Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AMAROK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: AMAROK

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    И за едното и другото има клиенти. Вкарай го това в една кариера да работи на трисменен режим и да го кара който свари и да се обслужва с маслата за белазите и след време пак да си говорим...
    Митак, аз не съм фен на немските возила, дори напротив, от гледна точка на комфорт предпочитам френско, или Хамериканско, но и това твоето мнение, като фен на японските возила не дава логично обяснение на въпросите ми.

    Всичките нови пикапи не са разчетени първо за агротико, а после за комфорт, а да си натовариш джета, АТВ-то и калните дрехи след лов. А за работа наравно с белазите в кариерите никой не си и помислял.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: AMAROK

      Светльо, като се видим живот и здраве ще ти разкажа...
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • От: AMAROK

        На моята светят-Астра 94-та
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • От: AMAROK

          Става въпрос за Toyota hilux Mk7 - цената бих казал 1:1 със Амарок-а ,даже ако сега го купя този въпросен Амарок цената ще е даже по ниска ....ама то си има приказка за тази работа - БИТИЯ -БИТ ....оня си е ...ОНЯ
          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Убивай го тоя японец и си вземи това съвременно чудо. За всичко това което описваш като недостатъци при японеца, си има логика.

          Коментар


          • От: AMAROK

            Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
            От Японец до Японец има разлика, но това което ми прави впечатление, че сравнението е най-вече по комфорт. След 10-тина години пак виж кое как ще е. Иначе и на ме Амарока ми изглежда симпатичен.
            мисля че съм наблегнал доста на техническите параметри за сравнение - не мисля че примерно скоростната кутия,окачването,горивната система и др. подобни са параметри характеризиращи комфорта . А честно казано който се вози на задната седалка на японеца все псува на "техника" а не на комфорт

            Коментар


            • От: AMAROK

              Доста съм се повозил на Hilux на втория ред, знам какво е . Не казвам, че амарока е лош или не ми харесва, просто тойотите са доказани машини и оцеляват при тежка експлоатация (изпробвал съм го лично), недостатъците й понякога са свързани точно с надежността, динамиката остава на заден план.

              Коментар


              • От: AMAROK

                Смирено моля потребителя jamiemirror да забрави за съществуването на тази тема, поне що се отнася до всичко различно от четене. Повече предупреждения няма да има.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: AMAROK

                  А, Гоблин. Виждам че още те лекуват, неуспешно Не ми пука, дрисльо

                  Коментар


                  • От: AMAROK

                    Мдамммм... Толкова да изпростее човек само за един живот - и това си е постижение. На слука
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: AMAROK

                      Амарока е на 35 000км. Явно двигателя вече се разработи. Върви много, подхваща още от 1000об/мин и тегли до 5000об/мин.
                      Разход-градско 11. Дълго 8-10. Никакви шумове или тропания.Досега не е имал проблем с ДПФ. Тегли платформата с лекота, като при теглене проблема е леката задница. Ако е натоварен няма проблем. Еднствено съжалявам, че купих хардтоп от прехвалената мартка АРБ. Супер неудобен, скърцащ и скъп. На Керибой беше много по-евтин, а и е по-удобен. Сега искам да махна хардтопа и да сложа тръби с плосък капак. Само дето още не съм си намерил..
                      Не съм очаквал, че толкова може да се "отпуши" един двигател.
                      До сега е обслужван на 15 000км. Това е два пъти по-начесто отколкото го дава производителя. Според мен 30 000км с едно масло е много за това малко моторче при положение, че тегли такава голяма кола.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: AMAROK

                        Преди време срещнах един образ с Митсубиши пикап който заради леката задница беше направил сандъчета върху задните калници пълни със ...пясък.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: AMAROK

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:amarok.jpg
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5539454
                          Последно редактирано от nickbochev; 23-11-13, 20:46. Причина: "снимка" на статията, вместо линк
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: AMAROK

                            Амарока е на 40 000км.
                            Ужасът от горният пост ме подмина! Кошмарите ще ме преследват още дълго, малко остана да направя някоя глупост…

                            Иначе нищо не се е разваляло. Скука!
                            Днес колегите монтираха зимни гуми 275/70R16 (да има нещо от Тойота) и смениха предни накладки. Купено е маслото за двигателя за втора смяна. Разход в студеното 11,5 градско.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: AMAROK

                              Амарока е на 50 000км.
                              Днес беше във фирмен сервиз за обслужване. Няколкото светнали "чека" се оказа, че са от горивен филтър.
                              При обслужването монтираха по акция планка предпазваща горивопроводите. Явно е имало някакви оплаквания…
                              Цена за обслужването 360лв с ДДС. Колата беше обслужена в "Авточойс" В. Търново.
                              Последните 10000 км Амарока беше експлоатиран безогледно, като има и 2500км с 2 тона ремарке. Разход с ремарке по-високо от пикапа и скорост 120км/ч около 15/100км.
                              Демонтирахме хардтопа и сега ще монтираме капак на легена.
                              Технически проблеми за последните 10 000км - никакви.
                              Сменени предни накладки на 44 000км. Доста следи от употреба по каросерията. Ще се завеждат няколко щети за дребни ремонти- задна врата и заден калник. Легена е понамачкан от товарене. Деформирана е шофьорската седалка, като днес получихме уверение от дилъра, че ще бъде сменена.
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: AMAROK

                                Баси .Колко килограма си колега? Имам приятел 175 кг бивш спортист ,купи си матрак Тео-мео с гаранция 10 години ,сменят го на всеки 6месеца....
                                РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                                0895шест29410 .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X