Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Не знам на твоята машина как е, но при мен и преливника, и резервоара са свързани с капачката с прости гумени маркучи, стегнати с по една скоба в двата края. Може би ако прегледаш тези връзки, ще откриеш нещичко.
    А за първата среща на клуба чакам мнения. Съгласни ли сте да се съберем на щанда на списанието някой от дните на изложението "Лов, риболов и свободно време" в изложбения център на Цариградско шосе между 8 и 11 септември? Бирата е от мен.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #32
      Бъди сигурен, че не можем да съберем толкова мнения, колкото тук! С тези технологии вече и бирата човек си я пие сам!

      Коментар


      • #33
        Всъщност си прав, но и аз като Яро, предпочитам поне веднъж да се видим, да решим дали да търсим подкрепа от Мото Пфое и от списанието, пък и можем да направим някое излизане сред природата. В интернет според мен ще си останем само на сладки приказки(което също не е съвсем лошо).
        А Мото Пфое не са за пренебрегване, вече на два пъти правят сериозни излизания "на терен" за представяне на автомобилите си, може и да ни окажат подкрепа.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #34
          Виж за това не се бях сетил! Аз съм им клиент и да ти кажа, засега съм много доволен, освен това че непподържат части на склад, което ме дразни защото го правят от чисто икономическа гледна точка, а не от липса на средства!
          Имам опит и с други вносители, особенно от София Франс - много са нагли след като подпишеш договора!

          Коментар


          • #35
            Човече, на кого го казваш, трета година карам служебно Пежо, поне пет-шест пъти сам си мислил за саморазправа, особено в сервиза във Враня.
            Що касае резервните части за Ланд Ровър, едно време за Африка(97-98 година) купувахме от Дару Кар и ги носихме на ръка. Знаеш ли как се пренася стабилизиращия амортисьор за предницата през три летища? Не знам те дали още поддържат Ланд Ровър и дали имат някакви резервни части?
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #36
              Много пъти съм си мислил, колко акуратен и прецизен е африканския водач при смяна на маслото и техническата поддръжка! Сигурен съм, че по цял ден лежи в саваната и чете инструкциите! Ти имаш ли някой случай от твоя опит в Африка?

              Коментар


              • #37
                Прецизен и акуратен са термини, абсолютно неприложими за африканците. Аз лично сам си карах колите и не давах на никойда ги пипа. Но на африканеца трябва ясно и точно да му кажеш - прави едно, прави две и да го контролираш дали го прави. Никой от тях няма да се сети сам да провери нивото на маслото или водата. Карат като за последно. Затова и Ланд Ровъра е много на почит, издържа много време без никаква поддръжка.
                Ей сега видях на Турбозмей двете "камили"(Диско Кемъл Трофи)в Бизнес парка, явно и той работи тук. Не знам дали са оригинални Кемъл Трофи или реплики, но са страхотни.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  Ако видиш и един вечно мръсен Дифендър, в бизнес парка значи ще се съберем всички тук и без клуб!

                  Коментар


                  • #39
                    Значи само трябва да примамим и Яро в Бизнес парка и клуба ще си заработи от самосебе си. Вчера се чувах с хората от списанието, те са навити да ни помогнат с някое кратко съобщение за организацията на клуба, но трябва да действаме бързо, че почти са готови с новия брой. Аз ще отсъствам от София, и съответно от чата, между 27 август и 7 септември, та ако искате все пак да насрочим някаква среща. Все си мисля, че всеки от нас ще иде да види оная изложба и там ще е най-удобно.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      Честно казано сме навити и на нещо по-солидно от кратко съобщение, ама часовникът наистина тиктака.

                      На изложбата наистина е удачно да се направи сбирка, още повече че ще имаме щанд там.
                      Между другото и аз кандидатствам за клуба, макар да нямам такава машина, ама много ме кефят тези английски работяги! Пишете ме и мен ентусиаст!!!

                      Между другото днес отивам към Мото-Пфое и мениджъра на LR. Да му споменавам ли нещо за клуба?

                      Коментар


                      • #41
                        На всяка цена му кажи да отвори този форум, ако вече не го прави!
                        Има едно момче - Петър - търговец сигурен съм че ще му хрумне нещо!
                        Могат да ни организират една разходка есента в калта из България!

                        Коментар


                        • #42
                          Ицо, на всяка цена говори следващия път с тях(ако не говориш сега), щото виждам, че вече си тръгнал и си извън чата. А то вече е ясно, че сбирката ще я направим и ако Мото Пфое имат щанд на изложбата както всяка година, направо ще се договорим и с тях.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #43
                            Ми май ще имат щанд, така че ще стане чудесно и с тях направо да се говори. Добре, ще ги подготвя днес.

                            Коментар


                            • #44
                              Ти що се криеш, а? Шегувам се. Подготви ги, пък утре само дай някакъв нишан за реакцията им, останалото поемам аз. И благодаря предварително за ценната помощ.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #45
                                Петър от Мото Пфое има опит в трошенето на джипове в Триград и Ягодина!
                                Дайте да направим края на септември едно LR трофи там. Природата е жестока, а местните хора са изключително свестни.
                                Вдигаме се от петък и до неделя вечерта ще изядем телетата в района!
                                Мото Пфое ще черпи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X