Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Nuvi 1310 Въпроси от начинаещ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin Nuvi 1310 Въпроси от начинаещ?

    Здравейте! Никога не съм ползвал гармин защото не ги харесвам...Но съдбата е решила...Искам ли оффроуд карта трябва ми Гармин...е добре ...продадох си ТОМ-ТОМ и си търся гармин...И вчера един познат извади едно 1310 като ново и вика продавам го защото не го ползвам...Каза ми ,че е много малко ползвано ,но нищо не разбирам?(мъчих се да намеря инфото което ми трябва ,но не намерих иза това пускам темата) Има ли как да разбера кога е купено с каква карта е и понеже знам ,че е купено от БГ да видя дали има OFGM или дали има право на ъпдейти по нея...И другото по-важно...
    Малко откривател си падам ...Но мога ли с тази машинка да си запаметявам от къде минавам с джипката?Има много места които съм откривал и минавал ,а сега не ги помня...Искам да си оставям ГПС-следа(ако се казва така) и да мога просто да си ги имам тези пътища(черни или каквито и да били) и да мога пак да карам по тях...
    Знам ,че не е много ясно написано ,но и аз не съм много вещ за да обесня по-добре...
    Благодаря предварително!
    Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

  • #2
    От: Garmin Nuvi 1310 Въпроси от начинаещ?

    Първото което се сещам тъй като и аз не съм от най-вещите, отиваш на garmin.bg, автомобилни навигатори, намираш твоето нуви, кликваш в/у снимката и си теглиш пълното ръководство. Там ще разбереш как се правят повечето неща като да си видиш кои карти и много други. Прати серийния номер на картата на OFRM и те ще ти кажат има ли абонамент за обновяване,ако има стария собственик най добре знае. Той може да си го е запазил, негова воля си е.

    Коментар


    • #3
      От: Garmin Nuvi 1310 Въпроси от начинаещ?

      Прочетох ръководството ,но единственото което разбрах е ,че е сборно за няколко модела ,а не точно за този...та въпроса ми си седи...
      Има ли такава функция с която да запаметявам от където мина в гората да ми остане като път....
      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

      Коментар


      • #4
        От: Garmin Nuvi 1310 Въпроси от начинаещ?

        Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
        Прочетох ръководството ,но единственото което разбрах е ,че е сборно за няколко модела ,а не точно за този...та въпроса ми си седи...
        Има ли такава функция с която да запаметявам от където мина в гората да ми остане като път....
        Можещ да видиш с коя карта си като следваш следната последователност: помощни-->настройки-->карта-->данни. и там ще видиш всички карти и слоеве които са в паметта на устройството и в картата памет.
        1310 запаметява следа която можеш да си прехвърлиш в Мапсоурсе и да си я ползваш за каквото си искаш, само, че не можеш после да си я връщаш като трак в устройството. Ако прецениш че записания маршрут ще бъде интересен и би послужил и на други, можеш да го изпратиш на разработчиците от ОФРМ, които ще го вкарат в картата, съобразно категорията на маршрута. Така всички ще имаме една по богата и подробна карта.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X