Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До: фронтерата е в бокса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: фронтерата е в бокса

    след едномесечно ходене по мъките и адвокатите, и сумати изхарчени пари, стана ясно че от автокаското няма да видим и стотинка, обаче баща ми реши да не я продава фронтерката а да я оправи, и така миналата седмица я закараха в сервиза, ходи до една морга и намери предно стъкло и калници и почнаха да я разпарчатосват за да се види какво още трябва, сервиза е в пловдивско, и до момента не можем да намерим предната броня със спойлера и решетката пред радиатора. та мога ли да помоля някой които знае от къде могат да се намерят да шерне малко инфо, и евентуално ориентировачна цена, ще сам много благодарен, а и забравих за радиатора та и него също
    Последно редактирано от ksp84; 03-07-07, 11:45. Причина: допълнение

  • #2
    До: фронтерата е в бокса

    Виж сега, като пишеш в 5 теми шанса някой да ти помогне не се увеличава, като за начало можеш да дадеш максимална информация информация за колата така "фронтерата е в бокса" няма кой да гадае какво точно ти трябва.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      До: фронтерата е в бокса

      ами то това от вълнение може би сам го постнал навсякаде, извинявам се за което, а за колата, на 22 май на магистрала тракия майка ми загубва контрол над волана със 130 км/ч. колата се унася и се удря в мантинелата, като първо се удря левия калник след това се завърта перпендикулярно на мантинелата и се носи по нея около 15-на метра. резултатът от това е смляна предница, като има малко усукване и на шасито,за ремонта са необходими, броня+маска(спойлер), решетка, 2 комплекта фарове със мигачи, държачи, и моторчета, радиатор(воден) и перка

      Коментар


      • #4
        До: фронтерата е в бокса

        Пак не си написал, Фронтера ясно но каква дълга/къса база, коя година кой двигател номер на двигателя, първите 5 букви от рамата, ето за такава информация говоря.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          До: фронтерата е в бокса

          ами извинявам се за което, колата е дълга база, 2,5 тдс двигател 97 година, това е старото купе с новия салон вътре, а ето и номерата на купето и мотора,


          купе- SED5KMWL4VV620497
          двигател- VM41B13392


          това са данните и се извинявам пак, ако може някой да помага, а и един бърз въпрос, броня и маска(под бронята дето е-спойлер) от къса база стават ли на дългата, ако някой знае ще сам благодарен за отговор
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: фронтерата е в бокса

            Аз съм с къса база, но съм сложил булбар от дълга и става 1:1 от което преполагам че ще стане и спойлерчето от късата на твойта.
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              До: фронтерата е в бокса

              във муцуната разликата между дбз и кбз е само във калниците
              МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

              Коментар


              • #8
                До: фронтерата е в бокса

                да и ми казаха че поради това, бронята не пасвала

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X