Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дуел - Skin ball

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дуел - Skin ball

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Нямам против противника да си регулира както желае пушката аз също. Освен това като допълнение ако противника е съгласен ще играем голи до кръста тъкмо да се виждат по-добре попаденията!
    Според мен идеята е много екстремна т.е добра! За голяма война не е подходяща, но за дуел ще се получи супер! Само ще са ни нужни повече мазила против комари Бих приел предизвикателство за подобен дуел ако има друг желаещ!

    Поздрави на всички!

  • #2
    До: Post factum

    Ти така и така последните седмици играеш все по тениска...

    Ще се ви нужни кремове, ама не против комари, а против съсиреци и белези. Аз това вече съм го играл макар и през панталона и вече не съм мераклия. То, и ти беше там, де...

    Коментар


    • #3
      До: Post factum

      Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
      Според мен идеята е много екстремна т.е добра! За голяма война не е подходяща, но за дуел ще се получи супер! Само ще са ни нужни повече мазила против комари Бих приел предизвикателство за подобен дуел ако има друг желаещ!

      Поздрави на всички!
      Хе хе, аз съм ти навит брато.
      Когато кажеш
      Oh my god that's a mirage,
      I'm tellin' ya all it's sabotage.

      Коментар


      • #4
        До: Post factum

        Първоначално публикуван от Ground Преглед на мнение
        Хе хе, аз съм ти навит брато.
        Когато кажеш
        Ей, свалките не така пред всички...

        Коментар


        • #5
          Дуел - Skin ball

          1.Съдия – един.
          2.Tерен – горичката в Панчарево в съкратен периметър определен в деня на дуела по взаимно сългласие от двамата играчи.
          3.Тип бой - за флаг.
          4.Оръжие – всеки играч използва собственото си оръжие. Без ограничение за начална скорост, мерни прибори и подобрения по маркера.
          5.Топчета – един вид за двамата играчи.
          6.Брой игри – до достигане на 5 победи от някой играч.
          7.Брой топчета – 200 за всички игри.
          8.Жребий-монета хвърлена от главния съдия, първия избира стартова позиция.
          9.Почивки – по 5 мин. между всяка игра, като всеки играч сам определя как ще я ползва (настройка на пушката или дезинфекциране на рани).
          10.Време, за един “бой” – 10 мин., измервано от съдията.
          Игра завършила, поради изтичане на времето не се преиграва,
          а точките от нея се губят.
          11.Поразяване – при признаване, при сигнал от съдията.
          -Спорните случаи се решават съдията.
          -За поражение се признава само пръснато топче.
          -За едновременно попадение се броят попаденията в рамките на 1 секунда, като игра завършила по този начин не се преиграва,
          а точките от нея се губят.
          -При съмнение за поражение, но с неспукано топче, се извиква "проверка" с вдигната ръка. Поражение, след това действие,
          не се зачита, боят се прекратява, като никой от участниците не променя позицията си.
          - Противникът(играчът) не може да изисква от съдията принудителна проверка, освен за себе си. Проверката се осъществява от съдията.
          12.Съдията стои по периферията на терена, като с движения, поглед, или жест, не дават възможност на участниците, да се ориентират, за местонахождението на противника им.
          13.Камери – се допускат по, или върху участниците и оръжието им, както и по периферията на терена, но разположени СТАЦИОНАРНО, за да не издават участниците.
          14.Извънредни ситуации - ако участник е демаскиран(от съдия, секундант, публика, или камера), може да поиска прекратяване и анулиране на игра, но само по време на играта,
          това става с вдигнати кръстосани ръце!
          15.При проява на неспортсменско и некултурно поведение, съдията дава служебна загуба за играта, а при повторна проява - за срещата.
          16.Всяка ситуация, по която участниците са постигнали споразумение и решение, помежду си, НЕ ПОДЛЕЖИ НА АРБИТРАЖ.
          17.Състезателя изпразва джобовете си преди старта.
          Единственото, което има право да носи е шомпол.
          18.Облекло – Предпазна маска, къс панталон с дължина до коленете или по малка, обувки за гора, чорапи до глезена.
          19. Не се допускат ръкавици, наколенки и други аксесоари към облеклото извън изброените в т.18.

          Коментар


          • #6
            До: Post factum

            Първоначално публикуван от Ground Преглед на мнение
            Хе хе, аз съм ти навит брато.
            Първоначално публикуван от Ground Преглед на мнение
            Когато кажеш
            Братото пак не ме разочарова , така че хвърлам ръкавицта за братоубийствена война. Предлагам дуелът да се проведе в Неделя от 10:00h на терена в Панчарево, ако няма организирано друго мероприятие в този час.

            Всеки играч сам си носи риванол и превързочни материали

            Мама пак ще ми се кара, че съм посинил малкото си братче
            Последно редактирано от mitkos; 04-07-07, 12:20.

            Коментар


            • #7
              До: Дуел - Skin ball

              Вие не сте наред. Нищо против някоя и друга синка, ама нарочно?!?!

              Коментар


              • #8
                До: Дуел - Skin ball

                Пак са гледали Fight Club

                Коментар


                • #9
                  До: Дуел - Skin ball

                  Това май вече си е Pain Ball

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дуел - Skin ball

                    Победител в такъв вид игра не може да има... и двамата ще сте победени.

                    Бих се обзаложил, че още след 2-3 игри, единият ще се откаже.
                    (НЕ ви подстрекавам!)

                    Макар че, ако направите подобно изпълнение, ще ви соча за пример какво не бива да правим.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дуел - Skin ball

                      Мите,мили мой приятелю от детство, каква е основната цел на това леко налудничево начинание?Ако е да видим кой е по-добър стрелец не е нужно да се прави по тоз опасен начин,а ако е болката, то тогава не виждам защо да ти причинявам излишно такава.Просто ако може да ми изясниш концепцията на една такава идея.
                      Oh my god that's a mirage,
                      I'm tellin' ya all it's sabotage.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дуел - Skin ball

                        Първоначално публикуван от Ground Преглед на мнение
                        Мите,мили мой приятелю от детство, каква е основната цел на това леко налудничево начинание?Ако е да видим кой е по-добър стрелец не е нужно да се прави по тоз опасен начин,а ако е болката, то тогава не виждам защо да ти причинявам излишно такава.Просто ако може да ми изясниш концепцията на една такава идея.
                        Един човек още днес ми каза, че ще ти забрани да участваш!
                        Надявам се, че този пост го е написал този човек, без твое знание!

                        1.Ако съм искал да видя, кой е по-добър стрелец щях да пиша в темата за стандартен дуел!
                        2.Не съм пуснал това предизвикателство за да изяснявам концепции някому. Ако имаш желание да научиш нещо повече за мен, пусни нова тема - "Психоанализа" и ако аз съм в настроение ще ти отговоря. В случая въпросът ти е off-topic и е с твърде прозрачна цел.
                        3.Ако си решил, че нямаш желание да правиш този дуел с мен просто го напиши! В крайна сметка на мен идеята ми харсва по една или друга причина. Ще ми достави тръпка и не беше нужно да хвърляш ръкавицата ако не си готов да поемеш товара! Разбирам неловката ситуация, но очаквам ясен отговор във форума до утре 23:00h.

                        Ще припомня поста ти от вчера, ако нещо ти се губи:

                        Цитат:
                        Мнение на Ground
                        Хе хе, аз съм ти навит брато.

                        Цитат:
                        Мнение на Ground
                        Когато кажеш


                        Хайде Гошко оставям те да размишляваш. Ти играеш paintball от по-дълго време, може би си по-добър стрелец, възможно е дори да не те уцеля А да, моля не излизай с номера, че не искаш да ми причиниш болка. Познаваш ме твърде добре и знаеш колко съм притеснен от болката
                        Леки сънища, мисля за теб

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дуел - Skin ball

                          Коста отдавна ви даде прозвището "Братя варвари"...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Дуел - Skin ball

                            Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
                            Леки сънища, мисля за теб
                            Ех, тази младеж ... голяма любов, голямо нещо....

                            Шегата на страна - който им е съдия и наблюдател да внимава Ако стане няк'ва беля, родителите на тия хлапаци вас ще държат отговорни!!! Да не говорим, ако имате съвест, как ще се чувствате....

                            П.П. Аз лично ще откажа подобно съдийство...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Дуел - Skin ball

                              Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
                              Един човек още днес ми каза, че ще ти забрани да участваш!
                              Надявам се, че този пост го е написал този човек, без твое знание!

                              1.Ако съм искал .....


                              Хайде Гошко оставям те да размишляваш. Ти играеш paintball от по-дълго време, може би си по-добър стрелец, възможно е дори да не те уцеля А да, моля не излизай с номера, че не искаш да ми причиниш болка. Познаваш ме твърде добре и знаеш колко съм притеснен от болката
                              Леки сънища, мисля за теб
                              Неделя в 10:00?
                              Така да бъде.
                              Oh my god that's a mirage,
                              I'm tellin' ya all it's sabotage.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X