Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се

    Трябва ми стъклото за лявата (шофьорската) врата че нещо мойто е надрано и не жържи както трябва.

    Моделът е BMW Freeclimber 2 с 1,8 бензин от 95г. но частите стават от фероза.

    Ако някой има някакво инфо моля да пише.


    А също да питам и за жилото на съединителя и при други ли е толкова тежко и на какво се дължи.

    Благодаря и поздрави!

  • #2
    От: Търси се

    Първоначално публикуван от ddemo Преглед на мнение
    А също да питам и за жилото на съединителя и при други ли е толкова тежко и на какво се дължи.

    Благодаря и поздрави!
    Жилото долу при съединителя има маншон да го предпазва. Ако е скъсан има огромна вероятност да се е напълнило с гняс и за това да е тежък педала. Друг възможен вариянт е да е сменян само феродов диск на съединителя и да е със стария притискателен и от там да идва тежко. Аз смених съединител между коледните и новогодишните празници, като жилото ми е наред, но след смяна на феродов и притискателен и лагер разбира се педала е в пъти по-лек от преди.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #3
      От: Търси се

      Сигурен ли си, че стъкло от Фероза ще стане? Ако да - имам напълно здрави двете стъкла за вратите.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        От: Търси се

        Еми на 95% съм убеден че ще стане. Дай ми някакви координати да се чуем тези дни те са едни студове сега ама ще измисля да го сваля и да ги сравним и ще е сигурно.

        е-маила ми е - emil.muhtarov@gmail.com `пиши ми да се разберем.


        Поздрави!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X