Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участие на русенската група в "Трявна 2012"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

    Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
    Кажи ква тема да започнем,че един път да кажеш имам.Трип нямам, радиостанция нямям,ти и джип май нямаш
    Трип имам, джип имам и дупе имам да давам газ
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Трип имам, джип имам и дупе имам да давам газ
      Ма радиостанция,йок Ама несе коси,моята не бачка добре,тъй,че същата работа
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

        Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
        Ма радиостанция,йок
        Ще намерим спонсор да купи
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

          Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
          Ма радиостанция,йок Ама несе коси,моята не бачка добре,тъй,че същата работа
          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
          Г 230Е
          Г 500 0887 390 703

          Коментар


          • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

            Аз ще осигуря пет станции, Митака две и Паци Бабета две. Ще се опитам за още, но не обещавам. Гената продава една много добра Yaesu, ако някой се интересува да му звънне.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              Гената продава една много добра Yaesu, ако някой се интересува да му звънне.
              Спонсореее, къде си
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                аз като гледам всичко си имате някой ако закъса за навигатор да звънне нали и аз наполовина съм от русе, иначе на 25 ти километър ще ви чакам с барбекюто и камерата ............. търся спонсор за скарата т.е. за нещата върху нея

                Коментар


                • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                  Вчера тествахме един американец на обръщане,но не го виждам тука,да не би да го е срам ....

                  Коментар


                  • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                    Уникална снимка на Бай Матьо.Само не мога да разбера дали е усмихнат или озъбен.
                    Сега сериозно. Колеги, датата на състезанието наближава, нека всички екипажи се оборудваме овреме с радиостанции на еднакви честоти. Говоря за PMR 446 mHz. Мисля, че ще са ни полезни. Някои от нас имат сериозни станции на този обхват, но дори и тип уоки токи все ще свършат някаква работа. Който няма да сподели тук, за да може тези, които имат по две да помогнат.
                    За какво ти са радиостанции, бе Наско? За да ме викаш, като останете на последно място ли?

                    Коментар


                    • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                      За какво ти са радиостанции, бе Наско? За да ме викаш, като останете на последно място ли?
                      Не бе Миличък : За да те намерим ,когато тръгнем да те прибираме от трасето посред нощ.
                      Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                      "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                      Коментар


                      • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                        Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                        Не бе Миличък : За да те намерим ,когато тръгнем да те прибираме от трасето посред нощ.
                        Ти ли бе? Пеша?

                        Коментар


                        • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                          Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                          Ти ли бе? Пеша?
                          А такааааааааааа.
                          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                          0896 846 246

                          Коментар


                          • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                            За русенската група ще има дежурна нощна смяна асистираща машина.Обаждате се на тел.113 и си давате кординатите и бай Матьо идва....ха,ха,ха

                            Коментар


                            • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                              Матьо, гледам че нямаш какво да правиш. Разгледай тоя кит - това е, което искаш да ти намеря. Разбира се, ако си сигурен, че искаш да си вкараш тая глупост в джипа.
                              А на Захари и Наско ще им вземем това. Ще им бъде като на свинче - звънче

                              Коментар


                              • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                                Матьо, гледам че нямаш какво да правиш. Разгледай тоя кит - това е, което искаш да ти намеря. Разбира се, ако си сигурен, че искаш да си вкараш тая глупост в джипа.
                                А на Захари и Наско ще им вземем това. Ще им бъде като на свинче - звънче
                                Тениската е малко кичозна....а цвета на бутилката е малко "чалга ",но щом настояваш ...
                                Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                                "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X