Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tурбо на Nissan Patrol GR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    така е

    но правят и доста забележителни тунинги, които в комбинация с някой хубав изпускателен колектор, малко електроника и малко по - прав ауспух, правят от някои дребни колички зверове
    drive alive

    Коментар


    • #17
      Благодаря на всички,които ми писаха - направо съм изумен,четолкова много хора откликнаха на воплите ми и то все с ценни съвети.Днес ще извадя маркуча от филтъра към турбото за да видя дали е омаслено,както ме посъветвахте и пак ще се обадя.Go go go и Dini , тези линкове за Garret са за бензинови мотори на леки коли,те стават ли за джипове? А относно софиянците ,моля не се обиждайте,но досегашните ми контакти са били меко казано все с не дотам добри резултати,но ВИЕ променяте мнението ми-явно и сред тях има добри хора.

      Коментар


      • #18
        Софиянци...

        Че то там има ли софианци! Повечето са от Враца, че дори кмета дет неса го сменили още е врачанин, а другото от Перник и околии! Кореняците са само тия бабки дето държът тристайните в центара и непродават на никой ! А да ти кажа с врачанин работа си немай по големо зло ... нема! Срам ме е, че сме такива, но е факт! Все пак среща се тук таме някой свестен!
        Иначе за турбините - няма значение дизел или бензин! Едно и също е! Само гледаш да отговарат данните - примерно 3т 4т и така!
        Иначе за съветите - аз съм от скоро в клуба, попринцип пишех в други, но един пич в един друг клуб ми каза, че има такъв и от тогава смятам, че в IRC тва е най-добрия форум с компетентни хора, а не с циркаджии!
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #19
          Dini,прав си ,но навремето познавах един врачанец и да ти кажа беше много точен пич.А пък днес видях,че има хлабави гайки на изпускателните тръби и на тази кутия дето пише TURBO на нея иуспях да затегна едната и мисля, че затова капе , а иначе турбото е чисто,направо свети.Утре ще видя майстора ми да го види и провери гайките,защото аз въобще не можах да се добера до тях.

          Коментар


          • #20
            Внимавай!

            Гайките които стягът перките към оста са с обратна резба!!!!!!!
            Тва е много важно ако объркаш посоката оста е яко калена и оста я касаш мигновено! На топлата перка нетрябва да има гайка ако не е ремонтирано! Най-хубаво се познава турбо по топлата перка, но за целта трябва да го свалиш! Ако там не е омаслено значи турбото е перфектно!
            4ао и успех!
            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

            Коментар


            • #21
              )) СкивА ли че трябва да почнеш от гайките, ако и да съм софианец))
              Тоя номер го знам от верно стари шофьори, от цял свят.
              Врачаните верно са окаяна история, живи изроди. Коя ли година бях там кум, още ме боли джигера от пиене и гръцмуля от пеене) А София си е като всеки районен център - събира се и цвета и дъното. Рода на татко ми се е случил на това място през 1878, преди това айдутствали против султана в Тракия, и така. А мамините по-отскоро, от Илинденското възстание, от Струга. И аз тука, такова, няколко поколения ... Всякво се случва) Рядко, ама и у софето има читави айдуци, аз знам барем няколко!))

              Коментар


              • #22
                Ти май си един от малкото софиянци,които не се отнасят с пренебрежение към простосмъртния плебс от провинцията,а!?!Как тъй си успял да се опазиш от разрушаващото влияние на столичната действителност?Във всеки случай си един от хората/софиянци/заслужаващи уважението ми!

                Коментар


                • #23
                  Уважение едва ли има с кво да съм заслужил. А виж за живота - всички софиянци са сигурни че живот след Околовръстното няма. Обаче аз съм глуповат човек, и още го търся и на Марс. Ми, щом държавата плаща ...))

                  Коментар


                  • #24
                    Чак пък глуповат-въобще не е вярно,не говори такива работи. Между впрочем ти какъв веикъл 4x4 караш?

                    Коментар


                    • #25
                      Според талона - Багира И 4х4. Не знам кво значи. Мойта багира.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=695

                      Коментар


                      • #26
                        Това е нещо като САМУРАЙ или греша? Само,че е различен нещо в купето?Аз мисля, ако продам моя Патрол да си купя Витара дълга база 16v.Просто много малко карам офроуд повече въртя градско и чат-пат за риба.Иначе Нисана е голям звяр,но искам нещо с 4 врати.Имаш ли някакви впечатления от Витара дълга база?Защото съм карал къса и съвсем не бе лоша.

                        Коментар


                        • #27
                          аз имах преди гранд витара и мога да ти кажа само, че е адски здрава и почти комфортна, но за офроуд
                          drive alive

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от Стефан
                            Според талона - Багира И 4х4. Не знам кво значи. Мойта багира.
                            http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=695
                            ми аз това много пъти сам го виждал, не знаех че е твое ,стефане. виждал сам го в червена звезда/диянабад (или греша) и винаги сам мислил че някой си го е пострил върху шаси от уаз или газ, малей че съм неграмотен
                            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                            Коментар


                            • #29
                              а "багира" беше името на черната пантера от 'книга за джунглата' на р. киплинг. са пак къв сам начетен,а
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар


                              • #30
                                Съвсем вярно-Багира е името на черната пантера от книгата на Р.Киплинг за Маугли.Го го , кажи ми нещо повече за Витарата,която си имал?Аз и без това не съм за състезания по офроуд-пречи ми здравето,та си мисля , че Витарата ще ми е достатъчна.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X