Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война 2 - купона се получи!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Голямата война 2 - купона се получи!

    Поздравявам всички участници!
    Поздравявам победителите, наистина са тренирали сериозно за този реванш!

    Поздравявам всички наши съотборници, че дадоха всичко от себе си, поздравявам ГАД, че положи огромни усилия да ни събере и организира!

    Поздравявам водачите на "странните" МПС-та, че не сгазиха някой!

    Поздравявам съдиите, че се изпържиха като цаци в тиган, за да ни направят кефа!

    Поздравявам новия ни командир, който ще бъде представен от ГАД!

    Хайде, аз отивам да се удавя в едно буре с бира, ако изплувам другата седмица, ще съм на линия!

  • #2
    До: Голямата война 2 - купона се получи!

    Ето снимки от мен.

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/y...a%20voina%202/
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3
      До: Голямата война 2 - купона се получи!

      Страхотна игра, останах много доволен, с малки изключения, някой имаха доста неспортменски дух, но това не е най-важното, то си е за тях. Специални благодарности на нашия капитан за положените усилия и нерви които обаче дадоха резултат
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        До: Голямата война 2 - купона се получи!

        поздравления и от мен!!!!!!!!!

        на съотборниците, достойните противници/ победители, съдийте, публиката и т.н.

        бях пълен новобранец, но не се изложих много......май



        ама му мислете следващия път!!!!!!


        ПъСъ

        качвайте снимки, че мойте са ужасни
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          До: Голямата война 2 - купона се получи!

          Поздравления от мен за добрата игра!Поздравявам победителите,капитаните и съдиите за добрата организация!!!Старшно се изкефих на битките!Очаквам нови включвания...поздрави и до скоро!!

          Коментар


          • #6
            До: Голямата война 2 - купона се получи!

            Аз пък искам да изкажа ГОЛЯМА благодарност към хората с джиповете, без тях купона нямаше да се получи. И специално на Алекс Марков и Яро. Е тея хора са "ЛУДИ". Яро в една от операцийте имаше специални заслуги за успеха и разбирасе чуждия джип го отнесе много. А за Алекс ми какво да кажа, при него адреналина е на 100% той не пропусна да мине през няколко шорткъта из терена абе преживяването беше супер. И накрая, но не напоследно място благодарности към командващите. Дадоха много от себеси за цялостната шпобеда на отбора и в определени ситуации. Визирам Събин, защото бях с него през цялото време, но и другата част от отбора играха мъжки и задържаха 2-ра точка. (тука незнам със сигурност щото с тия точки стана една обърквация) Абе получи си се купон голям!
            [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
            [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

            Коментар


            • #7
              До: Голямата война 2 - купона се получи!

              Събин как не прегракна от крещене и приказване цял ден не знам И как ни изтърпя също не знам

              Коментар


              • #8
                До: Голямата война 2 - купона се получи!

                Е, аз прегракнах и от снощи ме боли гърлото... Ама то е най-малката болежка, предвид зверската цицина, ожуления врат и колена и т.н. Ама така трябва - това не е излет в планината, а Голямата война.

                Коментар


                • #9
                  До: Голямата война 2 - купона се получи!

                  Тъй, тъй
                  А ще има ли дебрифинг? Полят с обилно бира и други тонизиращи напитки? Поотборно или групово.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Голямата война 2 - купона се получи!

                    И аз съм доволен от събитието, въпреки че очаквах да има малко повече пейнтбол и по-малко офроуд. Искам да благодаря на Стефчо (с Тойотата) за страхотните преживявания с джипа му (изкачвание, спускания, скорости и т.н.). Браво на всички стрелци и шофьори - за мен няма значение кой е победителят, важното е че играхме.

                    Една забелжа от мен: През цялото време имаше хора и от единия и от другия отбор без маски. Не говоря за вътре в джиповете, а извън тях по време на засади и т.н. Безкрайно моля следващия път подобни фриволни действие да бъдат санкционирани.

                    Няма да е лошо следващия път да бъдат отбелязани точните места на базите (точките)... със знаме, боядисана трева или каквото и да е там.

                    Като цяло: голям излет, голямо нещо

                    НЕно
                    Винторез

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X