Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Модераторите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Модераторите.

    На вниманието на Модераторите:Подреждане на подфорумите.По специално-Сузуки Витара ДБ 2.0 В6 24 кл..
    Здравейте уважаеми колеги.Като собственик и активен ползвател, за сега- не толкова ОФРОУД, на марката и модела,но със стаж и опит при други МПС/вкл.4х4/ много бих искал с нещо да допринеса за благото на форума/подфорума/ и щастието от ползването му от собствениците и ползвателите/управляващите и сблъскващи се с проблеми относно ползването на горепосоченото/, ВИ питам?: Дали бих могъл и по какъв начин/горе-долу схванах начина/ и дали ще имате нещо против систематизирането на инфото за марката и модела,което по моя преценка, от досегашният ми опит в участието във форума,ако е по марка и модел /не, че и в общото ползване има нещо лошо/би допринесло за избягването на дублирането на много теми,за излишни ''мохабети" и "лаф мохабети",спорове,четене и т.н. относно едно или друго.Така всеки, който иска, има достъпа и възможността, ще може конкретно да намери търсеното относно модела/повреди и начини за отстраняването им,тунинг и др./.А пък другите, ако искат и им е необходимо,ще разгледат раздела/което не лошо,имайки в предвид, че много от нещата са еднакви за всички МПС 4х4 при Сузуки, със своите особености и спесификации/.Имаше подобна инициатива преди време,която не се осъществи, но тъй като в момента имам по-свободно време,достъп,опит/според мен/ и желание бих могъл с Ваша и друга/на участниците/ помощ да осъществя желанието си.Ако отговорът Ви /тук/или на ЛС и на /ГСМ 0898705799-Валентин/ е положителен, с радост и удоволствие бих се постарал,естествено с Ваша и друга помощ, да съм полезен на всички участници във форума.

  • #2
    От: За Модераторите.

    Много сложно си го написал! Или поне на мен ми беше доста трудно да ти разбера мисълта

    Ама май се справих - едва ли някой ще има против, ако се захванеш с тази къртовска работа и понаредиш малко нещата. Защото раздела наистина е голям, има много потребители, често се присъединяват и нови.
    Аз нещата ги виждам, че ще се случат най-добре както Яро е направил в тойота раздела - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=90771
    Ленд роувър раздела също е много подреден!
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      От: За Модераторите.

      Изразявам адмирации към желанието на колегата/и към всяко едно друго такова/ за подредба на раздела! Смятам обаче, че да вършат нещо толкова отговорно, имат право само членове на Форума с определен статут/Модератори/, а той се определя от Администратора. Самопредлагането не е най-добрия вариант/нищо лично!/ да се излъчи за нашия раздел такъв. Поздрави!
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • #4
        От: За Модераторите.

        Здравейте.
        Не искам да отнемам от функциите на Модераторите, а и зная, че работата е доста и отговорна.Имах в предвид нещо подобно на това каквото предложи Антон в темата"Хронични болести !!!!!", само че конкретно за даденият модел/в случая Витара 2.0 В6 24 кл/.Мен конкретно ме интересува този модел и макар, че доста от нещата с другите Витари са еднакви, модела си има своите особености и във Форума тези не са толкова много.И вместо да преглеждам целия подраздел/не е лошо де/, намирам примерно темата "Всичко за ВИТАРА 2.0 В6 24кл" и си свършвам работа/намирам това което ме интересува, ако го има/.Надявам се с общи усилия инфото да бъде пълно и изчерпателно.
        П.С.:Действително в други подраздели има по-подредени неща, но доколкото съм загледал там и броя на участниците е по-малък, но може и да бъркам.
        Последно редактирано от Валенти; 02-02-12, 12:23.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X