Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ланд Ровър клуб

    Дали ще се намерят желаещи за учредяване на фен клуб на Ланд Ровър. Аз съм манияк на темата и търся съмишленици.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    Искам членска карта номер 3 (предполагам че 1 и 2 са за теб и YARO)

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от ивайло
      Искам членска карта номер 3 (предполагам че 1 и 2 са за теб и YARO)



      Айде де!!

      Коментар


      • #4
        Аз съм следващия! Защо да не бъде и в интернет? Готов съм да учавствам в плащането на домейна с първите членски вноски!

        Коментар


        • #5
          Re: Ланд Ровър

          Първоначално публикуван от zzlatev
          Дали ще се намерят желаещи за учредяване на фен клуб на Ланд Ровър. Аз съм манияк на темата и търся съмишленици.
          Г-н Златев,
          За мен е удоволствие да се запозная с Вас, макар и само виртуално на този етап! Надявам се, не бъркам, че Вие сте авторът на статията - "Мозамбик - Африканската перла" (бр.14 от 06.2005г. на с-ние Offroad BG).. Благородно Ви завиждам за това преживяване

          ======

          Аз също подкрепям с две ръце подобна инициатива..

          Дефакто, тук във форума сме (освен мен, Вие и Volk) :
          Ивайло - с LR Discovery 200tdi
          Борко (borkozin) - с LR Defender 110 300tdi
          Тинко (Turbozmej) с два LR Discovery 300tdi - "Camel Trophy Spec"

          Вероятно има и други, извинете ме, ако Ви пропускам...

          Volk, ти притежаваш ли Land Rover? Ако да - какъв?

          Еее, ми това си е един баскетболен отбор със все резервите..



          Поздрави!
          Яро

          Коментар


          • #6
            За мен Land Rover е повече начин на живот отколкото превозно средство!
            По нашите машини могат доста неща да се сложат и дори само това оправдава един сайт в който да разменяме информация.
            Аз имам Defender 110 SW, 2,5td и надали някога ще искам да имам друга машина...

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Volk
              За мен Land Rover е повече начин на живот отколкото превозно средство!
              По нашите машини могат доста неща да се сложат и дори само това оправдава един сайт в който да разменяме информация...
              Volk, ама толкова съм съгласен с теб Четири години карах D110 Td5 и обиколих повече от половин България с него и много добре знам за какво говориш!..

              Първоначално публикуван от Volk
              ...Аз имам Defender 110 SW, 2,5td и надали някога ще искам да имам друга машина...
              2.5td, т.е. този преди 200/300tdi, нали? Сиреч 'военния' дизел..


              Поздрави,
              Яро

              Коментар


              • #8
                Аз ще се запиша за две членски карти - за мен и Turbozmejka-та. Понеже са два Land Rover-a, мисля, че може

                Т.
                Good guys drive Land Rovers!

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Turbozmej
                  Аз ще се запиша за две членски карти - за мен и Turbozmejka-та. Понеже са два Land Rover-a, мисля, че може

                  Т.
                  Иии , вярно че забравих ТУРБОЗМЕЯ , с удоволствие го пускам пред мен

                  Коментар


                  • #10
                    поради липса на фен клуб на вранглер и аз искам членска карта

                    имам рейндж ровер класик VM и 3 дифендера тд5 фирмени

                    за електрониката на тд5 няма грижи, мокрихме я вече, работи перфектно под вода
                    drive alive

                    Коментар


                    • #11
                      хубаво се е отворила темата за Land Rover та и аз да питам нещо offtopic.
                      Мисля (все още се колебая) за закупуването на семейно off-road возило Disco или Range rover classic в диапазона 90-94 година (oграничението идва от финансова гледна точка ). Та има ли някой възможност да ме повози малко на някой от двата модела - та да видя каква е разликата, че само с четене и висене по форумите нещо не мога да ги усетя . Е разбира се разходите и бирата от мен .

                      Ако са пък и дизел най добре - че това съм си избрал.

                      Ако някой има възможност може на ЛС за да не пълниме темата с лични въпроси.
                      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                      Коментар


                      • #12
                        запишете ме и мен, за карта N 33/ако е свободна.предупреждавам че ще присъствам само виртуално. нямам LR ,че тука са бая скъпи.фен сам обаче на марката, обяснявам защо: преди 5-6 год. идват в моя сервиз едни аджамии от пловдив с един LR, забравил сам модела, във всеки случай -голям, двигател V8, 4 или 4.5л.оплакване - свети лампата за маслото. постоянно, от много време. меря налягане на маслото - резултат 0. налягане няма, ама мотора си работи. питам аз : откога? ами от 10 дена. а мотора си работи. отварям маслената помпа - отдолу до ремъчната шайба в ляво, обръщам забните колела, и хоп -налягане.е, оттогава сам му фен
                        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                        Коментар


                        • #13
                          аз видях един път дифендер от най - старите с очевидно крива цилиндрова глава, който си вървеше, а собственика отишъл в сервиза защото му влизал пушек в купето
                          drive alive

                          Коментар


                          • #14
                            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от muncho
                              прочитам недоверие м/у редовете ти относно описаната по горе от мене случка. момчето с което работех тогава все още е в бг и може да му се обадиш по всяко време, а LR все още се търкаля из пловдивско
                              Muncho,

                              Прощавай, явно не си ме разбрал/ или съм се изказал двуяко.. Наистина имам предвид, това, което казвам!

                              ========

                              А иначе, за мен няма полза да изтъкваме колко велики са LR тук поради ред причини.. Който е карал LR, той си знае Който не, вероятно е открил магията с друга машина и така.. Щото ей сега ще изкочи някой с необходимост от спор "Land Rover срещу ***" и нещата за пореден път ще станат безмислени.. С което апелирам да си спретнем една Land Rover среща и ще се отлафим на воля..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X