Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Условия за ски на Витоша!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Условия за ски на Витоша!

    Вчера за първи път бях на прословутото Лале и за цена 35лв. мисля че условията са под всякаква критика.Като започнем от една отворена писта преминем през 31 годишниите лифтове...вярно бяхме има няма 200 човека.Все си мисля въпреки че ми е близо май повече няма да стъпа там-кеф ти Благоевград,Добринище. БОРОВЕЦ-НАПРАВО Е МЕРЦЕДЕС в сравнение с тях.Не знам какъв беше тоя зор да отвори Витоша в тоя вид или сега работи само за парлама.Не съм някой разбирач-просто изказвам мнение.

    Коментар


    • #17
      От: Условия за ски на Витоша!

      Добринище и Благоевград са на такова разстояние от София, че времето и горивото нямат смисъл(не че и там не ходим да караме ). Боровец е ОК, но миналата година много ме издразниха, като пестяха от обработка на пистите, та си казах да се опитам да огранича ходенията си там. Витоша не е нищо особено, но е близо и става за начесване на крастата...А и кабинката ми тръгва на 5 км от нас
      LZ1DWW

      Коментар


      • #18
        От: Условия за ски на Витоша!

        След като ти е толкова близо ти можеш да минеш и с полудневна карта както го направиха масово вчера.Имам чувството,че пистата след обяд обезлюдя обаче си предтави,че се надигнеш от някъде си и видиш спряните лифтове и си принуден да останеш макар и разочарован.На мен също не ми е чак толкова далече но ще се разбера да речем с още двама трима и газ на ....примерно.

        Коментар


        • #19
          От: Условия за ски на Витоша!

          Ски спортът на Витоша е трагедия тази година. Пистите няма да ги коментирам. Обърнали са го на бащиния, разюздан персонал, 20 спасителя си бъркат в носа по цял ден и само си менкат шейните да се возят......хижите са трагедия, но тяхната виличка са си я стегнали, викат мили репортерки от К1 да им правят ПР.......лифтовете не са пипани, каквото са ни оставили основно австрийците преди 30-40 год. това е.............учителките броят децата в групите - 250лв, 500лв., 750лв, 1000лв......не бях ходил отдавна през зимата, но днес се качихме заради детето с шейната и се отвратих......
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • #20
            От: Условия за ски на Витоша!

            Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
            Вчера за първи път бях на прословутото Лале и за цена 35лв. мисля че условията са под всякаква критика.Като започнем от една отворена писта преминем през 31 годишниите лифтове...вярно бяхме има няма 200 човека.Все си мисля въпреки че ми е близо май повече няма да стъпа там-кеф ти Благоевград,Добринище. БОРОВЕЦ-НАПРАВО Е МЕРЦЕДЕС в сравнение с тях.Не знам какъв беше тоя зор да отвори Витоша в тоя вид или сега работи само за парлама.Не съм някой разбирач-просто изказвам мнение.
            Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
            Ски спортът на Витоша е трагедия тази година. Пистите няма да ги коментирам. Обърнали са го на бащиния, разюздан персонал, 20 спасителя си бъркат в носа по цял ден и само си менкат шейните да се возят......хижите са трагедия, но тяхната виличка са си я стегнали, викат мили репортерки от К1 да им правят ПР.......лифтовете не са пипани, каквото са ни оставили основно австрийците преди 30-40 год. това е.............учителките броят децата в групите - 250лв, 500лв., 750лв, 1000лв......не бях ходил отдавна през зимата, но днес се качихме заради детето с шейната и се отвратих......
            Браво! Давайте все в тоя дух. Мен ме устройва идеално, че предпочитам необработена писта с 200 души пред обработена с 5000.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #21
              От: Условия за ски на Витоша!

              А мен най ме устройва обработена с 20 души.
              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
              Drag Grand Canyon Daily
              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
              LZ1JYM

              Коментар


              • #22
                От: Условия за ски на Витоша!

                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                А мен най ме устройва обработена с 20 души.
                Такова не съм виждал от 92г. )
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • #23
                  От: Условия за ски на Витоша!

                  Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                  Такова не съм виждал от 92г. )
                  В Австрия, повечто са такива и сега.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Условия за ски на Витоша!

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    В Австрия, повечто са такива и сега.
                    И в Андора също. Сигурно и в Аспен. Ама тук за Витоша си хортуваме...

                    Спам: Как ли си плащат тока за влековете и нафтата за ратраците (нема емотикон дето се чеше по темето...)
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #25
                      Карах на Лалето преди 2-3 дни и ще отида пак. Пистата не беше добре обработена, само една е, но удобството да е толкова близо плюс по-ниската абсолютна цена надделяват. А, и няма хора, както беше отбелязано. Не сме чакали повече от 10мин на лифта.
                      Според персонала, чакат още сняг и ще отворят и горното Лале.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Условия за ски на Витоша!

                        Сигурно, но това да не обработваме пистите, за да има по-малко хора е доста безмислено.
                        Витоша се превърна само в Лалето което е голямата глупост.
                        А има писти и влекове за още 10 пъти по толкова, ама....
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • #27
                          От: Условия за ски на Витоша!

                          Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                          Сигурно, но това да не обработваме пистите, за да има по-малко хора е доста безмислено.
                          Витоша се превърна само в Лалето което е голямата глупост.
                          А има писти и влекове за още 10 пъти по толкова, ама....
                          На Витоша не падне ли метър сняг наистина само лалето става за каране. Това е изказване на тъста ми който е израснал в тази планина, бил е ски учител и в момента е най-старият работник на симеоновският лифт. Сега даже е и по-гадно че го няма Романски и качване за каране по стената само с Витошко 2, но то работи само ако не е ветровито а там това се случва рядко. Пълна гадост.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #28
                            От: Условия за ски на Витоша!

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            Сигурно, но това да не обработваме пистите, за да има по-малко хора е доста безмислено.
                            Витоша се превърна само в Лалето което е голямата глупост.
                            А има писти и влекове за още 10 пъти по толкова, ама....
                            Не си ме разбрал правилно. Имах предвид, че колкото повече са тия дето мрънкат колко е гадно, толкова по-малък ще е наплива. Което мен ме устройва, ама явно не устройва Цеко и сие, което пък е и причината да не работят другите допотопни железа, дето харчат ток колкото Драгалевци.

                            А и това за метъра е съвсем вярно. Дори на горно лале му трябват два, за да става за каране (по истинското трасе на пистата). А вятъра едно време не беше чак такъв проблем. Поне не за самия лифт, понеже е предимно насрещен по трасето и не разлюлява седалките. Виж, за пътниците си е проблем, ама като бяхме по-млади не ни пукаше особено ни от вятър, ни от мъгла.
                            Последно редактирано от stargazer; 28-12-12, 10:05.
                            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Условия за ски на Витоша!

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              На Витоша не падне ли метър сняг наистина само лалето става за каране. Това е изказване на тъста ми който е израснал в тази планина, бил е ски учител и в момента е най-старият работник на симеоновският лифт. Сега даже е и по-гадно че го няма Романски и качване за каране по стената само с Витошко 2, но то работи само ако не е ветровито а там това се случва рядко. Пълна гадост.
                              Определено е прав тъста. Ама 1 метър има по високото вече.
                              Мен много ми липсат Помагалски, Спас и Боби, Черни връх.
                              Аз така и не мога да разбера, какъв е проблема Романски да бъде подменен със модерна 4-ри седалка със шлем.
                              Витоша има огромен потенциал за приход с София под себе си.
                              Ама явно е много мътна водата и не могат да си разделят парите банки, еколози и партии.



                              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                              Не си ме разбрал правилно. Имах предвид, че колкото повече са тия дето мрънкат колко е гадно, толкова по-малък ще е наплива. Което мен ме устройва, ама явно не устройва Цеко и сие, което пък е и причината да не работят другите допотопни железа, дето харчат ток колкото Драгалевци.

                              А и това за метъра е съвсем вярно. Дори на горно лале му трябват два, за да става за каране (по истинското трасе на пистата). А вятъра едно време не беше чак такъв проблем. Поне не за самия лифт, понеже е предимно насрещен по трасето и не разлюлява седалките. Виж, за пътниците си е проблем, ама като бяхме по-млади не ни пукаше особено ни от вятър, ни от мъгла.
                              Разбрах то много добре. Но аз като съм на писта искам да карам... на писта.
                              Като искам неотъпкано, си ходя където трябва.
                              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                              Drag Grand Canyon Daily
                              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                              LZ1JYM

                              Коментар


                              • #30
                                От: Условия за ски на Витоша!

                                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                                Разбрах то много добре. Но аз като съм на писта искам да карам... на писта.
                                Като искам неотъпкано, си ходя където трябва.
                                То и аз искам, ама има ли движещи се субекти на по-малко от 50м от мене, така или иначе не го броя за писта вече. Да го е.. И едни колове няма кой да нареди...
                                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X