Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участие на русенската група в "Трявна 2012"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
    Свилка пусни си молбата с 100 евро и аз ще разследвам каква е работата.
    Добре,ще осъдим Чаро, той ще плати разноските, ще ми плати и обезщетение, и после с тебе ще си разделим сумата.
    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
    Г 230Е
    Г 500 0887 390 703

    Коментар


    • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

      Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
      Добре,ще осъдим Чаро, той ще плати разноските, ще ми плати и обезщетение, и после с тебе ще си разделим сумата.
      Че не можеше ли да ми дадеш някой лев та да го навигирам към Габрово например та ти да си пред него в класирането
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

        Чаро, остави ги тия заговорници! Аз ще ти дам чарджъра, ще го монтираш тайно и после тъжно ще гледат как се отдалечаваш към финала

        Коментар


        • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

          Отборно на кое място е русенската група.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

            Няма такова,радвай се,че имаме финал.

            Коментар


            • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

              Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
              Чаро, остави ги тия заговорници! Аз ще ти дам чарджъра, ще го монтираш тайно и после тъжно ще гледат как се отдалечаваш към финала
              Адаш,нему създавай толкова работа на братчеда,а направо да си кара само чарджъра.
              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
              Г 230Е
              Г 500 0887 390 703

              Коментар


              • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                Бъзикате се всички,ама Свилен Стефанов излезе ПИЧ и то от класа.Днес ми звънна и ми докара Г-АРО-то до нас лично.Дори и му почисти въздушният филтър.След това благородно му дадох да го покара на траялното трасе на Нова Черна 2012.
                Малко ще му бъде терсене с "Трифун",ама такъв е живота!Между другото прекръсти "Трифун" на "Тайфун".Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14042012978.jpg
Прегледи:1
Размер:172.6 КБ
ID:5365635Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14042012979.jpg
Прегледи:1
Размер:173.7 КБ
ID:5365636
                Подкрепено със снимков материал:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14042012984.jpg
Прегледи:2
Размер:227.0 КБ
ID:5365637
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                  Ти, като организатор понеже нямаш право да караш мога да го взема под наем за траяла, че ми е жал за пажерото да не го одраскам
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                    Чарооооо ще се радвам да ти навигирам на гето.Ама най-много се радвам че гето има заводски трип.Вечи може да се включим в тройката.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Ти, като организатор понеже нямаш право да караш мога да го взема под наем за траяла, че ми е жал за пажерото да не го одраскам
                      Първо ще го тестваме на Варна.Пък после ще видим........
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Ама най-много се радвам че гето има заводски трип.
                        Меха, благодаря, че оценяваш монтажа на трипа.
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                          Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                          Всъщност сте го угасили точно навреме, за което винаги ще бъда благодарен! Всички маркучи, кабели и пластмасови неща са изгорели, но другото може да се възстанови. Предполагам, че Захари и Наско са го запалили нарочно, тъй като всички опити на Наско да ме провали се оказаха неуспешни
                          За Варна съм готов!
                          Кой ще ходи на Лазарово?

                          Мнение на страничен наблюдател : като гледам с какви претенции си и колко много разбираш дискусията точно в тази си част малко ме учудва.
                          От всичките ти мнения, които съм прочел до сега не съм срещал друго освен поучения и наставления и в един момент чета това...........малко е странно не мислиш ли? Разочароваш ме! Иначе клипа за миналогодишното състезание е невероятен, много ми хареса.
                          Последно редактирано от rosen700; 15-04-12, 01:10.

                          Коментар


                          • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                            Първоначално публикуван от rosen700 Преглед на мнение
                            Мнение на страничен наблюдател : като гледам с какви претенции си и колко много разбираш дискусията точно в тази си част малко ме учудва.
                            От всичките ти мнения, които съм прочел до сега не съм срещал друго освен поучения и наставления и в един момент чета това...........малко е странно не мислиш ли? Разочароваш ме! Иначе клипа за миналогодишното състезание е невероятен, много ми хареса.
                            Ама ти не си разбрал нещоний така си го харесваме и обичаме.Нищо странно не си видял.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X