Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    30 бр. гумени ботуши ще бъдат дарени в Пловдив от "Бултекс99" . Калаша ще ги вземе.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • Пичове, нямам кой знае с какво да помогна, ако не броим 4-5 стари дрехи. От друга страна имам кола, която може да събере значително количество багаж. Ако има нужда от помощ за извозването на дрехите - 0898 68 23 23 - Вълкан Павлов.
      Забравих да спомена, че се намирам в София.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-02-12, 13:24.

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Първоначално публикуван от Tango Преглед на мнение
        Пичове, нямам кой знае с какво да помогна, ако не броим 4-5 стари дрехи. От друга страна имам кола, която може да събере значително количество багаж. Ако има нужда от помощ за извозването на дрехите - 0898 68 23 23 - Вълкан Павлов.
        Благодарим ти!Но сега към селото ще пътуваме само и единствено 4х4 автомобили поради тежката пътна обстановка.

        Има нужда от ГУМЕНИ БОТУШИ И ЧОРАПИ!

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Искам да помоля хората от различните градове, които събират дрехи, одеала и всичко останало, да ми пратят мобилен номер и за кой град става въпрос на лично.Ще ги публикуваме в нашата тема http://bmwpower-bg.net/forums/viewto...85536&start=15 , за да могат колегите от нашия форум имащи желание да дарят дрехи, одела и каквто могат да се свържат с вас по градове.

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Респект !
            Толкоз много съпричастни и готови за помощ хора.
            Преди време, когато чистихме язовир Въча, се зароди следният лаф. Мисля че Станко първи го спомена.

            Ние пречистваме язовира, язовира пречиства нас.

            Ако го перефразирам: - Ние изграждаме благотворителност, тя изгражда нас.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Първоначално публикуван от littlerock Преглед на мнение
              Искам да помоля хората от различните градове, които събират дрехи, одеала и всичко останало, да ми пратят мобилен номер и за кой град става въпрос на лично.Ще ги публикуваме в нашата тема http://bmwpower-bg.net/forums/viewto...85536&start=15 , за да могат колегите от нашия форум имащи желание да дарят дрехи, одела и каквто могат да се свържат с вас по градове.
              Телефоните ни ги има на първите страници на темата .
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Чудесно е,че желанието за помощ стана заразно,но МНОГО ВИ МОЛЯ за момента да се пише в темата САМО ако някой има какво да каже за ГУМЕНИ БОТУШИ И ЧОРАПИ! От това колко бързо ще се организираме зависи дали ДНЕС или утре ще ги получат!
                Благодаря!

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Относно чорапите, моя съвет е да пробвате със някоя шивашка фирма в района , да направи дарение . Аз за 3 телефонни разговора успях да намеря и да уредя дарението на гумените ботуши . Не е толкова трудно , трябва да се мисли рационално просто. Много сме , знам че ще успеем . Хайде още веднъж всички заедно ....знам че доброто е заразно.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                    Чудесно е,че желанието за помощ стана заразно,но МНОГО ВИ МОЛЯ за момента да се пише в темата САМО ако някой има какво да каже за ГУМЕНИ БОТУШИ И ЧОРАПИ! От това колко бързо ще се организираме зависи дали ДНЕС или утре ще ги получат!
                    Благодаря!
                    Хаджи Лошко, кога ще се видим с теб ? Имам в работилницата 2 чифта неизползвани гумени ботуши. Бях ги купил за да могат клиентите да не си мокрят краченцата, кога си мият колите, ама никой не рачи да ги ползва.
                    Сега ги качвам в Джипа и тръгвам из София. Звънни къде да се видим, че и радиостанциите да върнем.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      В 15:30ч ще съм в пункта в зоната.Ако можеш да минеш от там,а ако не ще се чуем.
                      Още 10 чифта ГУМЕНИ БОТУШИ са осигурени.

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        фирма "Хари93" - Пловдив имат готовност да дарят около 300 дебели шапки, за ботуши още чакам да решат
                        Мога да ги взема и да ги закарам в пункта в Пловдив, какво да правя?

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Здравейте на всички, имам възможност и желание да изпратя топли дрехи и вълнени чорапи, но не зная на кой адрес. От Ботевград съм, мога и чрез поща или чрез куриер, само моля някой да ми каже къде точно да ги пратя. Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Имаме още 50 чифта ботуши дарени.Отивам да ги взема и после към зоната.Ако междувременно се появят още ботуши за взимане(само София) дрънкайте смело на 0885 369 469

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Пуснах тема и в мотозоната.....сигурен съм ,че много хората пишещи там ще се отзоват.

                              http://www.motoforum.bg/index.php/to...1.new.html#new
                              Красимир Йотов

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                На място сме... голям брой къщи са срутени, а някои въобще ги няма... Кошмар. Температурата е минус десет. Гражданска защита работи, десетки коли от страната носят продукти и дрехи...
                                Наистина тук има най-голяма нужда от топли дрехи, ботуши, шапки, чорапи...
                                Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X