Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на каска

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на каска

    Здравейте, Колеги !
    Реших, че форумът е най-доброто място да задам въпроса си : Каква каска ще ми препоръчате до 300лв Чувал съм добри отзиви за каските Airoh, какво ще кажете за тях ( конкретно за runner серията ) ?

    Благодаря за отговорите предварително

  • #2
    От: Избор на каска

    Здравей.
    Потърси из форума има писано доста за каските.300 лв. са прилична сума за каска.Айрох според мен е добър избор,а Рънър серията им е бюджетното,демек евтиното решение,което не ги прави хич лоши обаче.За тези пари ще можеш да си вземеш и Dome серия.
    Успех в избора и безаварийно.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на каска

      Аз си купих такава - http://www.motomag.bg/product_info.p...roducts_id=738 и съм доволен, в смисъл, че я "пробвах" - здрава е, досега да съм умрял, ако не бше каската, само дето това за "олекотената конструкция", което го пише в описанието не е съвсем така - към 1650 грама пише на нея, представям си ако не беше с олекотена конструкция , но тамън си правя мускули на врата.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на каска

        Аз си взех Airoh Stelt Senior War, като модела е малко стар, но пък за сметка на това е чисто нова и супер лека. Взех я за 350лв. намалена от 700лв. но няма да казвам от къде, за да не излезе реклама. В магазина имат в момента страхотни намаления на доста каски и друга екипировка.
        Още не съм я пробвал на каране, като надявам се да не я пробвам и на здравина

        Коментар


        • #5
          От: Избор на каска

          Много добра сделка, колега, ама според мен не са основателни притесненията ти за рекламата. Какво лошо има да помогнеш на други колеги. То по тази логика ти вече си направил реклама на Airoh...

          Коментар


          • #6
            От: Избор на каска

            Благодаря за мненията. Колега hafte може ли да дадеш координати на магазина на лично ?

            Коментар


            • #7
              От: Избор на каска

              Ами лошо няма в рекламата. Помага при избора стига да не е натрапчива, но зависи админите как виждат нещата.
              Който иска ще му кажа на лично. Магазина е в София, и на лесно място.

              Коментар


              • #8
                От: Избор на каска

                Ще пусна магазина понеже хората, които ме питат, нямат лични съобщения. Ако админите преценят да го изтрият.

                Магазина е на Еди Мото Център http://www.edimotocenter.com/ Намира се на околовръстно и разклона на драгалевци.
                Има разпродажба 50-70% на облекла и каски, като незнам колко и какво е останало. Преди месец имаше доста неща на добра цена.

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на каска

                  Сега като се поразрових установявам, че има много добри цени за каска ето например това http://bobimx.com/107-Progrip-%D0%9A...0%B0-3050.html, ми не е лошо за 140 лв., е вярно, че е от по тежките, ама...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на каска

                    Всеки си похвали каската. Няма лошо, щом информацията е от първа ръка. Сега да похваля и аз моята. http://bobimx.com/392-Acerbis-Кросов...ay-син.html Като начинаещ, падам с голям мерак, след различни, безконтролни полети. Тази каска многократно ми е запазвала главата цяла. Само след едно падане, леко ме е боля глава, за около 10 минути/. Имаше случай, при който под козирката беше пълно с треви и клонки. Приличаше на саксия, но пак нищо й няма, на мен също... да пази господ! За тези пари съм много доволен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на каска

                      Колеги, а какво ще кажете за каските No Fear ? Добри ли са колкото Айрох, защото гледам са пуснати на страшна промоция и те в горепосочения магазин !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на каска

                        Здравейте, искам да попитам каските Nitro racing да ли са толкова качествени и добри колкото Airoh ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на каска

                          Лично мое мнение е, че каските Airoh са в пъти по-добри Nitro i No Fear. Също така в конкретния случай е важна самата оферта и каската да бъде сертифицирана!!!
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на каска

                            Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                            Всеки си похвали каската. Няма лошо, щом информацията е от първа ръка. Сега да похваля и аз моята. http://bobimx.com/392-Acerbis-Кросова-каска-On-Way-син.html Като начинаещ, падам с голям мерак, след различни, безконтролни полети. Тази каска многократно ми е запазвала главата цяла. Само след едно падане, леко ме е боля глава, за около 10 минути/. Имаше случай, при който под козирката беше пълно с треви и клонки. Приличаше на саксия, но пак нищо й няма, на мен също... да пази господ! За тези пари съм много доволен.

                            Аз също така съм доволен от тази каска аз карам с същата лесна е за поддръжка и е доста издържлива на всякакви видове удари .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на каска

                              Здравейте колеги всеки си похвали каската ето я и моята какво мислите за тази марка RAYVEN притежател съм на такава за мотокрос ето и снимки

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_58 (4).JPG
Прегледи:3
Размер:29.5 КБ
ID:5588175 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_58 (5).JPG
Прегледи:2
Размер:45.9 КБ
ID:5588176

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X