Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от nasov
    Дайте още инфо за предстоящата среща, този път ще гледам и аз да се появя. Все пак появата на този клуб в БГ е една сбъдната мечта за мен.
    Аз говорих със Злати онзи ден.. Той ще подготвя материали за Африка и му трябва малко време.. Затова ако сте навити всички за датата 10 ноември, четвъртък, някъде между 18.00-19.00ч. в редакционният офис на с-ние Офроуд БГ - София, кв. Лозенец, ул. Галичица #37(май)..

    Коментар


    • Колеги, обявявам официално: следващата сбирка на клуб Land Rover Enthusiasts ще бъде на 10 ноември, четвъртък, от 18 ,30 в заседатулната зала на улица Галичица 37, в редакцията на списанието. Базирайки се на скромния си опит в Източна Африка, ще изнеса кратка беседа на тема " Приложна Ландровърология, особености на Дифендрите в Мозамбик". Приготвил съм около 200 снимки и ще се постарая да Ви бъде максимално интересно.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • Днес поканих и ЛР легендата Иван Иванов, вероятно ще дойде..
        Между другото Мото Пфое започват много да ми допадат, всичко вече им е О.К., в сравнение с много други вносители с които съм имал нещастието да работя...

        Коментар


        • здравейте,аз съм нов във форума,но имам желание да се включа в клуба.има ли нужда от предварителни записвания или е достатъчно само да дойда на следващата сбирка.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • Първоначално публикуван от братчеда
            здравейте,аз съм нов във форума,но имам желание да се включа в клуба.има ли нужда от предварителни записвания или е достатъчно само да дойда на следващата сбирка.
            Здравей!

            Просто заповядай утре (четвъртък) на сбирката. Часът и мястото е уповестено от ZZlatev и Izo4x4 по-назад в тази тема..

            Поздрави,
            Яро

            Коментар


            • ВИЖТЕ ТОВА АКО ВИ ИНТЕРЕСУВА ПИШЕТЕ, ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА ПОКАРАМЕ ПАК ЗАЕДНО!
              http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=2101
              PS. Злати, статията за Рилските езера беше супер, особено снимките!
              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
              0884837709
              0878383528

              Коментар


              • Привет колеги , може ли и аз да се включа в стройните редици ?

                Коментар


                • Като за начало дай справка какъв е коня, в буквален или преносен смисъл, че аз съм много чувствителен на тая тема..

                  Коментар


                  • Volk Коня беше едно такова животинче дето му направих суплес на пътя. На финала то доволно си пасеше а аз един месец се карах с тенекеджийте.Иначе LR Диско ( което ме трови в момента с един счупен вал на кобилиците ).

                    Коментар


                    • http://www.landroverenthusiast.com/

                      Коментар


                      • а кво стана със сбирката в четвъртък - имаше ли, немаше ли, интересно ли беше.
                        споделете.

                        и аз щях да се включа, но си загубих всичките документи и не ми беше до сбирки. много неприятно усещане, въпреки, че още на другия ден ми ги върнаха.
                        Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

                        Коментар


                        • сбирка имаше и още как.zlatev изнесе много интересна лекция,подкрепена и визуално.чакам с нетърпение следващите прояви на клуба
                          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                          Коментар


                          • аз гледах по"дискавъри"че ланд роувър е наи-високопроходимият джип по света.ако може една членска карта за мен.

                            Коментар


                            • Приятелю, ти май си най-младия ни член, я кажи какво учите по математика за да проверя дали наистина си 5 ти клас и да ти издействам специална членска карта...

                              Коментар


                              • А бе Вальо, как уточнихме въпроса с почетните членове? Че има една-две доста интересни личности, които са се отдали на страстта LR и ще е добре да ги приобщим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X