Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Тойотата днес

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Тойотата днес

    От дильра идва,аз техните тьпотии покрива сега,не се сменя,не пипай......Я па те,тоя номер нали Мерцедес го игра 95та и не мина,аз тоя съм го ял.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Какво направих по Тойотата днес

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Ми айде де,аз съм си тук,тая година пропускам май Вегас та ти намери път към Дивия Запад та да те черпя с текили.3 дни за масла чета,запали ми се пак главата с тенекии.

      Днес не направих много по нея - пробвах я из разни камьнаци дали и работят блокажите и раздатката,бавни това онова.......ще я бъде,2-3 дни и съм готов с нея.,ще останат дребни нещица само.
      Малко ще ми е трудно сега , (отварям си мой сервиз ,тук във меката на хазарта ) а и нямам никаква работа в Сан Диего , освен да ти дойда на гости за да ти проверя лично текилата
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • От: Какво направих по Тойотата днес

        Отваряй сервиза и идваме ние,да ти правим навалица на каналите
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Какво направих по Тойотата днес

          Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
          Малко ще ми е трудно сега , (отварям си мой сервиз ,тук във меката на хазарта ) а и нямам никаква работа в Сан Диего , освен да ти дойда на гости за да ти проверя лично текилата
          Успех Павка
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • От: Какво направих по Тойотата днес

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Отваряй сервиза и идваме ние,да ти правим навалица на каналите
            Няма тука такива дупки бре , ще бъдем модерни със китайски двуколонни крикове
            Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
            Успех Павка
            Благодаря Ицо !
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • От: Какво направих по Тойотата днес

              Малко подобрения:
              Окачване ОМЕ, джанти от 80 с гуми 235/85/R16 и броня ARB.
              Следва задна броня.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t1.jpeg
Прегледи:1
Размер:547.2 КБ
ID:5803714Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t2.jpeg
Прегледи:1
Размер:706.0 КБ
ID:5803715

              Коментар


              • От: Какво направих по Тойотата днес

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2a549f7f917b9dc4bf0d9c23d58c0a64.jpg
Прегледи:3
Размер:480.9 КБ
ID:5804359
                Гресирах карданите и главините...тъкмо да подсетя всички които все още не саго направили.

                Коментар


                • От: Какво направих по Тойотата днес

                  Готов,че и капачки на гресьорките сложих ма се увлякох с греста,имам за целия квартал с все градския транспорт
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Тойотата днес

                    Баба ми получи лъскави джанти. Оригиналните ,дето са си с нея 30години вече . Исках само да няма ръжда по тях , пък добре ги направиха .Пясък ,прахово и лак. Имам само три капачки за централните отвори и за туй олекотих бегачката.

                    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Тойотата днес

                      Павката се измъчи ,но геройски смени гарнитура на капака на коловете на клапаните . Не се чудете ,кви са тия колкове , повечето коли ,след 1950г нямат таквиз .
                      И сега ,ами ако спре да има капки масло по пода? Да се притеснявам ,че е свършило

                      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Тойотата днес

                        Иии ,жълтите не спят . Бабека бе ъпгрейднат с туй радио ,което погледнете и кво мери . Щях да почина от смях

                        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Тойотата днес

                          А па тоя. Американците си правят двигатели с такива и до сега
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Тойотата днес

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            А па тоя. Американците си правят двигатели с такива и до сега
                            Предната седмица отварях двигател на Кадилак Ескалейд от 2015 , той си е осмак с долен вал и пръти . Модерното там е , че вече има хидравлични компенсатори
                            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Тойотата днес

                              Да не са измислили , вече и как повече клапани да успеят да сложат на двигател с колци ? Тоя Кадилак с по колко на цилиндър беше ?
                              TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Тойотата днес

                                Отдавна не бях правил нищо по Тойотата и взех, че я измих.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X