Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Постоянни проблеми с Нива...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Постоянни проблеми с Нива...

    Не, не са. Тези уреди не могат да работят без стабилизирано захранване, не и в такива схеми.

    Коментар


    • От: Постоянни проблеми с Нива...

      Явно могат,прости стрелкови системи,нямат електроника със изключение на оборотомера,там е стабилизирано,визирам тези със таблата на 1500-1600,отзад са свързани на кълбо със изходи от големи щекери за връзка със основната инсталация.На времето на жигулата и бях монтирал табло от 1500 и това "мърдане" ме дразнеше много,пернах и един Д814Д на захранването на уредите и миряса,сега същият проблем го имам на нивата и ме дразни(колко да ме дразни,жената се вози със нея)и някой ден ще се заема със проблема.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Постоянни проблеми с Нива...

        След поредния изгорял кондензатор (3 за по километър) днес се принудих в дъжда да монтирам ПЗЕТ.Успешно от първия път.Струва ми се обаче,че паднаха малко оборотите...Иначе отварях скоростната кутия,смених амбреажен вал,муфа на 4та,синхронизатор и зъбно колело на 3та,притискателен диск,карета по карданите назад,предно вътрешно каре,кагери и семеринги отпред дясно. Разликата е осезаема
        Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
        feikot@abv.bg
        Обратно дороги - НЕТ !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X