Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Cruiser 2.8D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Cruiser 2.8D

    Здравейте колеги,
    От скоро съм фен на форума и прегледах всички теми, но не можах да намеря нищо за този двигател - 2.8 Д! В руските сайтове е описан подробна - водят го 3L и твърдят, че се слага на натовски и юнпрофорски машини, но не е продаван в Европа. Ако е така дали има части ? Понеже съм се запалил по една черна дълга база в Ботевград и утре ще ходя да я гледам, та въпросът ми е има ли някой лични впечетления от този мотор. Ако някой пък познава колата и може да даде конкретно мнение -още по-добре! Благодаря предварително за помоща.

  • #2
    До: Land Cruiser 2.8D

    Екзотика е и наистина с частите ще е трудно но не и невъзможно. По-скоро я вижте машината и общото и състояние пък тогава му мислете за двигателя...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Land Cruiser 2.8D

      Благодаря за бързия отговор. Тази сутрин бях в 7.30 в Ботевград и колата изглежда много добре - никакви течове от никъде, съвсем леко старо омасляване при предната част на кардана, по двигателя всички гуми и пластмаси са оригинални и като нови, никакви шумове от ходовата част...обаче нали съм си свраче и все искам да ми е лъскаво (в гората ще ме гледат катериците ,ама)...вътре не ми хареса хич, собственика ми се стори малко вятър, не я е гресирал май откак я кара (около 2 год.), а понеже нищо не вдявам от пълноприводни машини реших да не рискувам. Освен това двигателя ми се стори много слаб - особено след като съм съвсем пресен за оффроад идеята и имам усещане само от леки коли и моторетки.

      Коментар


      • #4
        До: Land Cruiser 2.8D

        Колега може ли да дадеш кординати на продавача.
        Аз съм от Ботевград,а не се сещам за такава Тойота.

        Благодаря

        Коментар


        • #5
          До: Land Cruiser 2.8D

          Обявата е в Mobile.bg - черна, дълга база, цена - 9800 лв. Но ако интуицията не ме лъже жипката е продадена. Ако не, задължително я виж - на мен ми хареса като общо състояние, доколкото можах да преценя на база скромните си технически познания.

          Коментар


          • #6
            До: Land Cruiser 2.8D

            За четриврата Тойота ли става дума или просто дълга база? Аз отдавна се оглеждам за четиривратка ама са само с десни волани. Пусни тел . на продавача , че нещо не я намирам !

            Коментар


            • #7
              До: Land Cruiser 2.8D

              Четириврата. Тел е 0899963931. Продавача се казва Иван. Живее в село Врачеш - савсем близо до Ботевград.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X