Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ланд Ровър клуб

    Здравеите!Понеже немога да влезна в раздела за ЛР ,реших дасе похваля тук.Купих си и аз едно ЛР РАЙНДЖ РОВЕР 1997г.2.5 dse мотор, разбирасе мотора е на БМВ .Доста се чудех кво да купя дали Форд дали Чероки и бях се навил на Форда но както и става при мен ,накрая вземам съвсем друга машина.Така стана и сега тук там гледах и накрая една доста изгодна машина видях огледах ме я с приатели и след два дена е взех.

    Коментар


    • До: Ланд Ровър клуб

      Честито колега много безаварийни километри.
      В Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България не е със свободен достъп, но тук можеш да пишеш и задаваш въпроси, както и да четеш темите

      http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=66
      [SIGPIC][/SIGPIC]
      RR Classic

      Коментар


      • От: Ланд Ровър клуб

        Проявявам желание да се запиша към фен клуба на Ленд Ровер. Надявам се, че липсата на познания относно устройството на автомобила не са голяма пречка....

        Коментар


        • От: Ланд Ровър клуб

          Весела Коледа! coichog - приет съм за асоцииран член на Land Rover Club Enthusiast. Kак да се включа във форума и каква е банковата сметка за плащане на членския внос? coichog@mail.bg

          Коментар


          • От: Ланд Ровър клуб

            Първоначално публикуван от coichog Преглед на мнение
            Весела Коледа! coichog - приет съм за асоцииран член на Land Rover Club Enthusiast. Kак да се включа във форума и каква е банковата сметка за плащане на членския внос? coichog@mail.bg
            Я виж тук, има и мейл 3а връ3ка -
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=46396&page=4
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-12-10, 20:14.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X