Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AMAROK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: AMAROK

    Тематичния Амарок има вече нов собственик. Аз се върнах към старата си любов - Тойота Тундра.

    Тествах новата Х класа на Мерцедес. 2,3 мотор на Нисан и 7 степенен автомат на Нисан. Колата е великолепна. Поставя нови стандарти при пикапите! В сравнение с нея Амарока е като Хайлукс сравнен с Амарока...Донякъде Форда може да се мери с него, но не и по комфорт и пътно поведение.
    Очаквах да е натруфена Навара, но се усеща като друг автомобил. Тествал съм и Наварата преди това.
    А се очаква в края на годината с мотор 3.0л дизел на мерцедес и тяхния автомат. Тогава ще е без конкуренция.

    Не издържа сравнението с Тундрата. Все пак е само 190 коня срешу 450 на моята Тойота.
    Последно редактирано от rusev; 22-02-18, 19:56.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: AMAROK

      Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
      Новата Навара не е на ресори. А мястото на задната седалка при Л200 след 2006 година е най голямо (за сметка на легена до 2010 година). Някой има ли представа защо в БГ още не се предлага новото Л200?
      Защото се продава Фиат Фулбак тук, което си е Мицубиши с италианска емблема и за нашия и още няколко пазари Л200 го спряха. Не си правят вътрешна конкуренция. Та ако трябва Л200, отиваш в шоурум на Фиат.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: AMAROK

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Защото се продава Фиат Фулбак тук, което си е Мицубиши с италианска емблема и за нашия и още няколко пазари Л200 го спряха. Не си правят вътрешна конкуренция. Та ако трябва Л200, отиваш в шоурум на Фиат.
        L200 вече го има на ценова листа. Ще го има и по шоурумите скоро.

        Коментар


        • От: AMAROK

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          ....
          Тествах новата Х класа на Мерцедес. 2,3 мотор на Нисан и 7 степенен автомат на Нисан. Колата е великолепна. Поставя нови стандарти при пикапите! В сравнение с нея Амарока е като Хайлукс сравнен с Амарока...Донякъде Форда може да се мери с него, но не и по комфорт и пътно поведение.
          Очаквах да е натруфена Навара, но се усеща като друг автомобил. Тествал съм и Наварата преди това.
          А се очаква в края на годината с мотор 3.0л дизел на мерцедес и тяхния автомат. Тогава ще е без конкуренция.

          Не издържа сравнението с Тундрата. Все пак е само 190 коня срешу 450 на моята Тойота.
          Може ли да отвориш нова тема за Х-са, че и аз съм му се наточил.
          Лятото когато пристигна първия такъв, бях адски разочарован.

          Коментар


          • От: AMAROK

            Aз само взех Х класата за няколко дена за тест. Не притежавам такава за да отворя тема.
            Само си споделих впечатленията от теста. Горещо я препоръчвам, но с по-силен мотор. 250d става само за улегнали спокойни карачи, който ценят комфорта и лукса.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: AMAROK

              А да питам за Амарок 163 к.с. Като (враг) на ВАГ ми е малко неудобно, ама. 1- Има ли модел с торсен и бавни? 2- Има ли друга разлика между фултайма и парттайма освен средния диф? 3- Усеща ли се по тромав фултайма? 4- С едни и същи обороти еднаква ли е скоростта на двата? Колко му дават да тегли по евротабела? (240мм съединител ми се малее малко) 5- По добре обезшумен ли е от японските - европеиски такива? 6- Устойчив ли е при скорост? (сравнен с Навара Д40 примерно, щото за мен е най стабилна) Имал съм почти всички европейски пикапи до 2009 година модел.7- Какво активира-деактивира бутона offroad?
              8)

              Коментар


              • От: AMAROK

                Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                ...
                Може ли пикап да бъде семеен автомобил? За семейство свикнало да пътува с много багаж и голямо куче...
                Според зависи... За извънградско, ако не си манЯк на тема скорости е ОК, за градско за жената... Само, ако има осигурени паркоместа и жената си го харесва... Според мен за градско си е най-добре с компактен автомобил, възможно най-нов...

                У нас всичко е наопаки от света - джипките и пикапите се карат основно като семейни и градски автомобили, а за работа се ползват стари седани и комбита, евентуално бусове...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • roro_5
                  roro_5 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Здравейте колеги , продадох Черока и реших да си купя пикап . прочетох почти цялата тема .... на някои от странниците се допитвах до психолог , на други се мразех че, съм Българин...по късно реших че, изобщо не ми трябва пикап и накрая се изгубих във всичкото... Българска ни работа !!! Живея и работя в Германия и се мъча да обесня на немците , какви точно хора сме .... а то се оказва че самия аз не знам какви сме !!! Лицемери , можещи да правят само и еднственно това което се прави със уста !!!

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X