Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подводни пистолети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Подводни пистолети

    Такива чисто нови отдавно няма!

    Коментар


    • #17
      От: Подводни пистолети

      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
      Такива чисто нови отдавно няма!
      И не трябва. 2013 сме все пак.

      Коментар


      • #18
        От: Подводни пистолети

        Моите са още по-архивни - КИП-8 от 1978. Неразличимо от нови, но все пак достатъчно стари, за да не рискувам да се кисна във водата с тях.
        Прикачени файлове
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • #19
          От: Подводни пистолети

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Такива чисто нови отдавно няма!
          Чисто нови в смисъл че никога не са ползвани седели са някъде по складовете . Беше си в оригиналния зелен дървен сандък пълен комплект .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Подводни пистолети

            Май ги модернизират и още исползват рапанджиите по Черноморието.

            Коментар


            • #21
              От: Подводни пистолети

              ИДА-71 е невероятно устройство за времето си, разбира се вече морално остаряло. Рапанджиите по черноморието не са и чували за затворен цикъл, но виж в Русия и на запад ги търсят масово и ги модернизират. Дори и стари са изключително надеждни, дори и на фона на днешните ръчно управляеми ребиридери! Да не говорим, че за скок от хелиХоптер във вода е далеч по надежден от днешните си западни аналози. Абе руснаците са скрили шапките на всички във времето когато са го вкарали на въоръжение!

              Сибирски, знаеш ли как е въртолет на руски ? Един стар морски вълк ми го каза наскоро
              Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

              Коментар


              • #22
                От: Подводни пистолети

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Май ги модернизират и още исползват рапанджиите по Черноморието.
                Възможно е но те не слизат на повече от 5 - 10 метра . Чувал съм че даже още ползват компресори и маркучи от лодката .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Подводни пистолети

                  Първоначално публикуван от Yavor Paunov Преглед на мнение
                  Сибирски, знаеш ли как е въртолет на руски ? Един стар морски вълк ми го каза наскоро
                  Вертушка, миксер, и в зависимостта от типа на вертолет - Корова, Крокодил или Щука, Пчела, Муха...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Подводни пистолети

                    Еее, аз една кака пуснах, за сравнение на мащаба, то каква тема станала!
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • #25
                      От: Подводни пистолети

                      Аз съм си играл- без да стрелям признавам си - с това:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HK_P11_mit_pruefgeraet.jpg
Прегледи:1
Размер:387.8 КБ
ID:5537774
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Подводни пистолети

                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                        Такива чисто нови отдавно няма!
                        Вика ми инструктора ...вземаш ,, бомбата ''и отиваш да го лепиш на кораба на врага и няма да разбере ...А с мен какво става го питам АЗ?- Абе да не си само ти ми викаи за теб никой няма да разбере
                        Grand Vitra ddis 2008
                        SEAT Althea XL tsi 2010
                        Mitsubishi Canter

                        Коментар


                        • #27
                          От: Подводни пистолети

                          Че то ако би било толкова лесно, никой не би имал бойни кораби отдавно. Втори закон на Нютон важи навсякъде.

                          Коментар


                          • #28
                            Забравили сме да пишем за Хеклер Р11

                            Heckler & Koch P11 е едно от най-известните подводни оръжия. Въпреки че са до голяма степен подобни на американските Mk.1, двата типа са разработени независимо.
                            Това е пистолет с пет патрона с обсег от 15 метра под вода и 30 метра във въздух. P11 е изнасян в няколко страни и е в инвентара на SEALs, SBS, COMSUBIN и Kampfschwimmers и други.
                            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Ger_P11_h150.jpg Прегледи:0 Размер:14.3 КБ ID:6689874
                            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Ger_P11_COMSUBIN_h150.jpg Прегледи:0 Размер:12.8 КБ ID:6689875
                            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Ger_P11_line_h150.jpg Прегледи:0 Размер:8.5 КБ ID:6689876
                            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Ger_P11_line.jpg Прегледи:0 Размер:201.6 КБ ID:6689882
                            Последно редактирано от Веско; 30-12-20, 22:06.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • #29
                              Подводен пистолет ССУ (Self Supressing Unit), работещ в двете среди

                              В края на 80-те години. Военноморските сили на Югославия обмислят създаването на универсално оръжие за специалните части на бойните плувци. То трябва да стреля над водата и под водата, да е тих и да бъде лесен за работа с ръкавици. Австрийците поемат сложната задачата, с фирмата EBW. Освен това практически не е разработено ново оръжие; в действителност австрийците създават само специални боеприпаси, които могат да бъдат изстреляни от всички видове калибър сигнален пистолет 26 мм. Въпреки сравнително успешния модел, към момента на разработването на боеприпаса в СССР е разработено друго оръжие, предназначено за бойни плувци, така че ССУ (Self Supressing Unit) остава непотърсен за специалните сили на Варшавския договор.

                              ССУ извежда проектила с ниска скорост, с обсег под водата 20м, а над водата 10м

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yugo_SSU.jpg
Прегледи:94
Размер:249.6 КБ
ID:6689905
                              Благодарение на разглобяемата конструкция на дулото, изстреляна стрела може да се презарежда.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSU.jpg
Прегледи:73
Размер:114.6 КБ
ID:6689906

                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X