Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

    С малко по-обслужен джип днес ще правя нов тест-драйв Днес ще засичам колко километра ще измина с едно зареждане на бутилките...

    Коментар


    • #62
      От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

      Колеги, търся съвет и помощ за моето Гранд Чероки 5,9. Не мога а го запаля и разни специалисти ми казват че е изгорял боди модула( долу, при бушоните). От къде мога да намеря на прилична цена. На кой мога да се доверя да го прави?

      Коментар


      • #63
        От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

        Преди малко разглеждах обявите в един от популярните сайтове за продажба на автомобили в страната. Съвсем случайно попаднах на джипа на madpetio.

        Каква е причината за продажбата, ако не е тайна? Не вярвам, че толкова бързо му се нарадва.

        Коментар


        • #64
          От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

          Виж постове 46 и 47
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • #65
            От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

            С едно зареждане минавам 198км градско с много кик-дауни изпреварвания и даване на газ
            вместимостта на бутилките е 24.5кг платих малко над 34лв цената на метана не е твърда на всяка метанстанция е различна...
            в София варира от 1.42лв за 1кг до 1.57лв за 1кг в провинцията е по-скъп.

            Коментар


            • #66
              От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

              По-малко от 20 лева на 100. Страхотно.
              Грандоман WJ 3.1 QD

              Коментар


              • #67
                Re: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

                Nice, явно си заслужава, ще се замисля и аз за такъв вариант, ама няма компактни бутилки за метан. Не ти ли заемат целия багажник?
                ZJ 5.9 (x3.5)

                Коментар


                • #68
                  От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

                  Повечето нови са олекотени железни и не са толкова тежки както старите, при стария Черок, като моя има добавени ресори и вобще не е проблем. И аз се замислям сериозно за метан.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

                    Целия багажник заемат три бутилки са...не знам олекотени ли са какви са 2009г са слагани... но върху тях може да се слага багаж няма проблем питах метанджийте важното е от едната страна са крановете при тях да няма нищо...
                    Днес смених маслото в задния диф. с Кастрол 75W140 LSD ...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

                      Ако имаш време някой ден щракни една снимка на бутилките как заемат мястото отзад, че събирам ноу хау за подобен монтаж.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • #71
                        От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

                        Моята бутилка е 1 от 95 литра, заема около 40% от багажника.

                        Петьо, къде е тая газ за 1,42 в София??
                        Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                        LZ1POP

                        Коментар


                        • #72
                          От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

                          Зад ТЕЦ Гара Искър....
                          АРБ-то на полицията, знаеш? Гаража на автобусите в Дружба2, знаеш? ТЕЦ-а знаеш?
                          Екото в Дружба2 катедо има метан на 1.52 ,знаеш? Караш надолу посока Гара Искър и преди оградата на ТЕЦ-а има улица завиваш и караш до края!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

                            Мина една година и много развитие има,този 5.9 го продадох и от тогава до сега страдам като го видя. Продадох го на едно момче което работи в Скай Сити... Всеки път когато отида до този магазин и го виждам отпред.Точно една година въздишам тежко по любимите джипки...Купувах Терано,Фронтера сега дори съм платил на 100% едно WJ но на сърцето си ми остава 5.9ката. Днес след една година търсене мой приятел в чужбина ми се обади, че днес ми е капарирал НОВ 5.9 не мога да опиша радостта която ме е обзела! Пратил ми е само една снимка и нищо не знам доверявам се на покупката...
                            Щастлив съм че отново съм в КЛУБА!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Още един НОВ GRAND Cherokee 5.9

                              Добре дошъл, отново!
                              Ще перифразирам колега: "каквото и да си купиш накрая пак е Jeep"
                              в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
                              Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X