Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дуел - Skin ball

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Дуел - Skin ball

    Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
    ...........Ако стане няк'ва беля, родителите на тия хлапаци вас ще държат отговорни!!! ...........

    Еххх, хлапаци, хлапации
    May the Force be with You

    Коментар


    • #17
      До: Дуел - Skin ball

      Първоначално публикуван от Ground Преглед на мнение
      Неделя в 10:00?
      Така да бъде.
      Това вече e приказка! За момент си помислих, че развали купона

      Коментар


      • #18
        До: Дуел - Skin ball

        Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
        Ех, тази младеж ... голяма любов, голямо нещо....

        Шегата на страна - който им е съдия и наблюдател да внимава Ако стане няк'ва беля, родителите на тия хлапаци вас ще държат отговорни!!! Да не говорим, ако имате съвест, как ще се чувствате....

        П.П. Аз лично ще откажа подобно съдийство...
        За информация! Хлапаците са на 28 и 27 години в моя полза. Наричам Ground„малкото ми братче” понеже както е видно си е по малък и си ми е брат. Така или иначе акъла ако не дойде на време, никога няма да дойде Не мисля, че начинанието ще бъде чак толкова опасно. Ще изглеждаме малко като петнисти хиени на плажа, но пък какво толкова?! Виж Обера, него си го целят на голо по врата почти всяка Неделя без да се съблича

        Коментар


        • #19
          До: Дуел - Skin ball

          Малък репортаж от събитието не останах до края но и началото си стуваше
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:skinball.jpg
Прегледи:1
Размер:85.4 КБ
ID:5035993

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:skinball1.jpg
Прегледи:1
Размер:167.3 КБ
ID:5035994

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:skinball2.jpg
Прегледи:1
Размер:180.9 КБ
ID:5035995

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:skinball3.jpg
Прегледи:1
Размер:137.0 КБ
ID:5035996

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:skinball4.jpg
Прегледи:1
Размер:206.7 КБ
ID:5035997
          May the Force be with You

          Коментар


          • #20
            До: Дуел - Skin ball

            Лелел как можах да закъснея така...било е хмм много painball
            [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
            [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

            Коментар


            • #21
              До: Дуел - Skin ball

              Още докато снимах Обера , ако не се лъжа, каза да не пускаме най-бруталните снимки, за да не откажем новобранците от играта , аз имам 1-2, ама не бях единствения с фотоапарат, другите даже снимаха попаденията отблизо
              May the Force be with You

              Коментар


              • #22
                До: Дуел - Skin ball

                Дуелът в резюме:

                Игра 1
                Битка около централното хълмче. Тръгнах да обхождам Ground по ниското, той вероятно ме е чул изскочи на 5 метра срещу мен и стреля много бързо само веднъж. Дори не успях да реагирам. Улучи ме в корема(снимка 1 на Han Solo), вече нямах нужда от кафето което не бях успял да изпия сутринта от бързане .
                Ground - 1 : 0 - mitkos

                Игра 2
                Аз на централно хълмче, Ground горе в ляво (гледано от оръжейната). Размяна на изстрели от голяма дистанция. Един мой изстрел попада в ръката му (снимка 3 на Han Solo).
                Ground -1 : 1 - mitkos

                Игра 3
                mitkos през блатата, Ground стреля няколко пъти по мен за да ми отвлече вниманието, смени позицията и опита да вземе знамето със спринт. Не успя (снимка 4 – Han Solo).
                Ground -1 : 2 - mitkos

                Игра 4
                Преповтори Игра 2. Същите позиции, същото развитие, удар в маската на Ground.
                Ground -1 : 3 - mitkos

                Игра 5
                Тази игра ми хареса най-много и най-накрая си върнах изстрела в корема от Игра 1. Същите позиции като Игра 1. Този път аз изскочих зад ръба. Оказахме се един срещу друг на 7-8 метра разстояние. Ожесточена стрелба и от двамата. И двамата се уцелихме. Аз го ударих под лявата мишница той мен в ръката. И двамата имахме нужда от превързочни материали Но определено по реброто доста боли и ще му остане белег от войната(Снимка 5 – Han Solo).
                Ground -2 : 4 - mitkos

                Игра 6
                Пълна скука. По регламент се играе 5 минути като при изтичане на времето всеки получава по 1 точка. На мен ми трябваше една точка за да победя, така че веднага след страта се зарових в блатата прицелих се в знамето и чаках 5 минути там за да прострелям Ground като във „Враг зад портата”. Ground пък леко издишаше през дупката от предишната игра и не беше мотивиран да напада флага без да знае къде съм. И така си разделихме по точка.

                Краен резултат:
                Ground – 3 : 5 – mitkos

                За протокола
                Пушки : А-5
                Цеви : Ground -14” ; mitkos – 16”
                Топчета : Летни
                Скорост при цевта: В началото нямахме радар така, че се мерихме след дуела. Ground – 321 fps ; mitkos - 280 fps

                За мен беше много весело! Благодаря на Ground за мъжката игра! Извадих късмет днес!

                Коментар


                • #23
                  До: Дуел - Skin ball

                  Е като гледам на Митко му е весело, значи не боли толкова. Е тука малко и физическите му данни помагат.
                  [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
                  [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Дуел - Skin ball

                    mitkos, за последната игра хич не си прав... интересна беше
                    Ground го няблюдавахме от нашата страна как обхождаше оттук оттам и обикаляше около флага като куче около колбасарски магазин, обаче разгада намеренията ти и изчакваше... но все пак за публиката беше интересно да го наблюраваме как обикаля и наднича оттук оттам. Ако се беше сетил че го чакаш в блатата би могъл да те издебне в гръб минавайки през твоята база
                    May the Force be with You

                    Коментар


                    • #25
                      До: Дуел - Skin ball

                      Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
                      mitkos, за последната игра хич не си прав... интересна беше
                      Ground го няблюдавахме от нашата страна как обхождаше оттук оттам и обикаляше около флага като куче около колбасарски магазин, обаче разгада намеренията ти и изчакваше... но все пак за публиката беше интересно да го наблюраваме как обикаля и наднича оттук оттам. Ако се беше сетил че го чакаш в блатата би могъл да те издебне в гръб минавайки през твоята база
                      Сигурно е така, аз споделям моята си гледна точка, вероятно и за другите игри от друг ъгъл е било различно. Последната игра изстрел на месо нямаше, за сметка на това аз 5 минути се бях включил в хранителната верига на много ниско ниво(някъде под комарите). Затова и ми се видя скучна, но аз си имам 50% вина за това. Ти кажи защо не се включи после? Пристигна само да заснемеш братоубийството и изчезна веднага

                      Коментар


                      • #26
                        До: Дуел - Skin ball

                        Имах среща с Криндо бях му обещал да му направя една фотосесия с мода на OPSGEAR за маркера дето го има че все се каним и все след като играем на Панчарево сме твърде .... омързеливени за да се снимаме.
                        May the Force be with You

                        Коментар


                        • #27
                          До: Дуел - Skin ball

                          Прозвището "Братя варвари" от Коста е меко казано. Всички снимки са силно умалени, цензурирани и да не кажа - ретуширани. Кви драскотини и кви рани си направихте... Готов съм да се обзаложа, че белегът на Жоро ще остане поне година. За публиката беше много интересно, особено за Ангелина, на която й прилоша след 5ти рунд като видя кво има под боята.

                          В заключение - браво за смелостта и за ентусиазма, а най-вече за отсъствието на акъл, удостоверено и от старите ви белези, които лъснаха като се съблякохте. Направо е щастлива случайност, че сте устискали дотук

                          П.П. - Митко, вече май ти се заформя фен клуб от женската аудитория, щото получавам едни коментари в ICQто... Не е чудно, че навремето по арените най-екзалтираната част от тълпата са били именно жените, а гладиаторите са били най-големите знаменитости.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Дуел - Skin ball

                            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                            П.П. - Митко, вече май ти се заформя фен клуб от женската аудитория, щото получавам едни коментари в ICQто... Не е чудно, че навремето по арените най-екзалтираната част от тълпата са били именно жените, а гладиаторите са били най-големите знаменитости.
                            Най-накрая да получа благоприятен страничен ефект от глупостите, които върша

                            Коментар


                            • #29
                              До: Дуел - Skin ball

                              Е, то и гладиаторите не са вършели нещо много умно, ама зад кулисите кво е ставало... историята изобщо не мълчи по този въпрос...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Дуел - Skin ball

                                То и Спартак е имал афера с някаква мома робиня
                                А следващия път може да добавите и римски сандали, малък щит и пера по шлема за да е завършена картинката
                                May the Force be with You

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X