Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

    От всички постове който чета дотук явно е имало обърквация голяма за тая точка. След като оставеше не повече от 30 мин. до края ние със Събин и още към 15 човека бяхме овладяли точка 3 и получихе ясно съобщение по радиото, че и двата отбора за момента владеят по една точка и се очаква Ловците да се средоточат по голяма част от силите си към точка 2. След това Събин каза да натовариме 2 джипа и тръгнахме на помощ на Обера. Оставихме 6 човека на точка 3 и тръгнахме надолу към точка 2. По пътя на долу попаднахме на противници, но продължихме без съпротива защото целта беше по важна а именно да помогнем за точка 2 и да оставим наще 6 човека горе да се оправят. Докато пътувахме ясно се чу по радиото как от точка 2 ни казаха , че виждат 2 МПС-а, а ние бяхме 3 джипа заедно със съдийския. Това ни даде знак, че има противници в непосредствена близост до нас. Това са били джиповете на ГАД и още един не го знам кой точно. След това подадохме фалшивата команда, без да ви казваме, че идваме към точката. Както и да е по пътя за точката на около 500м от нея срещнахме джиповете (2) на ГАД и още един. Събин ги маркира и продължи надолу. Той май единствено знаеше къде се намираше точката и той продължи към нея за да помага на Обера. Ние със втория джип малко се замотахме и изостанахме, но е имало защо. Видяхме противников джип и като се оказа в него е пътувало момичето, за което спомена Венци(явно за това е ставало дума, т.е. те да се окажат зад нас както каза Венци, тя е дала най - добро предложение за евентуална атака и са се разбрли там.) След като маркирахме джипа и избихме хората в него чухме по радиото че играта е свършила и гласа на Събин как ни поздравява. Дефакто Събин е маркирал ГАД и и неговите хора и с това се е приключило. Това в общи линии стана.
    [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
    [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

    Коментар


    • #17
      До: Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

      Да това беше страхотна атака от наша страна 4-мата бяхме като екип от SWAT, все едно се бяхме наговорили така се разделихме по 2-ма едните лазеха и минаваха в тила другите 2-ма прикриваха, атаката продължи 3 минути и завърши с тоталното елиминиране на джипа на Голди и бойците в него.
      Поздравления момчета другия път трябва да играем 4-мата заедно явно мислим тактически по еднакъв начин.
      no signature no problems

      Коментар


      • #18
        До: Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Да това беше страхотна атака от наша страна 4-мата бяхме като екип от SWAT, все едно се бяхме наговорили така се разделихме по 2-ма едните лазеха и минаваха в тила другите 2-ма прикриваха, атаката продължи 3 минути и завърши с тоталното елиминиране на джипа на Голди и бойците в него.
        Поздравления момчета другия път трябва да играем 4-мата заедно явно мислим тактически по еднакъв начин.
        Абсолютно подкрепям, това беше невероятно изживяване. Поздравления! 4-та + Яро направо сме като екип от SpecialOPS.
        [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
        [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

        Коментар


        • #19
          До: Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

          Да Яро се изяви като голям хитрец добре подлуга противника, пък и осигури много бърз и комфортен траснпорт
          no signature no problems

          Коментар


          • #20
            До: Кой какво видя на точка 3 (за някои 2)

            Значи ето моята гледна точка, за боя в точка 2.. Значи джипа беше паркиран напряко пътя за да го блокира.. така да се каже го бяхме отписали и не случайно, бяхме точно 4 човека на предполагаемото място където е базата.. Аз се изтеглих по пътя на около 50 метра от джипа и се наврях от дясно на пътя в едни храсти от където имах добра видимост към него, но от към джипа съм сигурн, че едва ли някой щеше да ме забележи. Ситуацията беше доста напечена поради факта, че се очакваше Ловците да ударят точно тая база.. Значи аз по принцип изобщо не си смених позицията и когато започна стрелбата на ската горе над мене аз още доста седях там..

            Обера и хората с него преди тези събития се обадиха по радиото, че към нас идват 4-5 джипа или там колкото бяха на Ловците. Обера беше на точка 3 мисля с 6 човека точно до линейката... Общо взето на там бяха тръгнали и ловците, защото по едно време по радиото докато се опитвахме да изясниме къде сме ние, някой се развика, че ако не дойде някой от нас и ги заведе на точното място просто ще бъдат избити на точка 3.. Жоро/Винторез реши, че той е ще ги вземе и така оставахме 3-ма пазители на точката 2, но в последствие Обера и компания разбраха на къде да тръгнат и даже с се орентирахме с викане.. колкото и смешно да звучи това проработи. След като Обера дойде стана ясно, че Ловците ги следват и военните действия ще са в гората. Обера беше сигурен, че ще успеем да ги задържим там. Докато се разполагаха и търсеха позиции пристигна джип на Ловците до нашия за което аз веднага оведомих нашите хора.. започна се едно плущене по джипа и беше повече от ясно че е унищожен. После някой от Ловците даже пита къде сме се скрили. Помислих си, че някой ще тръгне по пътя и ще ми се наложи да го отстрелям, но уви за моя жалост никой не се престраши.. Тогава се започна канонада горе над мене като се чуваше как валят топчета между дървета и храсти. Обера крещеше нещо като обезумял май, че бил маркиран и тн. После Бойчев се сурна при мене през една една коприва като по него валяха топчета и точно тогава реших да се махна от моето укритие поради факта, че може би бях открит.. За това минах от другата страна на пътя. По едно време се спусна един от Ловците и го маркирах, после друг ама той беше маркиран. Полсе разбрах по радиото че Събин е пристигнал и обработва Ловците в гръб... и след още малко време се обяви край на играта. Така и не разбрах къде е тая проклека точка дето пазим. Поне да имаше едно знаме да знам какво пазя, а не някакви шубраци с координати

            Поздрави Наско/Винторез as known like SEAL
            Последно редактирано от SEAL; 03-07-07, 11:18.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X