Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Тойотата днес

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Тойотата днес.

    Яро, при продажбата на 80-ката, ако си спомняш, ти пожелах нов проект, който започва с единица, макар че една от буквите ме навежда отново на осмица.
    Пожелавам ти успех!
    Дай още картинки .
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • От: Какво направих по Тойотата днес.

      Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
      Яро, при продажбата на 80-ката, ако си спомняш, ти пожелах нов проект, който започва с единица, макар че една от буквите ме навежда отново на осмица.
      Пожелавам ти успех!
      Дай още картинки .
      Благодаря ти Митко!
      Нямам против 1-цата в началото ;-) но при тойота любимите числа за начало са ми 8, 7, 6 и 4

      Коментар


      • От: Какво направих по Тойотата днес.

        Колкото и да ги редиш 12-HT няма да стане :-)
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • От: Какво направих по Тойотата днес.

          След като миналата седмица Митака Джамбазов успя да ме наплаши здраво с последствията от не навреме сменения заминал съединител,и супер бързата реакция по доставката на Ники,за което благодаря и на двамата,днес Тойотката вече е с нов съединител.
          Това от което се притеснявахме най-много -да не замине демпферния маховик,защото ремонта вече става цифра,се оказа,че моята Тойота е с твърд маховик.
          Още веднъж благоданости на Джамбазов и Ники !!!

          Коментар


          • От: Какво направих по Тойотата днес.

            Не само твоята, всички са с нормален маховик, за който се притеснявахме да замине. Струва колкото демпферен на нормална кочина, че и повече.
            По-добре да те наплаша отколкото да има тема "търся маховик".
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • От: Какво направих по Тойотата днес.

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Не само твоята, всички са с нормален маховик, за който се притеснявахме да замине. Струва колкото демпферен на нормална кочина, че и повече.
              По-добре да те наплаша отколкото да има тема "търся маховик".
              За това са и благодарностите!!!
              Не забравяй,че бутилката чака.
              В петък имам час за диагностика на дюзите и ще ти звънна за резултата.

              Коментар


              • От: Какво направих по Тойотата днес.

                Джипът отзад си беше поизгнил. От 1 седмица е на майстор, който надигна купето от шасито. Всичко изгнило се закърпи, сега остава да бъде боядисан. Свалихме и резервоара, той също се боядиса. До 1 седмица се очаква да бъде готов.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1982322_838722459477749_1326153836_n.jpg
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:5569103
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • От: Какво направих по Тойотата днес.

                  Здравейте, на всички . След дълго чакане и търсене смених мостовете на 4RUNNER (RN135L-GKMSSV)
                  Колата е внасяна от Дубай , беше със предавателно число на мостовете 4.875 , до сега бавни ми се е налагало да включвам 2 или 3 пъти. А се ползва основно за лов в равнинен участък и за това реших да търся по бързи мостове. След като ми попадна заден мост с предавателно число 4.100 / RN61LG-MSEW/ оставаше да намеря такъв преден оказа се , че на 3.0TD слагат такива /KZN130W-GKPQT/
                  . Да но този който намерих беше с A.D.D , а моя нямаше такава система .Затова изолирах системата тук е описано как . Мостовете са монтирани и всичко е наред , но сега имам излишни един преден и един заден мост с предавателно число 4.875 .

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Тойотата днес.

                    Първоначално публикуван от stanislav13 Преглед на мнение
                    ..беше със предавателно число на мостовете 4.875 , до сега бавни ми се е налагало да включвам 2 или 3 пъти....
                    С какъв размер гуми го караш ?

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Тойотата днес.

                      265/70/15

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Тойотата днес.

                        А как е динамиката сега? А разход на гориво?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Тойотата днес.

                          В града не се усеща голяма разлика , но на магистралата преди карах с 90 на 3500 оборота , а сега карам около 2500 . Според мен разхода трябва да падне .Ама като си зная левия крак едва ли .В калта ще видим .

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Тойотата днес.

                            Първоначално публикуван от stanislav13 Преглед на мнение
                            В града не се усеща голяма разлика , но на магистралата преди карах с 90 на 3500 оборота , а сега карам около 2500 . Според мен разхода трябва да падне .Ама като си зная левия крак едва ли .В калта ще видим .
                            Не бях чувал за Ляв педал за газта!(явно има)
                            Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Тойотата днес.

                              Ляво ,дясно няма значение . Газта нали я знаеш къде е ,недей да издребняваш.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Тойотата днес.

                                Вече мога да се похваля със светлини, ама назад
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4335.jpg
Прегледи:1
Размер:36.1 КБ
ID:5628490
                                Другото което днес ми хрумна е това - Bi-Xenon + LED габарити
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4339.jpg
Прегледи:1
Размер:88.9 КБ
ID:5628491
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4338.jpg
Прегледи:1
Размер:34.6 КБ
ID:5628492
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4341.jpg
Прегледи:1
Размер:90.4 КБ
ID:5628493
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4342.jpg
Прегледи:1
Размер:92.1 КБ
ID:5628494
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4340.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5628495

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X