Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

    Към В. Петров:
    Венци, една единствена точка беше маркирана. На База2, съдии имаше но дойдоха в 16:56 и нямаха понятие, къде точно е бзата,
    само Събин слезе до точните координати, а на какво разстояние беше вашата Тойота, няма да спорим...!!!
    Събин слезе до точните координати не за да ги провери а за да изпълни условията. Аз бях на точните координати около 1 час преди тези събития като заведох лично там трима бойци + Мишо и му казах внимателно да провери на GPS-а си метрите до точката и да остави колата точно на границата нещо което не съм проверил но съм сигурен че е направил. Нашите GPS-и работят в тази гора с точност 3-5 метра тъй че нямам и съмнения. За разстоянието ако имаше съмнение директно трябваше да поискаш от съдийския екип да го установят с точност. Колкото до това дали съдиите знаят точно къде е точката е ясно че не им и трябваше. Аз не забелязах някой там да проявява съмнение дали Събин се намира на точката. Ако беше проявил някой съмнение много бързо съдийския екип щеше да провери...

    А защо битката се водеше горе на около 200м от точката и какво правеха част от нашите хора + вашите е отделен въпрос... Аз преди повече от 15:40 оставих буханката там и поех към точката водейки няколко човека... А междувременно бях долу на около 50 метра от вашите машини и ви слушах разговорите и какво мислите да правите и по този повод се разбирахме със Събин по радиото... Между впрочем единствената девойка която играеше при вас ви даваше най-правилни съвети накъде да поемете но за наше щастие не я слушахте...
    VPetrov.photography

  • #2
    До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

    Бе, аз кво се чудя, че играчите ви не са погледнали регламента, като и ти не си го чел. Я, ми кажи къде виждаш да пише за маркировка на точките - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=13518 Каквото и да сме се разбирали на "срещата", оставихме уговорката, че ще има редакция.

    През нощта срещу неделя въведох корекцията за маркировката на поразен джип, което е видно от часа на последната редакция. Сутринта донесох няколко разпечатани регламента, които дадох на Злати, но ти явно не си имал копие.

    Това, че ние бухме встрани от точката беше тактическа маневра, за която вече писахме в друга тема. А, това, че нашата Тойота била вътре в периметъра е по регламент - колата се брои за поразена ако е там, така че за какво я нагърмяхте и вие тогава?

    Кой и за какво не е спазил уговорката за заплащането? Има хора, които не са си платили таксата, но това не отменя нищо.

    Коментар


    • #3
      До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

      Ще се намеся понеже бях един от тримата стрелци първи около точката и имахме близо час време преди да стане битката. Оставихме Тойотата на 80 метра от точката по ГПС, като умишлено запречихме пътя с нея. Лично се уверих че е така. Битката за точката накрая се водише малко по-високо понеже бяхме решили да Ви обходим и да излезем в гръб но се оказа, че една много голяма Ваша група се спусна точно от мястото през което минавахме за обхода.

      Коментар


      • #4
        До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Събин слезе до точните координати не за да ги провери а за да изпълни условията. Аз бях на точните координати около 1 час преди тези събития като закарах лично там трима бойци + Мишо и му казах внимателно да провери на GPS-а си метрите до точката и да остави колата точно на границата нещо което не съм проверил но съм сигурен че е направил. Нашите GPS-и работят в тази гора с точност 3-5 метра тъй че нямам и съмнения. За разстоянието ако имаше съмнение директно трябваше да поискаш от съдийския екип да го установят с точност. Колкото до това дали съдиите знаят точно къде е точката е ясно че не им и трябваше. Аз не забелязах някой там да проявява съмнение дали Събин се намира на точката. Ако беше проявил някой съмнение много бързо съдийския екип щеше да провери...

        А защо битката се водеше горе на около 200м от точката и какво правеха част от нашите хора + вашите е отделен въпрос... Аз преди повече от 15:40 оставих буханката там и поех към точката водейки няколко човека... А междувременно бях долу на около 50 метра от вашите машини и ви слушах разговорите и какво мислите да правите и по този повод се разбирахме със Събин по радиото... Между впрочем единствената девойка която играеше при вас ви даваше най-правилни съвети накъде да поемете но за наше щастие не я слушахте...
        И за това Обера пише съвсем друго по темата за база2...???!!!
        Аз не оспорвам резултата, ако не сте го разбрали!!!

        Коментар


        • #5
          До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

          Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
          Ще се намеся понеже бях един от тримата стрелци първи около точката и имахме близо час време преди да стане битката. Оставихме Тойотата на 80 метра от точката по ГПС, като умишлено запречихме пътя с нея. Лично се уверих че е така. Битката за точката накрая се водише малко по-високо понеже бяхме решили да Ви обходим и да излезем в гръб но се оказа, че една много голяма Ваша група се спусна точно от мястото през което минавахме за обхода.
          Нашата ,заблудена от Венци група да, а мен видяли ме бе френд,
          като ви елиминирах джипа...???
          И защо бяхте на сто метра от него, като знаехте къде е базата,
          а "пазехте" гората от мравки...???!!!!

          Коментар


          • #6
            До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

            Бе, ти не четеш ли кво се пише тук?! Защитниците бяха встрнани от базата, за да изтеглят боя по-далеч от нея. До степен, че Мишо ни излъга и нас, че е там, за да се бием на нея до последен човек, което и стана. Завзехте нашата позиция, обаче това не беше точката...

            Коментар


            • #7
              До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
              Бе, ти не четеш ли кво се пише тук?! Защитниците бяха встрнани от базата, за да изтеглят боя по-далеч от нея. До степен, че Мишо ни излъга и нас, че е там, за да се бием на нея до последен човек, което и стана. Завзехте нашата позиция, обаче това не беше точката...
              Май ти не четеш, че си и противоречиш, ми се струва...???!!!

              Коментар


              • #8
                До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                Хубаво. Няма да ти отварям очите повече. Каквото и да пиша за точка 3, ние там бяхме съзнателно заблудени от нашето командване в името на по-голямата цел. Затова и на мен не ми е много ясно какво точно е било разположението на силите там. Знам само, че по едно време ни се изсипа една сюрия отгоре и ни помете, като към края дойде групата на Събин и начатка всички. Аз даже в първия момент започнах да викам защо не идват към нас да си върнем "точката" и после разбрах каква е работата.

                Коментар


                • #9
                  До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  Хубаво. Няма да ти отварям очите повече. Каквото и да пиша за точка 3, ние там бяхме съзнателно заблудени от нашето командване в името на по-голямата цел. Затова и на мен не ми е много ясно какво точно е било разположението на силите там. Знам само, че по едно време ни се изсипа една сюрия отгоре и ни помете, като към края дойде групата на Събин и начатка всички. Аз даже в първия момент започнах да викам защо не идват към нас да си върнем "точката" и после разбрах каква е работата.
                  Това сега го измисли, май ???!!!
                  А Събин и & начатка мен и още най-много двама после!!!
                  Вие си беряхте гъби в гората и не ми обяснявай,
                  че това е бил тактически приом,
                  защото и Събин не знаеше точното местонахождение на точката!!!???
                  А как изчислихте, че жипа ви е бил на 80 метра,
                  само вие си знаете и баба Ванга, лека и пръст...???!!!
                  Гола вода бяхме всички, на тая база2, но някои повече, май???!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                    Май за домашно ще ти оставим да изчетеш всички коментари от другите теми за боевете на точка 3... Включително и още веднъж тази, особен в частта "Пресмятане на разстояния с помощта на Глобалната позиционираща система".

                    Това, че вие сте били гола водА там, не значи, че автоматично и ние сме в кюпа.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                      Май за домашно ще ти оставим да изчетеш всички коментари от другите теми за боевете на точка 3... Включително и още веднъж тази, особен в частта "Пресмятане на разстояния с помощта на Глобалната позиционираща система".

                      Това, че вие сте били гола водА там, не значи, че автоматично и ние сме в кюпа.
                      Аз, лично бях по-близо до точката(база2), за която говорим, от теб,
                      така че не разбирам с какви очи ми го казваш, "приятелю"???
                      Да си чел от мен коментар за База3, до сега...???
                      Там "убих" един от ваште и се върах да се "прераждам",
                      след като ме "убиха" и мен!!!
                      Що не четеш внимателно, за какво и какво се пише, все пак???!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                        По нашата карта тази точка беше №3, така че знаеш за кой бой говорим. То, друг такъв нямаше.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                          Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                          Предлагам модератора на съответния раздел да отвори някаква тема за коментари и дискусии, тъй като тази беше за друго и да премести там мненията на двамата разпалени активисти
                          Няма смисъл!!!
                          Единият "разпален активист" окончателно се отказва да спори с другия тъй като произхода на главата на втория, явно е от много по-твърдо дърво, а и посочения съвсем не е наясно с материята и коя беше точка 3333 и 2222....???!!!
                          Нека поне пита Събин, да му изясни нещата!!!!
                          Аз бях до тук!!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

                            Това че си бил дотук се надявам да не е в широк смисъл...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

                              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                              Това че си бил дотук се надявам да не е в широк смисъл...
                              К'во имаш предвид с тоя "широк смисъл" бе Обер????
                              Нали знаеш, че "всичко. което не ни убива, ни прави по-силни"!!!
                              Номера е , не да не падаш, а да можеш да станеш, след това!
                              Аз цял живот "ставам" и нищо не ме е убило още, слава богу!!!
                              А като ми се случи ще ти се обадя, да ме отпишеш...!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X