Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Колко би ми струвала такава печка за Форд кънект 1.8 TDCI 2010 г.?
    Втора употреба естествено
    А то дизелов Кънект без заводска печка има ли, че с неработеща е хладилник, освен че на дълго мотора работи студен ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      А то дизелов Кънект без заводска печка има ли, че с неработеща е хладилник ?
      След 2008 проблема с парното е решен,ако обаче има на смислена цена ,чакам оферта.

      Между впрочем се оказа че екземпляра при мен е със всички възможни екстри за модела,но печка няма.Двата преди 2008 също бяха без печки,но там наистина в града беше кучешки студ,тоя сегашния има убийствено парно но не бих отказал печка понеже често се налага да работим от колите,примерно зимата на някой булевард или язовир сплайсваме оптични кабели понякога и през ноща на -15 сме работили....
      Да не споменавам в дъжд,киша вятър....хората не ги интересува що няма нет...
      Последно редактирано от Roninn; 03-11-17, 21:46.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

        Щом нямаш нужда да се включва автоматично за доподгряване ще стане всяка автърмаркет която ти изпадне.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

          Колега тогава си за суха печка по малко ток харчи и по малко се чупи

          Коментар


          • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

            Наскоро си монтирах термо топ ц вебасто в тойотата. Много съм доволен.
            За нова мисля... не си съвсем заслужава (заради цената) но сервизирана печка със всичко към нея може да се намери за около 300 лв.
            При мен монтажа + печката + гсм контролер+ бутон в купето ми излязоха 600 лв с монтаж.

            Коментар


            • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

              Колега Roninn ако искаш да ти пратя снимка да видиш тук не мога да кача не знам защо аз съм я монтирал на Фронтера дълга бензин при теб ще е още по лесно

              Коментар


              • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                Колега Roninn ако искаш да ти пратя снимка да видиш тук не мога да кача не знам защо аз съм я монтирал на Фронтера дълга бензин при теб ще е още по лесно
                Искам, a.peichinov@gmail.com
                Да не изчитам цялата тема,на кратко каква е разликата между мокра и суха печка.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                  Обади ми се...

                  Коментар


                  • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                    Първоначално публикуван от vladk0 Преглед на мнение
                    При мен монтажа + печката + гсм контролер+ бутон в купето ми излязоха 600 лв с монтаж.
                    Я сподели за тоя GSM контролер. Че и аз мислех разни схеми, ама не ми се занимава да си го правя сам. Пък току виж - то имало такива .

                    Коментар


                    • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                      Модулът Webasto Telestart T70 е с радиус на действие 600 м - по спесификации, и по личен опит - всекидневен.
                      Дистанционно палене на печката и други функции, на честота 868MHz.

                      Коментар


                      • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Модулът Webasto Telestart T70 е с радиус на действие 600 м - по спесификации, и по личен опит - всекидневен.
                        Дистанционно палене на печката и други функции, на честота 868MHz.
                        Ако колата ти е в двора може. Ама ако е от другият край на блока, а блока е с доволно бетон и желязо в него ще работи ли?

                        Коментар


                        • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                          Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                          Ако колата ти е в двора може. Ама ако е от другият край на блока, а блока е с доволно бетон и желязо в него ще работи ли?
                          За мое огромно учудване - работи.
                          Дори не ми се вярва, но работи.

                          Нямам пряка видимост към гаража ми, той също е бетонен, и е по диагонала на блока.
                          Няма и нещо, което да отразява сигнала, абе - напреки на всички науки и логики, ама работи, пущината.

                          Аз лично съм много доволен. Работата ми е такава, че вечер не знам кога ще си тръгна, и съответно - не мога да пусна печицата с таймера. През доволно масивна бетонена сграда сигнала от Телестарта преминава до другата страна, и ... и пали..

                          Коментар


                          • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                            Екстра, ще инвестирам за пробата в едно такова. Ако някой има за продаване тук - да пусне едно ЛС .

                            Коментар


                            • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                              Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                              Я сподели за тоя GSM контролер. Че и аз мислех разни схеми, ама не ми се занимава да си го правя сам. Пък току виж - то имало такива .
                              При мен е с реален gsm номер. Звъня на печката докато съм на кино и след това се качвам в топла кола.

                              Коментар


                              • От: Автономни отоплители Webasto и Eberspacher - предимства и недостатъци

                                Мда има една Пловдивска фирма ги продава GSM комуникатори слагаш предплатена карта и от 1000 километра палиш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X