това помняНама почти никакави снимки от това каране,защото никой не снима тогаваСтигнахме предела похапнахме и тръгнахме към с.Вонеща вода по време на карането минах през една локва и КТМ-чето угасна започнах да ридам-скъсах го от ритане и нищосменихме се Санича започна да рита и нищодо нас имаше едно малко байрче затикахме го на високото и надоло с бутане да набере скорост припали запали и угаснаХайде пак и този път улови ред и газ към Вонеща вода без да спирамСтигнах до асвалта и спрях да се групираме и някой ми каза,че съм целият в масло погледнах и видях,че гарнитурата на капака на съединителя е изплюла и маслото се е разлямо,но не всичкотоТова се получило от много ритане,стигнахме до селото и започнахме да мислим кой да ме транспортира с бус до Трявна,разтоянието е 20км по асвалтЗвъннах на Цецо,но не си вдигна телефона и тогава Санича се обади на бай Пец-неговият шофьор и всичко се наредибусът пристигна натоварих се и Рицина ме снима за спомен







    Ами това еПоздрави

    Коментар


    • От: Историята на група - ТРЯВНА.

      Продължавам с историята към края на май имаше мотокрос в гр.Елена и се нагласихме да ходим през горатаПрез предела и нататък към прохода Твърдица Елена и малко или много по асвалт,че не знаем много пътища в този балкан и GPS не ползваме

      И така събрахме се пред вкъщи с един нов учасник Звездьо/Бах,Бъчварчето/беше си закупил една ямахаYZ 426 от Англия и сега щеше да прави сефтетоАнатоли от Левски и той дойде

      Бяхме се накиприли с нови дрешки за първи път излизахме с новите фланелки

      От ляво на дясно Бах,Цецо,Аз Рамбо,Анатоли,Рицина и клекналият Санича







      Това съм Аз






      Рамбо















      Тука вече сме към Предела

















      И гората над Предела









      Рамбо спука гума към с. Дрента близо до Елена Една клечка се беше набила и премина през вътрешната, но все пак външната гума беше ФортунаЗасенчихме се и започнахме да правим дупките бяха кък 10-12 мм широки и направихме , сложихме и отначало не залепнало лепилото на едната лепенка





      Санича се подкрепя с ред бул






      А тука вече пристигнахме,а това е нашето момче в клас 85сс от Гр. Плачковци Ивчо Манев









      Тука сме по трибуните





      Това беше с мотокроса на връщане тръгнахме с една група от Казанлък,но аз пак угаснах в една локва и те продължиха, а ние пак палихме

      Тука едно сборно клипче от връщането през с. Сеймени




      Коментар


      • От: Историята на група - ТРЯВНА.

        Яка заигравка сте си направили на тея камъни, ма тъз английската Ямаха нещо наплашена ми се вижда от българския релеф , а ? Или отова е от часовата разлика

        П.п Браво яка група сте, всичките екипирани, направо мераклийска работа да ви гледа човек
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Историята на група - ТРЯВНА.

          Да продължим историята на групатана 6 юни 2010г направихме една разходка Рамбо,Рицина,Фантата,АЗ и Нино с хонда 125В нашите баири около Трявна

          Тука пеминаваме едно дере посока Гръбчево


          Фантата




          Рамбо





          Рицина





          Нино





          И пак Фантата

















          Нино се отказа по байра за гръбчево,че хондичката много загря и изгуби мощност


          А тука Рицина се прави на папарак

















          И на Фантата мотора позира





          И едно клипче където се заиграхме на едно дере и от тогава не сме ходили там


          Коментар


          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

            Пропуснах няколко снимки и да допълня

            На виканата скала на Българка


















            Тука сме на параклиса на вр. Кръстец












            На една поляна докатао чакаме Рамбо, че скъса жило на съединител








            Е вече е товаПоздрави

            Коментар


            • От: Историята на група - ТРЯВНА.

              Да продължим темата,че Рицина да гледа,че в тази Варна само това му остана

              Към 12 юни се организирахме с бусове да си направим купон на язовир Жребчево на 60км от Трявна Натоварихме мотори,агрегати,пържоли,хладилици,шатри,столове и др.
              Бяхме-Белин,Фантата,Аз,Санича,Рицина,Рамбо и други участници за масата
              Настанихме се разпънахме посуди палатки шатри под една орехова градина и решихме да се разходим по непознатите места


              Язовира от високо




              Белин с новата ендуро екипировка





              Поразходихме се малко и след това решихме да покараме,Белин спука гума и се върна на масата


              Тръгнахме да обикаляме язовира


              Рицина нещо обеснява





              Вече сме на стената на язовира и денят е към своя край а имаме още много път








              Тръгнахме да се прибираме и излязохме към Нова Загора и от там малко повече по асвалт се прибрахме в лагера

              На другият ден покарахме малко и се прибрахме поживо и здраво без произшествия

              Това е от тази разходка с преспиване и

              Коментар


              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                [sport]http://vbox7.com/play:2e1e11fb[/srort]



                Това видео от късна вечер на повече ракий и Рицина нямаше огънчи и аз му дадох да си запали цигарата/малко не се вижда защото е тъмно/

                Коментар


                • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                  Браво момчета, и аз си мечтая за един такъв преход с преспиване и каране само горско , ноо....

                  За огънчето .... Боре , поне веждите останаха ли му след като си запали цигарата???? хахахаха
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                    Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                    Браво момчета, и аз си мечтая за един такъв преход с преспиване и каране само горско , ноо....

                    За огънчето .... Боре , поне веждите останаха ли му след като си запали цигарата???? хахахаха
                    Е ти пък и вежди то пият и господ го пази Стана кюсе

                    Коментар


                    • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                      Е ти пък и вежди то пият и господ го пази Стана кюсе
                      Хо-Хо-Хо има да пори вятъра
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                        Темата хвана паежина,Борка дай нататък,че те хвана мързела.

                        Коментар


                        • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                          Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
                          Темата хвана паежина,Борка дай нататък,че те хвана мързела.
                          Нема време Вальо ,но ще намеря тези дни

                          Коментар


                          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            Да продължим историята,че Вальо няма какво да четеа Рицина и той във Варна няма какво да прави

                            Към 30 юни се нагласихме да покараме посока Елена през Вонеща вода,Въглевци и отдругата страна където излеземс две думи търсим нови пътища
                            Нагласихме се Аз, Рицина,Рамбо,Бонев,Фантата,Белин и Анатоли от Левски ни дойде на гости
                            Времето малко беше дъждовно и ту валеше ту спираше ама ние си тръгнахме към целта
                            Стигнахме Вонеща Вода и вече бяхме вир вода,Белин се отказа и се прибра да си пие ракиятаа ние продължихме посока Въглевци и започнахме в непознатото,а времето си валеше и дори гърмеше и се святкаше
                            Този клип е някъде от там




                            Покарахме и излязохме към яз. Йовковци на асвалт там валеше из ведро и решихме да се връщаме обратно
                            Стигнахме Въглевци и решихме да хапнем намерихме един магазин имаше хляб,салам,лютеница и си направихме една софра,а времето си валеше,температурите бяха като за октомври

                            Тръгнахме обратно към Трявна по едни пътища на енергото доста стръмнички и готини,а терена си беше кален забравих да споменастигнахме до един заслон и поспряхме малко да изчакаме Анатоли и това са първите снимки

                            Тука Рицина се срамуваше от фотографа







                            Рицина си върна жеста и щракна Фантата




                            Тръгнахме и стигнахме едно село Фъревци пак поспряме да поизсъхнем защото вече изгря слънце





                            Рамбо от кога си мечтаеше да седне на Рицина на Кавазакито








                            А тука Рамбо семейно си мие мотора,а Рицина нали си е папарак





                            Това е от това каране всичко мина благополучно и разходка си струвашеПоздрави

                            Коментар


                            • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Еййй Борка, изтупа я тая тема от паяжините най-после !! Браво !! За пореден път се убеждавам , че и вие имате чудна природа за каране, само гледам- гледам и очите ми остават
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                                Еййй Борка, изтупа я тая тема от паяжините най-после !! Браво !! За пореден път се убеждавам , че и вие имате чудна природа за каране, само гледам- гледам и очите ми остават
                                Е Жорка поразбутах паяжината,че лятото няма много време все сме на вънА за природата заповядай да я видиш от близо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X