Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

    Аз съм на море от 21.07 до 12.08. Ако се уточните за дата на срещата аз ще говоря с Гад и Вълка да ме представляват.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #62
      До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

      Съгласен с дата 24.07. за среща!!!
      Съгласен с "избистрените" правила предложени от Злати!!!

      Предлагам в таксата за участие да бъдат включени по 10лв. на калпак, за награден фон, такъв имаше на първата война, после победителите да почерпят!

      Идеята за сценарий е много добра, но ще трябва да помислим как да го вкараме в сегашния формата на Войната с цел подобрение на играта!!!

      Коментар


      • #63
        До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

        Тони е вътре, не знам дали Вълка ще е в БГ, така че може да се наложи да дойде още някой от Ловците. Венци, Събине , Обер, Вие можете ли на 24 вечерта? Или поне 2 от Вас, нека да са поне по двама от отбор.
        Тони, ако Вълка не може, може би Голди ще дойде. Виж там да сте поне 2 от Ловците.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #64
          До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Тони е вътре, не знам дали Вълка ще е в БГ, така че може да се наложи да дойде още някой от Ловците. Венци, Събине , Обер, Вие можете ли на 24 вечерта? Или поне 2 от Вас, нека да са поне по двама от отбор.
          Тони, ако Вълка не може, може би Голди ще дойде. Виж там да сте поне 2 от Ловците.
          Ша сме поне двама, не се пуаши копуе!!!!

          Коментар


          • #65
            До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

            На срещата ще ме представлява Миро Иванов( Samurai1).
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #66
              До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

              Говорил съм и Венци Петров, ще дойдат и от техния отбор. Механа Кулата се намира до старата водонапорна кула в Лозенец, на улица Галицича, ако сте съгласни, нека да е 19.30, вторник 24 юли.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #67
                До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                Момци, за мен е чест, че направихме такива готини купони!
                Аз се оттеглям от това мероприятие по лични причини, но завинаги ще си запазя спомена за мъжкия екшън, който си направихме - и първата и втората игра бяха перфектни!
                Благодаря на всички, които бяха зад мен в първата Война, така и не запомних физиономиите и имената на всички, но запомних че всичките бяха твърди момчета!
                За съжаление нашия отбор получи щафетата не с подаване /т.е. да я пуснеш когато другия я е хванал/ а с хвърляне във въздуха, аз я хвърлих, а ГАД я хвана в последния момент...
                Просто Хънтъра я проследи с поглед, но не я хвана.../ всеки си произвежда спомените сам/...
                Сега виждам, че новия командир показва сериозни шансове за победа!

                Оттеглям се, защото трябва "авгиевите обори" да се промият, не сме се събирали сума ти време, никой не познава никого, а противника се строява и прави "равнис"!
                Жоро, получаваш горещ картоф в ръката, ако не се справиш, няма да има повече "ловци" в екшъна...

                Коментар


                • #68
                  До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                  аааааааааааа, без такива!

                  оттеглял се, щот трябвало да се очистим..........

                  не се приема
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #69
                    До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                    аз съм ок и ще дойда.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                      Чакам и Обера и по възможност Мартин.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #71
                        До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                        Е, аз съм на линя, естествено.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                          Ще съм там

                          Коментар


                          • #73
                            До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                            Момци, за мен е чест, че направихме такива готини купони!
                            Аз се оттеглям от това мероприятие по лични причини, но завинаги ще си запазя спомена за мъжкия екшън, който си направихме - и първата и втората игра бяха перфектни!
                            Благодаря на всички, които бяха зад мен в първата Война, така и не запомних физиономиите и имената на всички, но запомних че всичките бяха твърди момчета!
                            За съжаление нашия отбор получи щафетата не с подаване /т.е. да я пуснеш когато другия я е хванал/ а с хвърляне във въздуха, аз я хвърлих, а ГАД я хвана в последния момент...
                            Просто Хънтъра я проследи с поглед, но не я хвана.../ всеки си произвежда спомените сам/...
                            Сега виждам, че новия командир показва сериозни шансове за победа!

                            Оттеглям се, защото трябва "авгиевите обори" да се промият, не сме се събирали сума ти време, никой не познава никого, а противника се строява и прави "равнис"!
                            Жоро, получаваш горещ картоф в ръката, ако не се справиш, няма да има повече "ловци" в екшъна...
                            +1

                            Коментар


                            • #74
                              До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                              Кво става бе хара- Ловци?!
                              Някой ще помисли ,че може да приемате само победи.
                              КАК ТАКА СЕ ОТТЕГЛЯТЕ?
                              Това е дезертьорство,а по време на война знаете с какво се наказва.
                              Аз продължавам твърдо.На сина ми класа са се запалили по пейнбола,и ако трябва на следващата война съм с 15 годишни момчета.Те са по-нахъсани и от Обера /в добрия смисъл/.Днес пет- шест момчета са ходили и на Панчерево/иначе ходели в Редута/,и искат да си закупуват оръжие.
                              И последно - понеже ме нямаше ,и не бях с постоянна връза , на 24-ти ще се състои ли срещата?
                              Густо майна , пътят свърши !!!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Голямата Война3, а сега накъде???!!!!

                                Да, довечара срещата ще се състои, дори имам някои интересни и щури идеи, които според мен ще направят играта много динамична. Ще ги обсъдим на бира в 19.30 тази вечер.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X